Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje dzisiejsze zakupy + dwie własne robocizny w postaci pochwy i tarczy (część ja zrobiłem, część kumple). 

[Obrazek: ABQS9N4.jpg]
[Obrazek: x1ELvpH.jpg]
Kolczuga nitowana w końcu Fap końcu się dorobiłem Grinning.   

[Obrazek: NjU9m4M.jpg]
Mój piękny nowy Gjermund. 

[Obrazek: 4SCwUby.jpg]
A tu pochewka i tarcza.
[Obrazek: 0pKjySe.jpg]
[Obrazek: klv7fsn.jpg]Co prawda nie było mnie na Pyrkonie, ale Dobry_Czlowiek podarował mi ten fant Heart
[Obrazek: z39I5o2.jpg]
[Obrazek: JVWqnaa.jpg]

Czaiłem się na Świętego Graala od paru lat!
[Obrazek: yvWG1tt.jpg]
[Obrazek: diNoBFf.jpg]
AMD riggg Warp Speed
[Obrazek: Pb9dMwI.jpg?1]
[Obrazek: W2R8RFd.jpg]
Szewc zabija szewca, bumtarara, bumtara...

Jakiś czas temu Nowa Aleksandria urzekła mnie swoimi abstrakcyjnymi tekstami i regularnie odtąd sobie puszczam na Spotify. Dzisiaj mając ten album na słuchawkach znalazłem w Empiku cedeka za dwie dyszki. Kiedyś pewnie dojdzie i winyl, którego będę mógł słuchać bez końcaaaaaaaaaaa....

[Obrazek: eFWgUAd.jpg]
[Obrazek: y7twhcv.png]

Ultima się postarała i mam gierkę przed premierą.
[Obrazek: kcoJvmd.jpg]
[Obrazek: JDixMjE.jpg]
Spóźniony prezent urodzinowy
[Obrazek: fIHyHx4.jpg]
[Obrazek: cvlc9V3.jpg]
[Obrazek: JPEG_20180608_180348.jpg]

Zdobycze z Maja i początku czerwca
[Obrazek: 3cmLjBX.jpg]
Stan co prawda średni, ale...
[Obrazek: Lyu6O6Y.jpg]
Pełny zestaw GTA V (z bonusami Chyba Polygamia! ) i steelbook Simcity. 40 złociszy polskich nowych Warp Speed
Ostatnio chapnąłem się na jakiś pojazd pływający, jak najtańszym kosztem (nie róbcie nigdy tego jeśli chodzi o sporty wodne). Postanowiłem na początku zdobyć silnik. Akurat przytrafił mi się Radziecki Silnik elektryczny do łodzi. Z zatrważającą ilością dwóch biegów: do przodu i do tyłu. Oraz moc 187 W (z czego przeczytałem z instrukcji po rosyjsku więc mogę się mylić). Silnik jako że nigdy nie używany i nigdy nie uruchamiany to trochę się bałem podłączać do akumulatora. O dziwo działa pięknie, teraz tylko trzeba kupić ponton do niego. [Obrazek: wuzzAz8.jpg]
[Obrazek: puiUcdC.jpg]
[Obrazek: 7ZJeHN3l.jpg]

Nie będę gorszy i też będę miał swoją Yakuzę, ten napis "Only on PlayStation" będę musiał chyba skreślić Chyba Polygamia!
[Obrazek: Z0bOV08.jpg]
Kupiłem swoją pierwszą konsole
[Obrazek: Cue1E3X.jpg]