Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyszły dopiero co 3 gry z hdmarketu: Code Name S.T.E.A.M., Mario vs Donkey Kong oraz Profesor Layton. A do tego cała masa Nintendowskich ulotek Smiling

[Obrazek: M8PGM87.jpg]
[attachment=633]
Moja malutka perełka Smiling
Dzisiejsze zdobycze z Car Boot Sale (łączna cena 12 funtów) Wszystkie gry w dobry stanie wraz z instrukcjami obsługi

P.S Najlepsze odsłona NFS ever "Most Wanted"

[attachment=634]
[Obrazek: L5X9Jo0.jpg?1]
Garść mniej lub bardziej planowanych zakupów w końcu w komplecie trafiła do mojego domu.
ciekawostki od sony Winking
[Obrazek: sony.jpg]
W końcu ogram grę, którą kupiłem Poker Face
[Obrazek: Dtz9RS4.jpg]
Dzisiaj tak troche muzycznie Heart
[Obrazek: dyF0JWM.jpg]
[Obrazek: bc68ksT.jpg][Obrazek: rPXB3fm.jpg]

Przyszedł cudowny Pokeball z rozdawajki Kusoka Heart 
#PLEXMET
Była promka - za 3 dyszki więc nie tak źle.
[Obrazek: IMG201607_apnhphx.jpg]
[Obrazek: XYGiptR.jpg]
Orange Box i Lord OF The Rings, które dostałem od Pojlera. Oraz kupione dziś po 10 zł Uncharted oraz Resistance.
PS. Nie mam PS3 Chyba Polygamia!
[Obrazek: aiyzyQ4.jpg]
Spyro i Chrome od Mkaliego
Patapony kupione dzisiaj oraz DoA5 kupione dla Grodka
Dziękuję Pan Kusok.
[Obrazek: UOzJ4jD.jpg]
Co do muzycznych zdobyczy udało mi się w końcu wyposażyć w porządne nagłośnienie do pokoju. Kable jeszcze nie zostały okiełznane i pewnie gdy to się stanie zrobię update "pokoju gracza" Winking
Gdyby kogoś interesowały konkretne informacje, to:
- Amplituner Onkyo tx NR656
- Głośniki Dynaudio emit m10

[Obrazek: 29z8yfp.jpg]
[Obrazek: 2iikc3k.jpg]
[Obrazek: wyvCy1x.jpg]
Świeże zdobycze z Animatsuri + One Punch Man 3 który dostałem kiedystam™ w prezencie
[Obrazek: 29BjO3a.jpg]
Kupa rzeczy, która #nikogo Chyba Polygamia!
2 gierki za pół darmo, które nigdy pewnie konsoli nie zobaczą Laughing
Tablet Kruger&Matz EDGE 1084 z Windows 10 (24msc gwarancji) od serwisu Lech-Pol (na sprzedaż, temat pojawi się zaraz na giełdzie)
Oraz mój ulubiony komputer ostatnio, Chromebook Lenovo N22 (14 godzin na baterii Heart)
Kolejne Animatsuri już za mną, w takim razie kupiłem Czapke Choppera z One Piece i edycję specjalną Castllevanii Lords of Shadow na Xboxa. Resztę otrzymałem za darmo, gdyż robiłem kilka prelekcji na konwencie. W takim razie trafiły się: 2 plakaty (nie widoczne) z Animatsuri i Guilty Crown, Epic Mickey na 3dsa, koszulka z tego roku i zeszłego, gadgety w postaci smyczek, brteloczkow i innych (w torebeczce) oraz 2 mangi Fairy Tail. Przy okazji dziękuje wszystkim arynowiczom, którzy się pojawili na konwencie oraz na moich konkursach. o/
[Obrazek: 2dKb7Np.jpg]
[Obrazek: QYOGkD5.jpg]


Nie wierzyłem że od karty dźwiękowej zmieni się znacznie dźwięk, ale to co robi... Whooooooa.
[Obrazek: FeGaL6Q.jpg]
Po wyjściu na jarmark dominikański kupiłem o takie rzeczy:
Kid Icarus Uprising za 25 zł
DualPen Sports za 15 zł
Blue Dragon za 30 zł
House of The Dead 2&3, Mario Strikers Charged Football i Trauma Center New Blood za 60 zł
[Obrazek: gu45tRGl.jpg]

Dostałem od pojlera najlepszego fightera, jaki istnieje na rynku Chyba Polygamia!
1. Asterix i Obelix wygrany w konkursie Mkaliego na animatsuri
2. Kubek Mario wygrany w konkursie hdmarketu
3. New Art Academy od gtxa777 (tu się najbardziej jaram, lubię rysować)

[Obrazek: dmDOjCF.png]
[Obrazek: AxUWIoe.png]
Kolejna śliczna gra na Vitę Smiling
Uwielbiam gry od Vanillaware[attachment=635]