Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Siemano!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam szanownych kolegów i koleżanki.
Na samym początku wypadałoby się przedstawić.
W internetach znaleźć mnie można pod nickiem UzeQ. W prawdziwym życiu, jak uda mi się odejść od konsoli, zwą mnie Bartek. Zamieszkuję daleką i mroźną północ naszego kraju - czyli mieszkam w mieście wolności - Gdańsku Smiling Urodziłem się w listopadzie 90 roku, więc szybka matma da nam 22 lata przechadzania się po niebieskim globie. W przerwach między graniem zajmuję się studiowaniem informatyki na Politechnice Gdańskiej.

Z grami do czynienia mam od urodzenia, a to dzięki starszemu bratu, który miłością do gier nie tylko mnie zaraził, ale i przelał ją całkowicie na mnie - teraz już mało co gra. Oczywiste jest, że jako niemowlę nie zdobywałem fragów ani nie lootowałem żadnych skrzyń. Nie zmienia to faktu, że obcowanie z grami zapewnione miałem od kołyski. Moja miłość do gier rosła z wiekiem i dzisiaj jest moją życiową pasją Smiling

Jestem graczem konsolowym z krwi i kości. Do graczy PC nic nie mam, ale na samą myśl o graniu na komputerze dostaję drgawek. Pomimo tej niechęci udało mi się zagrać w kilka zacnych tytułów i serii. Za każdym razem jednak wracam do moich ukochanych padów z wytęsknieniem. W tej chwili w domu posiadam PS1, PS2, PS3, PSP, PS Vitę, Xboxa 360, GameBoye (od pierwszego do Advance) oraz Nintendo DS.

Jeśli miałbym określić siebie jednym słowem to na pewno było by to kolekcjoner. Uwielbiam kolekcjonować gry i wszystko co z nimi związane. Czasami większą frajdę daje mi posiadanie jakiejś gry niż granie w nią. Sporą kolekcję gier odziedziczyłem po bracie, ale sam systematycznie ją powiększam o nowe tytuły i (ku nie zadowoleniu mojej kochanej dziewczyny) figurki. Jeśli kogoś ciekawi mój zbiór, to zapraszam na mój profil gdzie dodałem chyba każdą grę jaką posiadam Smiling Znaleźć mnie można też na playfire i raptr. Na marginesie dodam, że za swój największy życiowy błąd uważam to, że pozwoliłem rodzicom oddać konsolę Sega Mega Drive wraz z kolekcją ok. 50 gier na nią. Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie to, że miałem wtedy 10 lat...

Jeśli chodzi o same gry to jestem fanem praktycznie wszystkiego poza wyścigami i sportowymi grami. Jestem raczej pozytywnie nastawiony do życia i nie przepadam za marudzeniem, więc podobają mi się często rzeczy, które inni uważają za śmieci. Lubię sobie postrzelać, czy to do kosmitów, czy terrorystów. Lubię dobre opowieści, akcję i gameplay. Do moich ulubionych serii zaliczam Jak & Daxter, Kingdom Hearts, MGS, Halo czy Final Fantasy. Bardziej niż grafiką gry ujmują mnie muzyką - jestem wielkim fanem ścieżek dźwiękowych z gier. Niektóre kawałki uważam za arcydzieła przewyższające te z filmów! Zawsze mam przy sobie zbiór ulubionych utworów, których słucham przy każdej okazji Smiling Mogę też o nich rozmawiać godzinami, zresztą w ogóle o grach mogę rozmawiać godzinami Smiling

Wrodzona skromność trochę mnie blokuje, ale mimo to powiem, że posiadam też całkiem sporą wiedzę o grach, którą z miłą chęcią podzielę się z wami przy każdej okazji.

No ale nie samymi grami człowiek żyje. Jak każdy lubię dobrą muzykę i dobre kino Smiling Jeśli chodzi o gust muzyczny, to poza wspomnianymi wcześniej soundtrackami, lubię bardzo różne rzeczy. Od klasycznego rocka, przez nowoczesny pop. Bardziej niż gatunki lubię konkretnych artystów czy utwory. Jeśli chodzi o film to tutaj zawsze wygrywają filmy z kosmitami i wybuchami Winking Oprócz tego jestem też wielkim fanem komiksów. W wolnych chwilach, razem z dziewczyną, zajmuję się działalnością społeczną i charytatywną Smiling

To by było na tyle, długi wywód napisałem - mam nadzieję, że ktokolwiek to przeczyta Smiling Fanem serwisu jestem od dawna, uważam, że to co chłopaki robią jest godne podziwu. Miałem też przyjemność poznać Grema osobiście - na tegorocznym Pyrkonie siedziałem obok niego na "fascynującej" prelekcji o Mass Effect Smiling

Pozdrawiam!
Bardzo miło mi Cię przywitać, fajnie, że trafiają tu ludzie, którzy umieją o sobie powiedzieć więcej niż jedno zdanie - acziwment wbity z pełnym poświęceniem Winking Mam nadzieję, że nie znikniesz z forum za tydzień, i będziesz brał aktywny udział, bo dzieje się tu sporo.
Zapoznaj się proszę z tymi linkami, prawo jest tu egzekwowane, jak nigdzie indziej:
http://arhn.eu/forum/thread-745.html
http://arhn.eu/faq/