Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No tak... Jako fan Anime, Mangi i kultury Japonii, bardzo czekałem na wydanie tego tytułu. Co sądzicie o tej produkcji? Czekam na opinie innych, gdyż sam teraz zbytnio nie mam czasu aby opisywać jej plusy i minusy, ale myślę że zrobię to jeszcze dzisiaj.

Zapraszam.
Pod względem narracji czy mechaniki nie różni się niemal niczym od swoich poprzedniczek. Jedyna poważna zmiana która zaszła na ekranie walki to system podmian, która moim zdaniem ma tyle plusów co minusów. Podwojona liczba postaci w stosunku do dwójeczki cieszy, do versusa można zaprosić także osoby które nigdy naruto na oczy nie widziały. Po ogarnięciu niecodziennej perspektywy i prostego sterowania świerzaki mogą cieszyć swe oczy wymyślnym technikami i transformacjami.
Jako fan powinienem sie rozpływać na temat tego animowanego mordobicia. Nie mogę jednak. Wydawanie niemal tego samego co rok zalatuje mi strategią call of duty.
Dobra gierka, pogrywam czasami.

Użytkownik otrzymuje ostrzeżenie o wartości 20% za stats. Jemu i wszystkim innym polecam zapoznanie się z regulaminem, szczególnie podpunktem mówiącym o poparciu swej wypowiedzi argumentami i pełnymi zdaniami.
~bleub

Gra, dla której specjalnie kupiłbym konsolę. Pewnie dlatego, że również jestem ogromnym fanem anime jak i mangi. Miłą kwestią dla mnie jest oczywiście możliwość jakiejkolwiek ingerencji w uniwersum "Naruto". Co do ostatniej części wypowiedzi użytkownika @Domator: każda kolejna część gry, to dalsze losy głównego bohatera, więc przypuszczam, iż dopóki manga, anime nie zostaną zakończone, dopóty kolejne części będą wydawane. Poza tym jako gra trzyma dosyć wysoki poziom.
Ponoć pod koniec Października ma być premiera tej gry na pc. Czyli to pierwsza gra z Naruto ?
Nope. To jest pierwszy Storm na PC. Z serii Ultimate Ninja Storm były 4 gry. 1,2,3 i Generations.
NUNS3 zaczyna sie prawie od końca, dosłownie, bo od Arcu IV Wielkiej Wojny Ninja, czyli gdzieś ponad 600 rozdziału mangi jakoś, czy ówczesnych odcinków anime. A ogólnie z serii Naruto Ultimate Ninja ta gra jest chyba 13 ogólnie a na konsole stacjonarna 9, a zaś pierwsza na PC.