Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Instynkt przetrwania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Crix był przerażony tym co odkryli rano. Ludzie nie wytrzymywali fizycznie, samobójstwo i jeszcze ten cholerny wirus. Wszystko działo się tak szybko - zbyt szybko. Jak tak dalej pójdzie to ekipa ratunkowa znajdzie wagon wypełniony wyłącznie ciałami. Zrobiło mu się słabo. Z trudem utrzymał równowagę. Zaburczało mu w brzuchu a w ustach czul tylko suchość. Nie ma co się dziwić, skoro wczoraj odpuścił sobie praktycznie cały posiłek. Chwiejnym krokiem udał się do spiżarni. Jedzenia było obecnie sporo, a ilość osób do wyżywienia znacznie się zmniejszyła. Crix usiadł w rogu pomieszczenia i zaczął jeść.

1. Zjedzenie - Bułka słodka i konserwa rybna. Po czym przepił wszystko 2 butelkami wody

Gdy zaspokoił już głód i pragnienie poszedł porozmawiać z pasażerami.
-Proszę wszystkich o uwagę. To co się dzisiaj stało było straszną rzeczą. Jednak nie możemy się załamywać. Ekipa ratunkowa jest coraz bliżej i lada dzień możemy się stąd wydostać. Niech więc każdy się pilnuje, nie głodujcie i nie doprowadzajcie do odwodnienia. W spiżarni jest sporo jedzenia, ale zapasy nie są nieograniczone. Gdy poczujecie głód nie wahajcie się zjeść coś, ale obżarstwo jest wysoce niewskazane. - Zrobił chwile przerwy. - Damy radę, przetrwamy te ciężkie chwile i wydostaniemy się stąd. Proszę - nie poddawajcie się.

2. Rozmowa z pasażerami.

Po rozmowie Crix stwierdził, że nastroje sie poprawiły. On sam też poczuł się znacznie lepiej. Wrócił do swojej kabiny i zabrał się za czytanie książki.
Po rozmowie z Crixem ktosiu postanowił skryć się w wolnym przedziale i wszystko przemyśleć...
"A więc jednak wśród nas, znalazł się wirus. Ciekawe czy ktoś jeszcze jest zarażony - będe musiał to sprawdzić."
Siedział tak, rozmyślając o rodzinie i przyjaciołach i posmutniał.
Po jakimś czasie zrobił się głodny więc wyjął 2 słodkie bułki i zaczął jeść.
Kiedy skończył posiłek postanowił z kimś pogadać, potrzebował tego.
- "Witam konduktorze. Myślę, że jesteś jedyną optymistyczną osobą w tym szalonym świecie. "Zombie survival" ? Pewnie odgania niedobre myśli, mógłbym pożyczyć ?"

1. Spożycie Słodkie bułki x2
2. Rozmowa z crixem
Makulo poczuł się bardzo głodny.
W końcu ostatnio co jadłem to kanapka od mamy przed wypadkiem. (pomyślał)

Więc wstał z fotelu i szybko pobiegł do spiżarni otworzył ją i bardzo się zdziwił, była przepełniona. Z początku dziwił się z kat tu tyle jedzenia i tych rzeczy? Ale po chwili uświadomił sobie że na pewno kilka osób nie obudziło się rano. Zasmucił się troszkę bo faktycznie zauważył trochę mniej osób w przedziałach niż poprzedniego dnia.
No ale nie mogę teraz się tym przejmować, najważniejsze aby działać razem abyśmy wszyscy przeżyli do czasu aż nas z tond uratują.(pomyślał)
Zaburczało mu w brzuchu i zaczął mieć sucho w gardle. Wyciągną z środka:
dwie bułki słodkie które popił dwiema butelkami oranżady. Po czym poszedł odpocząć po posiłku.

1. Spożycie posiłku 2x bułka słodka i wypicie 2x butelka oranżady
2.Odpoczynek
Dżawel dowiadując się o śmierci ludzi załamał się
<Jak mogło do tego dopuścić... byle to się nie stało z moim bratem. Dobrym pomysłem byłoby z nim porozmawiać>

1. Rozmowa z bratem
Obudził się przed włączeniem świateł w wagonie. Zaczął myśleć o swojej żonie i synu. Po raz pierwszy dotarła do niego myśl, że może ich już więcej nie zobaczyć. Szybko się jednak z tego otrząsnął i skierował swój umysł w inną stronę. Wstał i opuścił przedział, w tym samym czasie zapaliły się światła. Przed wysłuchaniem radia postanowił udać się do spiżarni i zjeść śniadanie. Muszę zregenerować siły, to tylko kilka dni.

1. Spożycie przedmiotu ze spiżarni - 1x konserwa rybna, 1x karton soku.

Komunikat radiowy był korzystny, ale wiadomość o zarażonym wirusem wśród pasażerów zbił go z nóg. To na pewno był pojedynczy przypadek, wszystko będzie w porządku. Wrócił do przedziału.
Tyle ludzi poumierało tej nocy... I jeszcze ten wirus. Muszę o siebie zadbać. Od wczoraj nic nie jadłem ani nie piłem. Całą noc nie spałem. Martwiłem się o Wittiego. Nie wygląda na zakłopotanego, a i tak się o niego martwię. To bystry dzieciak.
Może jak z kimś porozmawiam to poczuję się lepiej.
Ktosiu wyglądał na smutnego i jest lekarzem, porozmawiam z nim to może i on poczuje się lepiej, a przy okazji dowiem się czegoś nt. wirusa.
-Witaj Ktosiu. Masz ochotę porozmawiać? Wyglądasz na smutnego, mogę ci jakoś pomóc?

1. spożycie 1x plasterek szynki i 1x butelka oranżady ze spiżarni
2. rozmowa z ktosiu
3. drzemka
(uwaga, pisze z phona i będzie kiepsko pisania)
Javel po trudnej rozmowie poszedł do przedzialu i polozyl sie. Uświadamiając sobie jak marna jest sytuacja pomyslal o najgorszym.
-Chryste, bylbym jednak wdzieczny gdyby jeden z tych zarażonych mnie zarazil!
po swojej depresyjnej wpowiedzi poszedl sie zdrzemnąć.

2.odpoczynek
- Maixior, idioto, nigdy tego nie rób! - oburzyłem się cholernie. Mały idiota, do teraz nie umie sobie przestać robić ze mnie jaj, a mnie puszczają już nerwy. Jak najszybciej opuściłem przedział, żeby nie musieć z nim przebywać. Poszedłem jeszcze raz do Criksa spytać jak wiadomości z zewnątrz, po czym uznałem, że dobrze byłoby w końcu coś zjeść.
Rzuciłem się na spiżarnię, z której zjadłem od razu całą bułkę słodką, dosłownie na kilka kęsów.
Hmm, pułapka w nocy się przydała... Może znowu bym czegoś poszukał? Może tam, gdzie przenosimy zwłoki? Byle tylko nie złapać tego cholerstwa od pojlera. Wieczorem był jeszcze całkiem żwawy jak starał się mnie obrobić. Dobrze mu tak, świnia z niego była.

1. Rozmowa z Crix
2. Jedzenie bułki słodkiej

1. Przeszukanie wagonu z trupami.
Makulo zaraz po leżakowaniu wstał z zaczął kręcić się po okolicy. Postanowił poszperać tu i ówdzie, przecież i tak niema co robić, brak zabawek, telewizji, kolegów. W pierwsze miejsce gdzie poszedł to miejsce między kołami wagonu, był już tam ale może coś przeoczył. Po sprawdzeniu ów miejsca zaczęło dręczyć go sumienie, nie dawało mu to spokoju. Lecz postanowił "odstawić" tą sprawę na jutro gdyż czuł że zaraz mogą zgasić światła a chciał jeszcze sprawdzić toaletę wagonu, po czym poszedł znowu odpocząć z tajemniczą myślą.

3. i 4. Sprawdzanie: miejsce między kołami wagonu i toaleta wagonu
5. odpoczynek
Po malej drzemce Javel poszedl zjesc ostatni posilek w spiżarni. Nagle zauwazyl kabel i scyzoryk i wymruczal pod nosem:
- przydaloby sie gdyby zarazony nie chcialby wspolpracowac...
Wzial bulke slodka i popil oranzada po czym udal sie ze scyzorkiem i kablem do przedzialu.

3. Zjadam oranżadę i slodka bule
4. Biore kabel i slabej jakości scyzoryk
Po skończonych rozmowach postanowiłem się zdrzemnąć - w końcu nie spałem tej nocy....

3. Odpoczynek
Cholera, mogłem tam nie wchodzić. Nie dość, że śmierdzi nieziemsko, to jeszcze nic ciekawego nie znalazłem. No nic, pójdę jeszcze przeszukać schowek na klimatyzację, wczoraj niezłe rzeczy tam były, może ktoś coś ukrył. Przecież znalezione nie kradzione, nie?
Tak myśląc, udałem się w stronę kontrolki klimy. Po pogrzebaniu chwilę, ruszyłem w stronę Makulo i DeWitty'ego- moja córka była mniej więcej w ich wieku...
- Co robicie, chłopaczki? Nie trzeba Wam jakoś pomóc?
- Boimy się, pszepana, ale co zrobić. Mówią nam, że ratunek już blisko, a tamci co posnęli, to niedługo się obudzą...
- Jasne, wszystko będzie dobrze. - mówię i przygotowuję się do spania przy nich.

3. Rozmowa z dzieciakami

2. Przeszukiwanie kontrolki klimatyzacji.
Jedrka bardzo poruszyła śmierć dobrego kolegi Kena oraz kilku innych uczestników podróży, mimo, że nawet dobrze ich nie znał. Głód dawał o sobie znać jeszcze bardziej, niż wczoraj. Dowiedział się od Crixa, że w spiżarni są dość spore zapasy, więc bez poczucia winy sięgnął po nie. Zjadł crossianta z wędliną. Wszystko popił oranżadą i wodą. Po jedzeniu zaczęły nachodzić go złe myśli - A co jeśli jeszcze ktoś, oprócz Pojlera, jest nosicielem wirusa? Co, jeśli ja zostanę zarażony? Aby już więcej o tym nie myśleć, postanowił z kimś porozmawiać. Wczorajsza rozmowa z Mangą, utwierdziła go w przekonaniu, że ś.p. Ken się mylił - ten człowiek, choć swoje na sumieniu miał, był naprawdę w porządku. Dziś postanowił poznać bliżej kolejną osobę - Ktosia. Był to student medycyny, więc Jedrek mógł dowiedzieć się więcej o wirusie. Na duchu podniósł go optymizm bijący ze studenta. - Jeszcze kilka dni i wszyscy będziemy mogli wspólnie świętować na powierzchni, zobaczysz. - pocieszył go Ktosiu. Jedrek, już w lepszym nastroju, stwierdził, że czas przeszukać wnętrze pociągu. Wczoraj, podczas rozeznania terenu wokół niego nic nie znalazł. - Może w środku będę miał więcej szczęścia? - pomyślał, wchodząc do przedziału, w którym schowano zwłoki.

1. Spożycie jedzenia ze spiżarni: 1x plaster wędliny, 1x crossaint, 1x butelka oranżady, 1x butelka wody.
2. Rozmowa z innymi graczami: Ktosiu.
3. Szukanie przedmiotów: przedział, w którym schowano zwłoki, toaleta wagonu.
Nadchodzi noc. Wszyscy zaczynają kłaść się spać. Dżawel życzy dobrej nocy swojemu młodszemu bratu - nie dostaje odpowiedzi. Zaczyna nim lekko potrząsać, a potem krzyczeć - niestety bez efektu. Jego braciszek zmarł z powodu osłabienia organizmu. Starszy brat nie może uwierzyć w to, że zaniedbał krewnego, zaczyna płakać. Nie wie jak wyjaśni to wszystko swoim rodzicom, gdy przeżyje. Crix i Manga słysząc krzyki i płacz zajrzeli do źródła. Rozumiejąc co się zdarzyło stracili zaufanie do Dżawela, ze względu na przepełniony przedział z trupami oraz z samego szacunku do chłopczyka, zostawili go tam gdzie skończył żywot. "Teraz to jego problem, on ma do wyjaśnienia wiele spraw" - stwierdził Ryu i odszedł. Crix również to zrobił i jak to miał w zwyczaju wyłączył zasilanie, by potem móc zasnąć.

Jeden czas się skończył, za to inny dopiero się rozpoczyna...

Rozpoczyna się faza nocy, która kończy się o godzinie 9:30. Faza dnia rozpocznie się w okolicach godziny 11:00. Poniżej stan wszystkich graczy oraz lista przedmiotów w spiżarni:

Crix – łącznik/konduktor napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 50%
głód
 65%
odwodnienie
 55%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 90%

Jedrek – były wojskowy napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 10%
głód
 40%
odwodnienie
 40%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Ktosiu – student medycyny napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 50%
głód
 55%
odwodnienie
 60%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 100%

Kacpei - budowlaniec napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 40%
głód
 80%
odwodnienie
 60%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 60%
Lecter
 100%

Lecter - budowlaniec napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 60%
głód
 95%
odwodnienie
 80%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 55%
Kacpei
 100%

DragonoidPL - dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 40%
głód
 75%
odwodnienie
 60%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Marikisus - dziecko napisał(a):Zmarł poprzez osłabienie organizmu

~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 57%
głód
 85%
odwodnienie
 75%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 50%
Dżawel
 95%

Dżawel – starszy brat napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 10%
głód
 50%
odwodnienie
 35%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%
Marikisus
 95%

Makulo - łącznik/dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 27%
głód
 45%
odwodnienie
 35%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 95%

DeWitty - dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 62%
głód
 85%
odwodnienie
 65%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 55%
Cornel
 90%

Cornel – zatroskany ojciec napisał(a):zarazony

~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 60%
głód
 65%
odwodnienie
 50%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 60%
DeWitty
 90%

Abek – urzędnik napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 10%
głód
 40%
odwodnienie
 35%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 60%

Maixior – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 35%
głód
 45%
odwodnienie
 45%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%

Manga Ryu – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 30%
głód
 33%
odwodnienie
 33%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 50%

Spiżarnia napisał(a):
Zawartość posiłków:
  • 5 x plaster wędliny
  • 4 x konserwa rybna
  • 3 x bułka słodka
  • 3 x crossaint
  • 3 x puszka orzeszków ziemnych
  • 3 x tabliczka czekolady
  • 2 x butelka oranżady
  • 8 x butelka wody
  • 2 x karton soku
  • 3 x jabłko
  • 4 x paluszki
  • 3 x tabliczka czekolady
  • 2 x paluszki
Zawartość przedmiotów:
  • 2 x krzyż
  • 3 x przypinka
  • żyłka wędkarska
  • szwajcarski scyzoryk
  • zapalniczka zippo
  • mały statyw
_______________________________________________________

W nocy Crix wpadł w pułapkę Abka, która składała się z trofeum klubowego, kawałka metalowej rury oraz rozbitego szkła. Crix narobił dużo hałasu i zranił sobie kostkę. Abek, który natychmiast się obudził, zapamiętał całe zdarzenie i nie martwiąc nikogo poszedł dalej spać.

Minęła kolejna noc, ludzie się budzą, wszędzie jest ciemno. Pasażerowie felernego pociągu odczekali 15 minut - myśleli, że Crix włączy oświetlenie w wagonie. Recydywista zabójca, który nabrał zaufania wobec pozostałych, stwierdził, że odnajdzie odpowiednie kontrolki i sam sprawi, że przedziały w wagonie będą jaśniejsze. Po kilku minutach prób, udało się mu to zadanie. Przed jego oczyma leżało nieruchome ciało Crixa, wyglądało w dobrym stanie. Manga Ryu wyjął znaleziony wcześniej nóż i sprawdził wnętrzności konduktora - tak jak się spodziewał, zanik mięśni serca.

Następnie poszedł sprawdzić stan innych pasażerów. Zastał Kacpeia, płaczącego nad ciałem brata, który umarł z osłabienia - powinien umrzeć wcześniej, ale walczył... W innym przedziale zastał martwą parę syna i ojca, ich organizmy też były zbyt osłabione... Reszta, która żyje ma się całkiem dobrze. Wszystkie przedmioty zmarłych trafiły do spiżarni.

Makulo - dziecko, które od samego początku miało najciężej, ze względu na stratę ojca w trakcie trzęsienia - przejął teraz rolę łącznika między ocalałymi a światem zewnętrznym. Wszyscy zaczęli słuchać komunikatu z radia.
Głos z radia napisał(a):
-Rozmawiamy z szefem ekipy, który odpowiada za akcję uratowania ocalałych na trasie F▐█▄▌n-R█▀▌▄n. Proszę powiedzieć kiedy rozpocznie się wydobycie osób znajdujących się pod ziemią?
-Za dwa dni powinniśmy do nich dotrzeć i rozpocząć przenoszenie wszystkich na powierzchnię. Pracę idą w zaskakująco dobrym tempie, nie byliśmy pewni, czy obecna technologia pozwoli maszynie na tak intensywne działanie. Okazuje się, że tak, na dodatek budowa terenu odegrała pierwszorzędną rolę w tempie prac.
-A co jeśli nie znajdą się tam żywi?
-Będziemy oczywiście zasmuceni, gdyż staraliśmy się wykorzystać wszystko, co było w naszej dyspozycji. Robimy zmianę co 8 godzin, mimo wszystko praca jest wyczerpująca, ale będziemy niezwykle szczęśliwi i usatysfakcjonowani, jeśli chociaż jedna osoba będzie miała szansę wrócić do domu.
-Dziękuje panu za rozmowę.

Niemal wszyscy zaczęli płakać ze szczęścia, przecież niedługo będą mogli żyć normalnie, prawda? Prawda... ale czy wszyscy? Nikt nie ma pewności, ze względu na panującą zarazę...

Faza dnia trwa dziś tak samo jak zwykle, do godziny 22:00. Faza nocy rozpocznie się tak samo jak zwykle o 22:30.

Lecter miał umrzeć wczoraj, niestety umknęło mi to Childish Nawet jego akcja w nocy nie pozwoliła mu na przetrwanie. Druga moja wpadka to brak przypisania rzeczy Marikisusa do spiżarni - teraz wszystko powinno być zgodnie ze stanem faktycznym.

Proszę również o wyraźne wpisywanie w tej samej linijce co akcja, czy bierzecie jedzenie/picie ze spiżarni, czy z plecaka - ułatwi mi to pracę i szybciej będę mógł skończyć podsumowanie fazy, a co za tym idzie - szybsze rozpoczęcie kolejnej. Poza tym coś ważnego - naprawdę poczekajcie, aż oficjalnie rozpocznie się dana faza i dopiero wtedy wypisujcie swoje akcje. Inaczej skończy się jak z Dragonoidem, który w poście poniżej zaczął rozmawiać z truposzem (spirit powers It Is A Mystery ?)...

Tradycyjnie, poniżej znajduje się aktualna lista stanu graczy oraz spiżarni:

Crix – łącznik/konduktor napisał(a):Zmarł w wyniku bycia zarażonym wirusem D

~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 65%
głód
 75%
odwodnienie
 55%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 65%

Jedrek – były wojskowy napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 0%
głód
 50%
odwodnienie
 45%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Ktosiu – student medycyny napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 65%
głód
 65%
odwodnienie
 65%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 100%

Kacpei - budowlaniec napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 40%
głód
 75%
odwodnienie
 65%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 60%
Lecter
 100%

Lecter - budowlaniec napisał(a):Zmarł w wyniku osłabienia organizmu

~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 60%
głód
 95%
odwodnienie
 85%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 55%
Kacpei
 100%

DragonoidPL - dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 55%
głód
 85%
odwodnienie
 65%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Dżawel – starszy brat napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 20%
głód
 60%
odwodnienie
 40%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%

Makulo - łącznik/dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 42%
głód
 55%
odwodnienie
 40%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 95%

DeWitty - dziecko napisał(a):Zmarł w wyniku osłabienia organizmu

~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 77%
głód
 85%
odwodnienie
 70%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 55%
Cornel
 90%

Cornel – zatroskany ojciec napisał(a):Zmarł w wyniku osłabienia organizmu

~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 75%
głód
 75%
odwodnienie
 55%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 60%
DeWitty
 90%

Abek – urzędnik napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 20%
głód
 50%
odwodnienie
 45%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 60%

Maixior – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 50%
głód
 50%
odwodnienie
 48%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%

Manga Ryu – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 40%
głód
 38%
odwodnienie
 35%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 50%

Spiżarnia napisał(a):
Zawartość posiłków:
  • 7 x plaster wędliny
  • 5 x konserwa rybna
  • 9 x bułka słodka
  • 6 x crossaint
  • 4 x puszka orzeszków ziemnych
  • 3 x tabliczka czekolady
  • 4 x butelka oranżady
  • 11 x butelka wody
  • 4 x karton soku
  • 5 x jabłko
  • 4 x paluszki
  • 5 x tabliczka czekolady
  • 6 x paluszki
Zawartość przedmiotów:
  • 2 x krzyż
  • 3 x przypinka
  • żyłka wędkarska
  • szwajcarski scyzoryk
  • zapalniczka zippo
  • mały statyw
  • 2 x kable
  • młotek do zbijania szyb
  • paczka gwoździ
  • młotek
  • kasownik biletowy
  • sakwa z kapslami
  • składany nóż
Maixior tej nocy spał jak zabity nie reagował na nic.Gdy się obudził zobaczył ogromne zbiorowisko i szmer ale to olał i postanowił coś zjeść i się napić.
1.zjada ze spiżarni słodką bułkę i wypija karton soku.
Po posileniu się Maixior udał się do grupy ludzi i usłyszał że Crix umarł, nie wiedział co się stanie następnego wieczoru więc postanowił zabrać jeszcze parę rzeczy.
2.zabiera także młotek i składany nóż.
po załatwieniu wszystkich spraw Maiixor postamnowił jeszce trochę odpocząć.
3.odpoczynek
Kolejne śmierć od wirusa, a ja nie wiem co robić ! Ludzie na mnie liczą !
Gdy ranek nastał podszedłem do zbiorowiska ludzi i poinformowałem wszystkich, że dragonoid jest zdrowy.
Potem poszedłem do spiżarni i zjadłem puszke orzeszków ziemnych, plasterek szynki, słodką bułkę, paczkę paluszków oraz tabliczkę czekolady. Potem wypiłem 3 kartoniki soku, oraz 1 oranżade. Jak ja dawno nie zjadłem porządnego posiłku ! W życiu głupie paluszki tak mi nie smakowały. W nocy nie spałem więc teraz chociaż pójde się zdrzemnąć.



1. Poinformowanie graczy o stanie zdrowia
2. Posiłek ze spiżarni - szynka; słodka bułka; paluszki; tabliczka czekolady; 3 kartoniki soku; oranżada
3. Odpoczynek
Makulo jak zapalono światła pobiegł od razu do konduktora aby razem z nim włączyć radio i wysłuchać z wszystkimi komunikatu. Gdy dotarł na miejsce zobaczył Manga Ryu z nożem w ręce a pod nim ciało Crix-a przestraszył się pomyślał że on go zabił. Recydywista od razu spokojnie wytłumaczył chłopcu, że znalazł on go już nieżywego i sprawdzał czy czasem nie był zarażony, gdy kładł się spać nie wyglądał na zmęczonego a co bardziej na głodnego. Makulo uspokoił się ale bardzo posmutniał. Konduktor próbował być dla niego jak ojciec. Czy to dlatego że wiedział że był zarażony nauczył go posługiwania się radiem? Abyśmy mogli dalej mieć informacje ze świata? Pewnie tak ale, bardzo się troszczył o nas i nie zasługiwał na śmierć, powinien tutaj być z nami.

Po chwili gdy już wszyscy się schodzili Manga Ryu poprosił aby włączył radio, po krótkiej chwili udało mu się znaleźć komunikat. Gdy już wszyscy wysłuchali wywiadu w kabinie został Makulo i recydywista. Chłopak podszedł do niego i zaczął z nim rozmawiać:
- Cześć muszę ci coś powiedzieć... To ja ukradłem ci ten scyzoryk, ale słyszałem, że kiedyś kogoś zabiłeś i jak popatrzyłem na ciebie jak leżałeś zauważyłem go, przestraszyłem się że możesz komuś coś tym zrobić. Przepraszam myliłem się co do Ciebie. Wybaczysz mi?
I w chwili gdy to wypowiadał wyciągną z kieszeni jego scyzoryk.


1.Rozmowa z Manga Ryu
2.dzielenie się innym przedmiotem (scyzoryk dla Manga Ryu)
Ta noc była dla niego najtrudniejszą ze wszystkich od początku uwięzienia. Nocna wizyta jaką złożył mu Crix sprawiła, że do rana nie mógł zasnąć spokojnie. Komunikat radiowy nie poprawił jego humoru. Nie martwił się o powodzenie akcji ratunkowej, martwił się o wirus, który grasował wśród pasażerów. Czy ktoś jeszcze jest zarażony? Postanowił przelać wydarzenia ostatniego dnia i nocy na papier. Może to sprawi, że nie będzie o nich bez przerwy myślał. Po zakończeniu pisania zjadł śniadanie składające się z dwóch plastrów szynki ze swoich własnych zapasów oraz kartonu soku ze spiżarni.

Następnie udał się porozmawiać z Makulo.
- Hej, jak się czujesz? Przykro mi z powodu Crixa, wiem że mieliście ze sobą dobry kontakt. Nie przejmuj się, to już długo nie potrwa, wszyscy stąd wyjdziemy. Pamiętaj żeby dobrze dbać o radio, to Twoje zadanie, najważniejsze ze wszystkich innych. - Uśmiechnął się do chłopca.

1. Spożycie przedmiotu ze spiżarni - 1x karton soku.
2. Spożycie przedmiotu z plecaka - 2x plaster wędliny.
3. Rozmowa z Makulo.
Idąc w stronę spiżarni spotkał Abka który podtrzymał go na duchu. Chwilę później był już na miejscu postanowił zjeść 1x plaster wędliny 1x bułka słodka 2 x karton soku 1 x jabłko . Po takim posiłku postanowił sprawdzić znowu toaletę wagonu.

3.Posiłek ze spiżarni 1x plaster wędliny 1x bułka słodka 2 x karton soku 1 x jabłko
4.Szukanie przedmiotów w Toalecie wagonu
Po nocy nie zaznał wiele snu. Postanowił więc odpocząć w ciągu dnia. Zresztą w tym miejscu dzień od dnia różnił jedynie blask świateł w wagonie pociągu. Chyba zaczynam tęsknić za słońcem.

4. Drzemka

<z tego co zrozumiałem, to jedzenie ze spiżarni i plecaka liczy się jako jedna akcja, więc powinno starczyć na krótki odpoczynek>
(25-05-2013, 18:20)Abek napisał(a): [ -> ]<z tego co zrozumiałem, to jedzenie ze spiżarni i plecaka liczy się jako jedna akcja, więc powinno starczyć na krótki odpoczynek>

Widzę, że na początku traktowałeś to jako dwie różne akcje - tak jak powinno być. Ale rzeczywiście nie sprecyzowałem dokładnie jaka jest moja interpretacja. Patrząc na obecny postęp gry, mogę uznać to za pojedynczą akcję.

edit: Z tego co zauważyłem, to po ostatniej akcji ktosia nie pozostał żaden sok w spiżarni. Przykro mi Smiling To samo tyczy się makulo. PROTIP: Sprawdzajcie poprzednie posty i przeliczajcie zawartość dóbr w spiżarni.

Live long and prosper...

(Tak bardzo nie chcę mi się robić wstawki o śmierci brata. Cholera, marik praktycznie nie pisał. Może z 2 posty. W sensie, ok, brat bratem ale cholera. TO nie simsy i coś takiego jest uciążliwe ;-Winking

-Już nie długo i się wydostanę z tego więzienia, chyba że mnie ktoś zarazi wirusem D. Co pewnie się stanie. Cholera, szkoda że nikt nie wpadł do mojej płuapki.
*burrczy*
<Idę na obiad...>
Po czym wstał i (ZNOWU) poszedł do spiżarni by zjeść:

1. Zjadam 2 puszki ryb i puszkę orzeszków
2. Wypijam 1 butelkę wody


YAMNY! Powiedz mi, skąd ktosiu wziął testy na wirusa skoro o nim wogóle nie wiedział Psyduck
Rozmawiając z Makulo poklepałem go po ramieniu i powiedziałem:
- Nie martw się, nie gniewam się. Miałeś prawo tak myśleć, tym bardziej, że dorośli też byli do mnie wrogo nastawieni. Z resztą, jak mógłbym się gniewać? Przypominasz mi moją córeczkę, która jest tam, na powierzchni, wiesz? - po czym się uśmiechnąłem. - Muszę lecieć, jestem trochę głodny i zmęczony, więc coś na szybko oszamam i się prześpię. Zobaczymy się później. - mówiąc to, szybko powędrowałem w stronę spiżarni, z której wziąłem dwie butelki wody i konserwę rybną z croissantem. Następnie udałem się do cichego przedziału, żeby się przespać.

1. Rozmowa z Makulo
2. Zjedzenie croissanta, konserwy rybnej i spożycie dwóch butelek wody
3. Drzemka
Nastała pora snu. Manga poszedł sprawdzić stan wszystkich pasażerów, przechodząc obok Makulo zatrzymał się i przykrył go swoją kurtką, po czym poszedł dalej. Zobaczył Kacpeia leżącego w dosyć niewygodnej pozycji, szturchnął go nogą - nie odpowiada. Schylił się i sprawdził budowlańca - nie żył. Przeniósł jego rzeczy, a ciało umieścił przy przedziale ze zwłokami, ze względu na ich przepełnienie. "Nie podoba mi się to, lepiej, żeby ten chory sen zakończył się jak najszybciej" - pomyślał Manga Ryu, po czym wyłączył zasilanie i sam poszedł spać.

Nastała faza nocy, która kończy się o godzinie 10:00. Faza dnia powinna się rozpocząć najpóźniej 11:00. Poniżej aktualny stan gry:


Jedrek – były wojskowy napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 10%
głód
 70%
odwodnienie
 60%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Ktosiu – student medycyny napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 55%
głód
 20%
odwodnienie
 20%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 100%

Kacpei - budowlaniec napisał(a):Zmarł z powodu osłabienia organizmu

~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 50%
głód
 90%
odwodnienie
 80%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 60%

DragonoidPL - dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 35%
głód
 60%
odwodnienie
 50%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Dżawel – starszy brat napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 30%
głód
 20%
odwodnienie
 40%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%

Makulo - łącznik/dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 52%
głód
 40%
odwodnienie
 50%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 100%

Abek – urzędnik napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 10%
głód
 40%
odwodnienie
 60%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 70%

Maixior – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 40%
głód
 35%
odwodnienie
 40%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%

Manga Ryu – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 30%
głód
 23%
odwodnienie
 20%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 55%

Spiżarnia napisał(a):
Zawartość posiłków:
  • 6 x plaster wędliny
  • 2 x konserwa rybna
  • 6 x bułka słodka
  • 5 x crossaint
  • 3 x puszka orzeszków ziemnych
  • 3 x tabliczka czekolady
  • 3 x butelka oranżady
  • 9 x butelka wody
  • 4 x jabłko
  • 4 x paluszki
  • 4 x tabliczka czekolady
  • 5 x paluszki
Zawartość przedmiotów:
  • 2 x krzyż
  • 3 x przypinka
  • żyłka wędkarska
  • szwajcarski scyzoryk
  • zapalniczka zippo
  • mały statyw
  • 2 x kable
  • młotek do zbijania szyb
  • paczka gwoździ
  • młotek
  • kasownik biletowy
  • 2 x sakwa z kapslami
  • składany nóż
  • nakolanniki
  • zniszczone nożyczki
Nastał kolejny dzień, wszyscy zaczynają się budzić. Manga Ryu włącza oświetlenie i sprawdza stan pasażerów. Przeszedł raz po wszystkich przedziałach, przeszedł drugi raz i był lekko zdziwiony, za to pozytywnie zdziwiony. Dzisiejszej nocy nikt nie zginął, czyżby to oznaczało, że zaraza została zażegnana?

Wszyscy zebrali się w jednym z przedziałów, Makulo włączył radio, z którego można było usłyszeć następujący komunikat:
Głos z radia napisał(a):
Prace związane z ratowaniem pasażerów pociągu, którzy utknęli na trasie F▐█▄▌n-R█▀▌▄n na skutek ostatniego trzęsienia ziemi, dobiegają końca. W dniu jutrzejszym nastąpi dowiercenie się do wyznaczonego odcinka tunelu, w którym mogą znajdować się żywi ludzie. Oficjalnie, trzęsienie ziemi spowodowało co najmniej 130 tyś. ofiar śmiertelnych oraz straty materialne w wysokości 10.3 miliardów euro, co czyni to niestety największą katastrofą naturalną w dziejach kraju.

Zapanowała radość po informacji o tym, że wszyscy niedługo będą wolni, a potem przerażenie po usłyszeniu o stratach wywołane przez kataklizm. Już niedługo koniec koszmaru, trzeba tylko przeżyć kolejny dzień i kolejną noc...

Faza dnia trwa do godziny 22:00. Faza nocy rozpocznie się odpowiednio o 22:30. Poniżej aktualny stan graczy oraz spiżarni:

Jedrek – były wojskowy napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 25%
głód
 80%
odwodnienie
 65%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Ktosiu – student medycyny napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 30%
głód
 30%
odwodnienie
 25%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 100%

DragonoidPL - dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 10%
głód
 70%
odwodnienie
 55%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 80%

Dżawel – starszy brat napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 40%
głód
 30%
odwodnienie
 45%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%

Makulo - łącznik/dziecko napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 75%
głód
 50%
odwodnienie
 55%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 100%

Abek – urzędnik napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 25%
głód
 50%
odwodnienie
 65%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 70%

Maixior – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 55%
głód
 40%
odwodnienie
 43%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 25%

Manga Ryu – recydywista napisał(a):
~~~~~~~~~~~~
Wskaźnik śmierci:
zmęczenie
 30%
głód
 28%
odwodnienie
 23%
~~~~~~~~~~~~
Współczynnik zaufania:
 55%

Spiżarnia napisał(a):
Zawartość posiłków:
  • 6 x plaster wędliny
  • 2 x konserwa rybna
  • 6 x bułka słodka
  • 5 x crossaint
  • 3 x puszka orzeszków ziemnych
  • 3 x tabliczka czekolady
  • 3 x butelka oranżady
  • 9 x butelka wody
  • 4 x jabłko
  • 4 x paluszki
  • 4 x tabliczka czekolady
  • 5 x paluszki
Zawartość przedmiotów:
  • krzyż
  • 3 x przypinka
  • żyłka wędkarska
  • szwajcarski scyzoryk
  • zapalniczka zippo
  • mały statyw
  • 2 x kable
  • młotek do zbijania szyb
  • paczka gwoździ
  • młotek
  • kasownik biletowy
  • sakwa z kapslami
  • składany nóż
  • nakolanniki
  • zniszczone nożyczki
Stron: 1 2 3 4