Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowy blaszak.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemaneczko, możecie złożyć mi kompa w cenie około 3 tyś.? Ważne tylko, żeby był intel core i5, a najlepiej i7. Z góry dzięki.
Siemaneczko, możecie za mnie użyć google, bo nie chce mi się szukać po wyspecjalizowanych forach i wolę spamować tutaj, a najlepiej jak byście mi jeszcze ten komputer kupili, złożyli i wysłali do mnie gotowego. Z góry dzięki.
Człowieku, na YT roi się od wyspecjalizowanych kanałów, gdzie składają komputer na zamówienie. To samo po wpisaniu odpowiedniej fazy w google. Wysil się trochę i poszukaj.
Zamiast i5 2500k polecam 3450k
Może być do 3,5 tyś. Dzięki za pomoc. A co do Cyborga, nie będę się kłócił. Masz swoje racje nie będę ich zmieniał.
Akurat Cyborg ma rację. Mogłeś się chociaż troszkę wysilić przy pisaniu tematu, tyle.
Ma rację, ale czy tego dotyczy temat?
na forum http://www.purepc.pl/ masz co miesiąc aktualizowaną listę najoptymalniejszego sprzętu w kilkunastu przedziałach cenowych - tam zajrzyj, bo człowiek, który się zajmuje zestawieniem ma łeb na karku
Dobre. Dzięki, na przyszłość będę pamiętał.