Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Prototyp Sega Pluto w rękach gracza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zacznijmy od krótkiej historyjki. W 1995 roku do europejskich sklepów trafia konsola Sega Saturn. 18 lat później, 17 kwietnia 2013 w internecie pojawiają się zdjęcia konsoli "Sega Pluto" - prototypowej wersji Saturna z wbudowanym modemem Netlink o której nie słyszał wcześniej nikt.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Prototyp Sega Pluto w rękach gracza
O kurde, to się nazywa mieć farta ;D
Nie wiem jak inni ale ja pierwszy raz słyszę o tym Pluto.
Czemu ten izoemk z filmiku gada jak ty archon ? Grinning
phi.. mam 3 takie.. można u chinola kupić taniej niż funstation Grinning
Ja powoli znajduję rarytasy na targach rupieci, znalazłem warcrafta 3 z dodatkiem z działającym cd-keyem na bnet, jak również diablo 2, też z dodatkiem z działającymm keyem. Od czegoś trzeba zacząć. D:
(20-04-2013, 13:29)Prinse napisał(a): [ -> ]Nie wiem jak inni ale ja pierwszy raz słyszę o tym Pluto.
Przecież w treści newsa podano, że istnienie tej konsoli wyszło na jaw dopiero kilka dni temu. Nikt z tego forum i mało kto na świecie (poza ludźmi pracującymi w firmie SEGA) nie wiedział o Pluto.
Niezły farciarz z tego gościa. Teraz ma okazję do zarobienia masy pieniędzy, bo na takie rzeczy zawsze znajdzie się kupiec. Mnie byłoby szkoda pozbyć się takiego unikatu.
Mnie by kuisło, żeby ją jednak zatrzymać ;D
Czyli różni się od zwykłego saturna tym, że posiada modem Netlink i nic więcej ?