Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiejsze zdobycze z giełdy w Słomczynie. Sega Mega Drive II z dwoma grami oraz jakaś japońska Gierca. Moja pierwsza konsola niebieskich, mam nadzieję że się nie zawiodę Smiling 

[Obrazek: 8D7gbpr.jpg]
[Obrazek: 8TcZYAT.jpg]
[Obrazek: KZL4Rwj.jpg]
[Obrazek: YPxnTXE.jpg]

DMC 4 w edycji kolekcjonerskiej i do tego Secret Agent Clank za grosze
[Obrazek: HYTHDJNl.jpg]

Nareszcie udało się kupić za dobre pieniądze Warp Speed
[Obrazek: RRqVO2k.jpg]Takie zakończenie roku szkolnego to ja rozumiem I'm OK with this.
Pierwszy raz kupiłem coś od Nintendo w stacjonarnym sklepie Grinning
Dzisiejsza relacja z Garażówki 01 organizowanej przez chłopaków z Hackroom122. Dużo komputerów typu. Amiga, Atari. Nie zabrakło też konsol na pokładzie sprzedawali SNESa, Gacka, Atari Jaguar. Ja za to niestety mogłem się pochwalić tylko stoiskiem z Xboxem classic (które szybko się sprzedało) oraz paroma gierkami PC/PSP. Wszystko chłopacy mieli w dobrych cenach (nie januszowych). Ogólnie to następnym razem przygotuję bardziej retro gadżety :Smiling Następna edycja już 15 liipca w Warszawie (wydarzenie TU  )
Moje zdobycze dość skromne bo miałem dość mało mamony , ale i tak niezły początek zbierania kolekcji Smiling[Obrazek: q0CbVrw.jpg]
No elo
[Obrazek: svmA2oG.jpg]
[Obrazek: 2z9NqqQ.jpg]Gierki od Witolda +.....[Obrazek: 8lGxCxO.jpg]

Dodatkowe płytki, o których nie wspomniał I'm OK with this.  Te na górze to wydania NTSC, te na środku nie chciałby się odpalić, jednak rząd Demo Disców wraz z aktualizacją do odtwarzacza DVD w PS2 Czoooo i krykietem jest sprawny
Świeży muzyczny haul z dzisiaj - skorzystałem z ostatniego dnia promocji w Media Markt (Pink Floyd) i nowego rzutu cedeków w Biedrze (Tangerine Dream).

[Obrazek: aFsGUIj.jpg]
[Obrazek: N3Tx5Nhl.jpg]

Czas zacząć przygodę z Silent Hillem Wielki dzej paczy
[Obrazek: gvKnGHe.jpg]

Friend Code: SW-0673-8519-8201
[Obrazek: hfUfVln.jpg]
[Obrazek: sA7kCYuh.jpg]
[Obrazek: QEbwW74h.jpg]
Chwilę mnie nie było, ale jednak czas na ogarnianie samochodu/motocykla/dziewczyny się opłacił bo trochę gierek przybyło. Przybyło też Lenovo Z50, może i nie najnowszy sprzęt, ale nówka dorwana w hurtowni za małe pieniądze.
[Obrazek: xU7pofA.jpg]
Różnie świeże zabawki z olxa, cexa i pewnego kanadyjskiego sklepu Winking Nawet nie wiedziałem że to wii było dostępne w polskiej dystrybucji, szkoda że stan co najwyżej dostateczny.
[Obrazek: xeznOBO.jpg]
Nareszcie doczekałem się swojego Nesika Mini oraz steelbooków Wiedźmina Whooooooa.
[Obrazek: VDMjdUZ.jpg]
[Obrazek: 7zSXRlg.jpg]
[Obrazek: txpm51g.jpg]

Yoho's PS4 Starter Pack. Konsola już przy telewizorku :3
[Obrazek: K4g7T9u.jpg]
Ponowne dzięki dla Archona za danie mi pretekstu do ogrania

[Obrazek: vLzsSkg.jpg]
[Obrazek: Mm4Tyo2.jpg]
[Obrazek: B5SBVzC.jpg]

[Obrazek: QFO3w2o.jpg]


No elo!