Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hejka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zarejestrowałam się to i wypada coś o sobie skrobnąć.
Jestem Kropcia, nick ciągnie się za mną od 1 klasy LO, czyli już ... 10 lat Grinning (Cholera, gdzie ten czas zasuwa... Laughing )
Pochodzę z Rzeszowa, od 4 lat mieszkam w Warszawie. Od niecałych 2 lat jestem chomikoholiczką, posiadam w domu dwa futrzaste potworki. Lubię gotować i piec, robić zdjęcia, śpiewać. Nałogowo pochłaniam literaturę, głównie fantasy Smiling
Jeśli chodzi o gry... Nie mam określonego ulubionego gatunku, na PC zawsze się coś znajdzie, w co można pograć. Ostatnio jednak przyssałam się do GBA mojego faceta, gdzie maltretuję Pokemon Silver. jak tak dalej pójdzie to sama się niedługo swojego dorobię Winking
Serdecznie witamy na forum, gdzie zawsze panuje rodzinna atmosfera™.
Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i FAQ (odnośniki znajdują się u góry strony) oraz udzielania się zarówno w tematach na forum jak i shoutboxie. Smiling
(21-04-2013, 07:46)Kropcia87 napisał(a): [ -> ]Ostatnio jednak przyssałam się do GBA mojego faceta, gdzie maltretuję Pokemon Silver.

Chciałaś powiedzieć: Skasowałam Beniowi save'a z jego uber-poke party w Pokemon Silver Childish
Kissing też Cię kocham, sam mówiłeś, że i tak zamierzasz od nowa zacząć grać Grinning