Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hello world!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Śledzę portal do dłuższego czasu, po pierwszych wizytach na wykopie, konto mam już jakiś czas, tylko nigdy się nie przedstawiłem Smiling
Witajcie.

Coś o mnie.
Michał, rocznik 84, pochodzę z Poznania, mieszkam w Bydgoszczy, ale także rozważam ucieczkę z tego wspaniałego kraju

kiedyś zapalony gracz, teraz już nie aż tak, ale pograć lubię bardzo, tylko czasu brakuje.
Gram tylko na PC, konsolę przenośną kupuję od roku lub lepiej, znów problem braku czasu, podobnie mam z kupnem sprzętu grającego, stacjonarnej konsoli nie posiadam głównie z powodu (a.) braku czasu na granie, (b.) braku telewizora, (c.) jakoś granie na padzie mnie nie kręci

skończyłem polibudę poznańską i od początku mojej kariery zawodowej zajmuję się sprzętami medycznymi (m.in. usg, rtg, mri, eswl, brachyterapia)

uwielbiam muzykę elektroniczną, szczególnym sentymentem darzę (stary) trance (z nowego tylko jego mocniejsze odmiany [Organ Donors, Indecent Noise, Mark Sherry]), interesuję się też ekonomią (po drodze mi z Miltonem Fridemanem) i polityką (ko-liber)
kiedyś miałem Amigę 500CDTV, ale gruby czas temu postanowiłem ją sprzedać, szkoda, bo teraz z wielką chęcią wróciłbym do tytułów jak Desert Strike, Super Frog, Cannon Fodder...