Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do moich gadżetów związanych z NieR: Automata pora dołączyć danie główne...
Zaległe chwalenie się rzeczami z Pyrkonu Winking Kręcenie tyłkiem przed monitorem zawsze na propsie Smiling

[Obrazek: O2OQxwM.jpg]
post urlop update:
[Obrazek: lxg0PzT.jpg]
OMG, najlepsiejsze prezenty urodzinowe od mojej kochanej arhnowej rodzinki Kissing Kocham Was Heart

[Obrazek: ke7xVhC.jpg]


[Obrazek: nOJCY62.jpg]

[Obrazek: ExR9GMd.jpg]

[Obrazek: Ybw848p.jpg]

[Obrazek: KB0Bqw9.jpg]

[Obrazek: wbCMF16.jpg]

[Obrazek: aKidkL9.jpg]

[Obrazek: g9aa711.jpg]

[Obrazek: btNllN9.jpg]

[Obrazek: Q1GqsZV.jpg]

[Obrazek: IbSfL11.jpg]

[Obrazek: Nit3ZMP.jpg]

Archon, mam nadzieję, że teraz będę Twoją rockbandową waifu i w końcu doczekam się akceptacji zaproszenia na psnie Kissing
[Obrazek: l_A_B_zbENChpbl1cDAmNmvf_j4Qdh7Sc6_8ZG5j...76-h984-no]
Ale będę doświadczał

[Obrazek: tjH47uk.jpg]
[Obrazek: GynMxEl.jpg]

Co tam u was? Bo ja dodałem do kolekcji zestaw developerski PSP. To czarne na dole to developerski kontroler w kształcie PSP. Zamiast portu UMD ma grubaśny kabel łączący się z devkitem. Smiling
Kolejny rarytas w kolekcji. Happy

[Obrazek: mebelki.jpg]
[Obrazek: 20170519_122551.jpg]
pierfszy
[Obrazek: spJBjYu.jpg]

don't drink and preorder
Kwiecień i maj obfitował w poszukiwania gier na ps2, oto rezultat:
[Obrazek: e23849d7bcb04b082b51b38baf4d3223_orig.jpg]
Kolejne Warszawskie Targi Książek - świetnie, jak rok temu. Zamiast zagłębiać się w stoiska z tańszymi książkami wziąłem mniej pozycji, ale lepszych (prawdopodobnie).

Klasycznie 3 komiksy Dema z autografami:

[Obrazek: TtohJ00.jpg]


W Atlasie Zwierząt dostałem ślicznego kondorka  Mom please!

[Obrazek: qa3jSxW.jpg]

Oprócz tego Białe kości Grahama Mastertona - pierwszy tom przygód Katie Maguire. Pan Masterton akurat przyjechał do Polski reklamować ostatnią powieść z jej udziałem, nie czytałem serii więc wziąłem jedynkę i mam autograf <3 Uwielbiam horrory Mastertona, wziąłem też autograf na moim starym egzemplarzu Zarazy - moja ulubiona książka spod jego ręki. Stałem po to półtorej godziny, warto było.

[Obrazek: j3Y7I33.jpg]

Oprócz tego w sumie nie za wiele, więcej książek przyniosłem i oddałem w ramach różnych akcji niż kupiłem. Ebook i parę artykułów papierniczych kupiony. Niemniej było warto, za rok na pewno wpadnę znowu Vault Boy Approves
Yay, kolejne serie skompletowane:

[Obrazek: 1MSrVFJ.jpg]

[Obrazek: GXJEUzN.jpg]

Inkwizytor kupiony dzięki bonowi do empiku, a Zabójczyni w przypływie gotówki przy okazji promocji Smiling
[Obrazek: WPad07Fl.jpg]

A mówią, że nie da się kupić szczęścia Warp Speed Warp Speed
Wincyj książek <3
Ze szkolnej biblioteki w ramach akcji bookcrossingu, wymieniłem się za parę przeczytanych pozycji. I w sumie był też gry to wziąłem jedną, a co.

[Obrazek: dVOxLCC.jpg]
[Obrazek: YMrwnbg.jpg]
Udane prezenty urodzinowe! Smiling
Porcja gadżetów z Azjii. Długopis 3D z Japonii (thx Hell!), z Chin fidget spinner świecący w ciemności (jak wszyscy to wszyscy, a co), grzybek pluszowy breloczek ( <3 )i Luigi Lego. Albo raczej Loz iBlock Fun. Wyglądało tak absurdalnie, że wziąłem, najwyżej wyślę do Generatora Frajdy.

[Obrazek: dH1hKdv.jpg]

[Obrazek: TWV6Wvt.jpg]

[Obrazek: h8q350s.jpg]

[Obrazek: izmJaJH.jpg]

[Obrazek: z2SLRB4.jpg]

Taką to już kolekcję mam:

[Obrazek: v4NGvcf.jpg]

No ale już po tej serii koszmarów pora na dobre gierki z UK, Rock Bandy soon <3
[Obrazek: 1B2Sq9U.jpg]

Tak wygląda 1000 złotych w plastiku wartym może 5 złotych.
Chyba zacznę częściej przeglądać Olx-a Grinning Fajnie że za każdą grę dałem najwyżej 10 zł
Tajemnice Egiptu to jakiś edukacyjniak więc pewnie podrzucę pod jakimś przedszkolem. Gearsy mają strasznie zmaltretowany rękaw a z poradnika wypadają strony, więc chyba się pozbędę i będzie samo pudełko z płytami. A, i w opakowanku od Wormsów są dwie płyty: WWP i Armageddon, więc fajno. Archon Approved

No i trzeci album od Tau plus bonusowa płyta której jeszcze nie miałem okazji przesłuchać. Vault Boy Approves

[Obrazek: A7A8agh.jpg]
Zdobycze od ostatniego razu:
[Obrazek: IMG_20170528_184933.jpg]
Nie wiem czemu ale mi obróciło zdjęcie ;<

Re:Zero czyta się naprawdę przyjemnie, więc sięgnę po kolejny tomik.
Jest to mój pierwszy Proffesor Layton, ale wiem, że w następne też będę musiał zagrać.
Mass Effect Andromeda nie jest taka zła jak się spodziewałem po opiniach, jest całkiem spoko, ale daleko jej do trylogii Sheparda.
A Tiny Toon czeka na Retro Freaka/Retrona 5.