Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z grą The Walking Dead
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No więc mam pewien problem... Kupiłem dzisiaj grę na Steamowskiej przecenie o po ściągnięciu, nie instaluje się epizod 1. Kiedy próbuję go włączyć to gra się crashuje i wyrzuca mnie na pulpit. Reszta epizodów działa. Proszę o pomoc, jak doinstalować ten cholerny epizod. W razie czego dzięki za pomoc. Childish
Zakładam, że sprawdziłeś spójność plików gry (jeśli nie, zrób to). Jeszcze takie pytanie, może doinstalowywałeś spolszczenie?
Zasada gier na steamie:

1. Napraw uszkodzone pliki (jak to tam na Steamie się zwie. Pliko lokalne?)
2. Sprawdź spójność plików.
3. Napisz od obsługi technicznej Steama o błędne pobranie całej gry / złe przypisanie plików. Miałem coś takiego z "Magicka" i miły pan z obsługi technicznej pomógł mi rozwiązać sprawę. Nie działał mi Co-op.
Grę przeinstalowałem 3-4 razy, zweryfikowałem pliki i nic, jest napisane że wszystko POWINNO być ok. Spolszczenia nie instalowałem, a spójność plików jest w porządku. Jeszcze napisze do supportu ale nie wiem dlaczego tak może być (wczoraj poszedłem do znajomego i sprawdziliśmy czy u niego działa, a wszystko latało jak należy).
gdzie instalujesz grę? zainstaluj na partycji gdzie masz katalog plików użytkownika
odinstaluj gre, jak masz inne zostaw, odinstaluj steam, zrestartuj komputer, wyczyść rejestr z wpisów valve, zainstaluj steam, przekopiuj folder steamapps (z grami) i zainstaluj znowu grę

wywal wszystkie biblioteki MS i zainstaluj je ponownie (przy instalacji gry, pierwsze uruchomienie)
to samo z driverami do gpu...
na samym końcu pobaw się trybem zgodności na exeku od gry i odpal ją jako admin

jak nie pójdzie - support