Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: SimCity (2013)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: vTHAhpyzkLc.jpg]
SimCity. Kto by pomyślał, że zwykły tytuł symulacyjny spotka się z tak gigantyczną falą hejtu ze strony graczy. Jeden z najgłośniejszych (i to niekoniecznie z dobrych powodów) tytułów tego roku pod lupą arhn.eu


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: SimCity (2013)
Wysysa Frajdę? Nawet na EA się bogacisz!
Powalili ich z tym origins. A jak ktoś nie ma internetu? Torll
Generalnie nie przepadam za tego rodzaju grami, ale przyznaję, że potrafią mocno wciągnąć - kiedyś z ciekawości zainstalowałem z płyty Clicka Glory of the Roman Empire i... grałem po kilka godzin bez przerw. Oczywiście można powiedzieć, że gdzie Rzym (huehue), a gdzie Krym, ale mimo wszystko rozbudowywanie miasta dało mi nadspodziewanie wiele przyjemności.
SimCity kupiłbym kiedyś dla spróbowania, ale to dopiero po naprawdę mocnych obniżkach. Martwi mnie jednak fakt, że grę trawi kilka poważnych, nietrafionych rozwiązań. Kretyński DRM to wierzchołek góry lodowej, ale moim zdaniem równie istotne jest ograniczenie wielkości miast. Niedawno przekopując Internet natknąłem się na budowaną przez pasjonata całymi latami metropolię z którejś starszej części serii, przy której miasto z najnowszej odsłony to jakaś zapyziała mieścina na końcu świata przyrównana do Szanghaju. Rozumiem, że to w jakimś stopniu ukłon w stronę nowych graczy, ale tak czy siak hardkorowcy powinni dostać pole do popisu.
Łaskawcy z EA, raz na jakiś czas nawet pozwolą pograć Grinning
Dark Archonie Ty wybudowałeś takie piękne miasto jak Tychy?
Świetna recenzja, rzeczowa - u innych, niestety tylko płacz i lament nad serwerami, bez informacji czy jest miodnie ... A to tak naprawdę jest najważniejsze, a sama możliwość współpracy między miastami wydaje się super - myślę że za kilka m-c gdy wprowadzą kilka dużych DLC będzie lepiej. Szkoda tylko że jeszcze za to kilka złotych/euro czy funtów zapłacimy Childish
Bardzo fajna recenzja, a w szczególności bardzo miło wsłuchać się w Twój głos Winking
A może porównanie z SimCity 4 vs SimCity Smiling ?
Ten DRM jest bardzo irytujący.Mój internet lub przerywać i bałbym się grać w SimCity ,gdyż w każdej chwili mógłbym utracić ostatnie 5 min gry co nie jest przyjemne.A system regionów wygląda porządnie gdy mamy miasta na różnych poziomach rozbudowy.
Rzeczowo, konkretnie, z dobrym przekazem.. Lubię te recenzje!
Zaskoczyłeś mnie... Czytałem bardzo niepochlebne recenzje na temat tej gry, ale z tego co widzę da się przy niej bawić Winking Gdyby nie te DRM, to byłoby bardzo zacnie
Ciekawy punkt widzenia
Dobra robota Archon !
Hmm dla mnie w tej recenzji nie ma porównania do podprzednich cześci(tylko wsponiałeś o małych aglomeracjiach)
(11-04-2013, 22:25)aspazar napisał(a): [ -> ]Hmm dla mnie w tej recenzji nie ma porównania do podprzednich cześci(tylko wsponiałeś o małych aglomeracjiach)
...o czym wspominam zresztą na samym początku recenzji.

Btw. oceniałem ją jako odzielny tytuł niezależnie od obserwatora, więc wątpię, żebym robił to "dla Ciebie" Smiling

Hmm dla mnie w tej recenzji nie ma porównania do podprzednich cześci(tylko wsponiałeś o małych aglomeracjiach)
Nigdy nie lubiłem gier z tej serii
Czyli nie polecasz jej Szczegulnie heh lepiej kupić starsze wersje bo w nich można więcej zrobić pomimo gorszej grafiki.
„Darmowe budowanie było fajne”
-Dark Archon, 2013