Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: cgeMisg.jpg]

Małpia Wyspo nadchodzę!
Wojtex... mogłeś zostać :P

[Obrazek: 2015-06-05_00001_zpsvkkfbaqv.jpg]
Byłem u dziewczyny w Bielsku i odwiedziłem sobotni bazar... nic ciekawego nie było ale jeden gość ma sklep elektroniczny i tam wśród kurzu i zamieci wszystkiego znalazłem to... Czekało na mnie ponad 14 lat nietknięte na półeczce cena... Chciał 90 (bo tyle było od zawsze) ale zszedł na 70zł i przykleił nową cenę Grinning. Moim zdaniem totalny unikat z racji nigdy nie wyciągniętego z pudełka a no i gość powiedział, że "Mam nadzieję, iż działa, bo leży tu od niepamiętnych czasów" Grinning pytałem czy tak od nowości... powiedział, że tak i że pudełko nie było zaklejone od nowości ale nikt go nie ruszał, on go też nie wyjmował. Ja go też nie wyjąłem więc ogólnie jak na moje strzał życia Winking

[Obrazek: 15399741.jpg?1433703595]

Dylemat czy go sprzedać czy zostawić w kolekcji Winking
bylo taniej niz dokupic brakujace dlc ...effort...

[Obrazek: zYwU7Yv.png]
#GoodbyeSocialLife Torll

[Obrazek: 24lmx6r.jpg]
Bo z Wieska nigdy za wiele.
I oczywiscie The Wall Warp Speed

[Obrazek: UEYoh4E.jpg]
Crix był tak miły i wysłał mi bazookę Heart

Żartuję, podesłał mi kilka fantów do rozdania na moje Rozdawajki Linka Heart Rozpudling tej ogromnej tuby zapewne już dziś na moim kanale.

[Obrazek: 2psp1tk.jpg]
Kupiłem, kiepska jakość papieru w środku, przypomina wyborczą tylko w kolorze. Mało reklam, kilka na początku i na końcu (reklama cobi czołgów Me Gusta)
[Obrazek: pZhuzDF.jpg]
[Obrazek: 2Ln2UeS.jpg]

Nintendo 64, wyczajone i kupione przez Krzaka, któremu serdecznie dziękuję. Konsolka ze wszystkim za 120 złociszy - dil roku Fap
w oczekiwaniu na ekskluzywy na ps4 Chyba Polygamia!

[Obrazek: x3Sx5uN.png]
Gierka, którą zawsze chciałem sprawdzić i gierka do której zostałem zmuszony Chyba Polygamia!

[Obrazek: m3gBOck.jpg]
[Obrazek: SIs0qOz.jpg] Me Gusta Szkoda tylko że bateria padła - boję się wymienić.
Kilka zdobyczy Whooooooa.

Super Mario 64 DS kupione od Yarosa za 50 zł (wersję na N64 miałem wcześniej, ale dorzuciłem do zdjęcia by ładnie wyglądało) do tego gratis drewniana Maska Majorki Heart Odpalając go poczułem się jak w podstawówce - bo właśnie wtedy maksowałem ten tytuł i zebrałem w nim wszystkie 120 gwiazdek.

[Obrazek: 2ziszuu.jpg]

Indiana Jones na blureju za 15 zł (pudełko do wymiany, ale mam, więc będzie jak nówka, bo płytka lustro Heart )

[Obrazek: xc98xc.jpg]

GBC z Wariolandem (nie podaję ceny, bo trafia pod młotek Deal With It konsolkę jak i Wario już posiadam)

[Obrazek: eprat.jpg]

[Obrazek: wlbxvd.jpg]

No i kolejny Fap of the Year! Whooooooa. Obraz od Firanki Me Gusta

[Obrazek: 2dsfegw.jpg]

[Obrazek: e8miqe.jpg]

W tym temacie rozpakowanie obrazu (dla zainteresowanych)

Dziękuje, dobranoc.
[Obrazek: rcGsm83.jpg]

Plakacik od Linka za friko, na zdjęciach wydawał się większy™
[Obrazek: RWCdjfxh.jpg]

Kostka od Linka również melduje się na miejscu.
[Obrazek: 1LCmDu6.jpg]
Mortal od Linka do trzech razy sztuka!
^^^Kupione z wykorzystaniem kuponu Alledrogo, całkowity koszt z przesyłką ~100 zł

^^^ Chciałem się zapoznać z serią, po tylu latach możemy w końcu legalnie zagrać w wersję angielską Party!

^^^Czekałem wieczność na ten soundtrack. Warto było.
Jedna bo nie miałem, druga bo była za 15 złoty Chyba Polygamia!

[Obrazek: Urv3Rxt.jpg]
[Obrazek: RayyHRM.jpg]
Jedna, bo nostalgia, i druga, bo czas w końcu przestać być ignorantem.
z wczorajszych "starociowych" smaczków wpadły takowe rzeczy (ceny od 1zł- 7zł):

[Obrazek: 15465353.jpg?1434402583]

i choć mam zasadę iż "bez pudła nie biere"... to jednak Wizardry 7 Gold za 1zł, a nośnik w stanie pt. "nigdy nie widziałem lasera", bardzo mnie skusiło :P
Zaczynam od #darówlosu, Kayshima wysłała mi totalnie za darmo 12 numerów starego "Secret Service" Warp Speed oraz 5 "Świata Gier Komputerowych" Heart - roczniki '96, pewnie w większości przypadków to rok waszego urodzenia Trollface

[Obrazek: 2mg5ev5.jpg]

[Obrazek: 90ue51.jpg]

[Obrazek: s2qikp.jpg]

Do tego dokupiłem sobie Wiedźmińskie Kompendium - wyszło 50 zł. z wysyłką. Polecam, twarda oprawa, papier świetny, ilość stron porażająca, piękne wydanie.

[Obrazek: 2gx1miu.jpg]
Ja dzisiaj skromnie, no ale cóż, lepsze to niż nic.

Zaczynając:

Final Fantasy Type-0 HD za 109 zł - żal było nie wziąć

[Obrazek: 3KTZB02.jpg]

a na konsoli ściąga się demo Final Fantasy XV:

[Obrazek: UDj4A32.jpg]