Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ahaha, uhuhu, no już, bardzo śmieszne. ;<

[Obrazek: 7PMmiYj.jpg]
(16-10-2013, 20:04)CTSG napisał(a): [ -> ]Ahaha, uhuhu, no już, bardzo śmieszne. ;<

[Obrazek: 7PMmiYj.jpg]

[Obrazek: disgusted-oh-god-why-text.png]
(16-10-2013, 20:04)CTSG napisał(a): [ -> ]Ahaha, uhuhu, no już, bardzo śmieszne. ;<

[Obrazek: 7PMmiYj.jpg]

[Obrazek: picard-facepalm-o.gif]
Dobra, obuch jest, a gdzie styl(isko)us? Trollface
A na serio: lepszy taki DS, niż żaden. Smiling
Dzisiaj wróciłem z łowów ze świeżą zdobyczą Aww - Mass Effect 3 w folii za jedyne 29,99 zł.

[Obrazek: GtAFvJH.jpg]
W łódzkim C.H. Tulipan, za 5.99 zł w realu w promocji Techlandu.
[Obrazek: 3qCU0HC.jpg]
Dwa steelbooki za całe 10 złSmiling
[Obrazek: 911kH1m.jpg?1?3211]
Najnowsza zdobycz, strasznie dla mnie cenna, bo nigdy nie miałem tego sprzętu, ale miałem zamiar kiedyś kupić:

[Obrazek: BW4mwJZCIAARQcO.jpg:large]

Koszt: 0 zł 0 groszy. Znajomej osobie zalegało na szafie. Stan wizualny dostateczny (zżółknięta, brudna obudowa, za to skok klawiszy nienaganny), brak stacji dysków i okablowania, stan techniczny nieznany, ale dokupię brakujące elementy i z wielką przyjemnością przetestuję. Niemniej jednak nawet jako przycisk do papieru to wspaniała rzecz.
Do tego przyda ci się bardziej magnetofon, niż stacja dysków
Pamiętam, miałem takie cudo, gdy byłem w wieku większości użytkowników tego forum, piękny kawał historii
Magnetofon też kupię - w końcu na własnej skórze doświadczę tego legendarnego już ustawiania głowicy. Winking A teraz trzymam kciuki za znalezienie jakiejś zakurzonej, wymagającej czułej opieki Amigi.
(18-10-2013, 23:10)guy_fawkes napisał(a): [ -> ]Najnowsza zdobycz, strasznie dla mnie cenna, bo nigdy nie miałem tego sprzętu, ale miałem zamiar kiedyś kupić:

[Obrazek: BW4mwJZCIAARQcO.jpg:large]

Koszt: 0 zł 0 groszy. Znajomej osobie zalegało na szafie. Stan wizualny dostateczny (zżółknięta, brudna obudowa, za to skok klawiszy nienaganny), brak stacji dysków i okablowania, stan techniczny nieznany, ale dokupię brakujące elementy i z wielką przyjemnością przetestuję. Niemniej jednak nawet jako przycisk do papieru to wspaniała rzecz.

No proszę jaka zdobycz. Dobry "zakup" Grinning. Daj znać czy działa!
W RTV Euro AGD: Call of Duty Black Ops II za 100zł (bez rewelacji)
Od kolegi: Assassin's Creed: Brotherhood za 30zł
[Obrazek: dXoR4RN.jpg]
[Obrazek: eZiwN6I.jpg]
Za 20zł na allegro wczaiłem Grinning
Jedna z wielu świetnych platformówek na PSX.
(22-10-2013, 17:28)Piromaniaq napisał(a): [ -> ][Obrazek: eZiwN6I.jpg]
Za 20zł na allegro wczaiłem Grinning
Jedna z wielu świetnych platformówek na PSX.

No i dorwałeś tą platformówkę ;D CONGRATULATIONS!
(22-10-2013, 18:08)Mkali napisał(a): [ -> ]
(22-10-2013, 17:28)Piromaniaq napisał(a): [ -> ][Obrazek: eZiwN6I.jpg]
Za 20zł na allegro wczaiłem Grinning
Jedna z wielu świetnych platformówek na PSX.

No i dorwałeś tą platformówkę ;D CONGRATULATIONS!

Dzięki Grinning
Po dwóch miesiącach w końcu ktoś ją wystawił Smiling
2 paczki na dzisiaj.

2x Antologia Elders Scrolls z Allegro, 10 PLN za sztukę

Z Kompani Graczy:
1x Koszulka Gta V
1x Długopis UV z GTA V
1x Flaga z Saints Row 4
1x Kapelusz z X-com Declassified

[Obrazek: PA200888_zps6e0ea2fc.jpg]
Jak zdobyłeś te fajne gadżety? Ja w kompani graczy widzę tylko jakieś breloczki i nic nie warte bzdety a mam prawie 7000 punktów KG.
Koszulki były w strasznie limitowanej ilości. Długopisy są dalej. Kapelusz i flagę dostałem w prezencie Heart
Dawno nic ode mnie nie było:

[Obrazek: 2013-10-24_1337.png]

Pod wpływem impulsu "Czemu nie" PS3 Has No Game
Właśnie przyszło, animu gamez na PC = Fap
[Obrazek: kum5.jpg]
Psyduck Tyle #swagu przywiozłem z PGA i okolic. A nawet nie stałem w kolejce po #freegamesplox.

[Obrazek: 2013-10-24_1317.png]

Dzięki wszystkim za prezenty i Johnny'emu i Smelly'emu za to, że chciało im się to wszystko nosić w plecakach Grinning Jeśli mnie pamięć nie myli, to Settlersi i LEGO są z przeznaczeniem na giveawaya. Gier na giveawaya dostaliśmy jeszcze więcej, ale te podkradli mi admini Winking
Zazdroszczę kurczaczków.
Też chcę takiego kurczaczka. *.*
NARESZCIE! Dzień wolny od pracy i udało się wymienić wszystkie awizo na przesyłki, jak też odwiedzić paczkomat. Uzupełniłem kolekcję gier o Hirołsów VI, tym samym uzupełniając kolekcję do wszystkich części wraz z dodatkami. Na PSP dodałem 2 gierki do bezstresowego szarpania poza domem, uzupełniłem też kolekcję GTA, teraz mam wszystkie części, brakuje tylko GTA Sa Nandreas, które kupię w listopadzie, budżet na gry jak zawsze przekroczony, ale co tam (kolekcjonerka Asasyna IV pochłonęła resztę funduszy) resztę w listopadzie pożre zakup elektryka, piecyka do niego i Rocksmith 2014 - ROCK ON!

[Obrazek: 1002567JP_nahrrww.JPG]

A, dorwałem też fajne oficjalne poradniki do Hirołsów VI I wiedźmina 2:

[Obrazek: 1002568JP_nahrrah.JPG]