Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: M7B72Gn.jpg]
[Obrazek: Y1Wh911.jpg]Kupione z pomocą Najlepszej Wyszukiwarki Cen Gier™
[Obrazek: k2xlwXp.jpg]
[Obrazek: upOvx9n.jpg]Krzaczkowate Pokemony, których i tak nie rozumiem Chyba Polygamia! Ale przynajmniej Dobry się jara
Pan Piez kupił Pani Piez w niespodziance Pana Bushido Heart

[Obrazek: 4nmxdMb.jpg]
[Obrazek: GS6Uq53.jpg]
Do czasu zmiany telewizora niech będzie, potem się zobaczy

[Obrazek: cxlgbJm.jpg]
Tona żwiru w kolekcjonerskiej torbie z unikatowym standem.

[Obrazek: B2J43Er.jpg]
[Obrazek: rNhYZiF.jpg]
Nie mogłem już znieść hałasu generowanego przez fata i kupiłem slimke. Jednak sam Switch to za mało...
[Obrazek: WTA04i9.jpg]
[Obrazek: Y3EGGOS.jpg]
Persona 4 Arena z OSTem oraz pamiątkowy kubeczek z Pinball Station
Zazwyczaj nie wrzucam tu już nowych rzeczy ale ta konkretna na to zasługuje Laughing
Wysłana w styczniu tego roku z playasia, pod 2 miesiącach nadal jej nie było, kolejne półtorej miesiąca zajęło mi odzyskiwanie od nich kasy i nagle po 5 miesiącach od zamówienia (i to dokładnie, bo paczka była wysłana 14 stycznia a awizo na nią dostałem 14 maja) przychodzi, nieźle się uśmiałem na poczcie gdy zobaczyłem od kogo dostałem karton Laughing

[Obrazek: M1eb4O5.jpg]
[Obrazek: uDTOMA3.jpg]
[Obrazek: 4yiJszD.jpg]
(11-05-2018, 19:31)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Tona żwiru w kolekcjonerskiej torbie z unikatowym standem.

https://i.imgur.com/B2J43Er.jpg

Mój bosze! co to za kotek!?

Kupiłem PS4.
[Obrazek: 65eg1rf.jpg]
[Obrazek: oFHXibL.jpg]

Xboxik razem z DOA3 od Facepalma Heart Heart Heart
oraz Shadow Of The Damned, które już od dawna kusiło.
Nadejszła wielkopomna chwiła.
Czas sprawdzić 3 wiedźmin 3 najlepszy.

[Obrazek: b2pUFa4.jpg]
Oto mój Pyrkonowy haul.

Główny stuff to ThinkPad T440 odebrany w piątek z paczkomatu. Dla porównania na lewo od niego dotychczasowy T400. Dokupiłem pojemniejszy dysk SSD z zamiarem wymiany zamontowanego 128GB na pojemniejszy.

Uznałem, że w tym roku wypadałoby sypnąć Ostremu groszem, więc kupiłem kubeczek z Gunem i Didą. Przy okazji uszczęśliwiłem kumpla kupując dla niego przypinkę "Masz mlem?".

W sobotę skorzystałem z okazji, że tego dnia na Starej Rzeźni odbywa się pchli targ. Po przebieraniu w różnego rodzaju stuffie znalazłem pierwsze Resistance na PS3. Podobno dosyć niedoceniana seria - kiedyś trzeba będzie to sprawdzić.

[Obrazek: ZC9Fz1q.jpg]
[Obrazek: sSkmQvO.jpg]
Zrobiłem sobie urodzinowy prezent
[Obrazek: 6jkMjXK.jpg]

[Obrazek: 0a3ZSqb.jpg]