Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
no cze, dawno mnie tu było, może ktokolwiek wie jeszcze, kim jestem.
najnowsze zdobycze growo-sprzętowo-muzyczno-filmowe:
[Obrazek: 35CNb]
http://imgur.com/a/35CNb
(jakby obrazek nie działał)
Metallica z Biedronki za 2 dyszki, Blair Witch z empiku za 30zł, South Park za 25zł z empiku, płyta Green Daya od koleżanki na mikołajki, a opaska z koncertu Green Day. Słuchawki z lumpeksa za 3zł Torll
Cotygodniowa wizyta na Wolumenie, tym razem udało się złapać parę rzeczy. Białe Toblerone po złotówce (kocham <3 ), ruskie jajeczka z Crashem za 5, nie mogłem sobie odpuścić (jest lokalny co-op, to bardzo ciekawa gra) i cała masa angielskich, polskich i rosyjskich miniwinyli - pan chciał je oddać za darmo, bo od dawna nikt ich nie kupił, ale wcisnąłem mu za to parę złotych. Teraz tylko adapter kupić Smiling

http://imgur.com/a/zDRxR
[Obrazek: ptyUILZ.jpg]
Premiera co prawda opóźniona o 4 (!) miesiące, ale Retro Freak jest już nareszcie w Europie. Recenzja... jak już wygrzebie się ze Switchów, sriczów i któż tam wie czego jeszcze Winking
*nerwowe odchrząknięcie*

[Obrazek: S92hHHR.jpg]
Najciekawsze zdobycze od ostatniego postu Smiling

[Obrazek: IMG_20170311_111652.jpg]
THERE IS NEVER ENOUGH ROCK BAND Warp Speed

[Obrazek: 25vH5Qu.jpg]
Dzisiaj skromnie, ale za to klasyka Heart

[Obrazek: qjMnaOM.jpg]
Nowa stara gra...i to za 40zł!...troche ciężka, ale cholibka...humor mnie w tej grze powala. Coś czuję, że kolejne części moja kieszeń niestety odczuje....
*Zdjęcie robione zaufanym K800i...na smarkfony mam uczulenie :P
[Obrazek: VGZAOTk.jpg]
[Obrazek: BOdWX5n.jpg]
Nier Automata do recki, a Marble Madness od Linka
Do mnie dziś przyjechał prosto z Japonii pra pra pra pradziadek switcha
 
[Obrazek: 1Lq2Vke.jpg]
[Obrazek: ZU3zQkN.jpg]

MGS4 od Linka Heart
Jedna z 2 wersji.
[Obrazek: ori.jpg]
[Obrazek: ori1.jpg]
Kolekcjonerka "The Silver Case" od Limited Run Games Smiling
[Obrazek: VTaVq7O.jpg]
Zbiory z miesiąca... albo dwóch? Bitch please!

[Obrazek: q92Gfbs.jpg]
[Obrazek: G59YeLb.jpg]
Drive Clubik za 3 dyszki z lokalnego lombardu, a Star Ocean do recki.
Z okazji imienin kupiłem w Toruńskim Cexie kilka gierek dla siebie ale miałem ...effort... żeby zdrapać cenę 

[Obrazek: eUxs49xh.jpg]
"Tu byłem. TONY HALIK" Coś czuję, że nocka będzie zarwana. Prawie 500 stron. Sporo zdjęć i innych dokumentów. Huh  
Oblivion edycja rocznicowa z dodatkową płytą typu "making of" oraz papierową mapą (full-color! Grinning). W porównaniu ze współcześnie wydawanym dziadostwem (płyta + papierowa kartka) to całkiem przyzwoite wydanie.

[Obrazek: tony_oblivion.jpg]
[Obrazek: xijhpH2.jpg]

Geralta już nie było, to na Triss się zdecydowałem. Nie żałuję Me Gusta
[Obrazek: XvskDPw.jpg]

Szło prawie miesiąc, kupione za grosze (z milionem promocji), mega wrażenie - OST, kolorowa książeczka, wow!