Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Informator serwerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postanowiłem stworzyć ten temat jako miejsce w którym będę pisał nowości, plany i takie tam związane z serwerem.
----

1) Planuje rozreklamować jakoś ten serwer na zewnątrz, postaram się także w ciągu tygodnia załatwić odpowiedni baner/widżet który byłby postawiony w jakimś widocznym miejscu na stronie po to by gracze wiedzieli jak się tam dostać. Obecnie wchodzą głównie te osoby które dowiedziały się o serwerze z inauguracji.
2) Przydałoby się coś co umożliwiło by mi, oraz kilku innym zaufanym osobom włączać/wyłączać serwer w różnych przypadkach. Z doświadczenia wiem że średnio serwery MC padają co 1-2 dni. Problemem jest nie tyle samo zacięcie, co odpowiednia osoba która pozwoliła by serwerowi wstać zaraz po tym jak padnie ^^ (chciałbym mieć putty włączone cały czas u siebie z serwerem).
3) Raz na 2 tygodnie będą dawane na serwer pluginy na przetestowanie. te które najbardziej się spodobają - zostaną na stałe.

Ah, przepraszam za chwilową nieobecność. Zaległe rzeczy załatwię w przeciągu tygodnia.
Na główne miasto najechało zło. Duże ryzyko śmierci.
Prawdopodobna konieczność masowych przeprowadzek.
Został dodany nowy plugin na trampoliny.
Blok złota, żelaza, diamentu, szmaragdu, lapis lazuli oraz gąbkowy, działają jak trampoliny, o ile położy się na nich kamienną płytkę naciskową. Mają różną moc i sposób działania:

Złoto: Słabe wybicie prosto w górę.
Kryształ: Wybija bardzo wysoko w górę.

Żelazo: Słabe wybicie pod kątem ~45 stopni do powierzchni.
Diament: Dużo mocniejsze wybicie, pod nieco większym kątem do powierzchni.
Lapis Lazuli: Wybicie do przodu, niemal zerowa wysokość, działa jak przyspieszacz.
Gąbka: Bardzo mocne wybicie do przodu.

Edycja: zmienione zostało działanie diamentu.