Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To było bardzo niemiłe Childish Teraz jestem smutny...
[Obrazek: IIQpAFG.jpg]

Przyszedł dziś Assassin's Creed IV: Black Flag - The Crix Doomsday Cheap Edition z Allegro za 2 dychy Smiling (+ plus kolekcja Kórlików, też znaleziona za grosze)
Nice. Dobrze wiedzieć, że oferty ode mnie się komuś przydały :P W jakim stanie przyszła twoja edycja i jak ją oceniasz? Proszę o obiektywną recenzję opinię Torll
Wygląda jak nowa. Może trochę tekturka na puszce jest wytarta, ale to pewnie moja sprawka Winking Bardzo ładnie wygląda w honorowym miejscu pokoju, dobry zakup
No i rodzinka w komplecie, dzięki pomocy Wojtexa Grinning

[Obrazek: PC150995_zps6e0389bf.jpg]
[Obrazek: CqTj9sL.jpg]
[Obrazek: aK7oOoR.jpg]

GTA V w idealnym stanie na allegro (jeszcze w foli) z całym kompletem za 140zł
Borderlands 2 w bardzo dobrym stanie na allegro za 50zł
Nasz gwiazdkowy prezent Smiling

[Obrazek: 35d3muq.jpg]
To chyba najgłupsza rzecz jaką kiedykolwiek kupiłem, ale nie mogłem się powstrzymać. BYŁ TAKI TANI.

[Obrazek: 2013-12-18_2148.png]

Gigantyczny Gill Grunt ze Skylandersów w formie płynu do kąpieli Laughing
@Archon
Zajebiste, też bym chciał...

Prawie zapomniałem. Przyszła mi dzisiaj przesyłka od Linka. Heart

[Obrazek: PC160996_zps47c90663.jpg]

Wielkie dzięki.
Spoko Crix Kissing (tylko go sobie tam ładnie wytnij)

Mi doszedł PSX, zestaw z padem, memorką, wszystkimi kablami w bardzo dobrym stanie za jedyne 35 zł. Mój Fap of the Day jak nic.

[Obrazek: 1002605JP_nqsresq.JPG]

Dodatkowo w media expercie wyprzedaż płyt BD, DVD i muzyką 70 %, co zaowocowało następującym zakupem i poszerzeniem kolekcji (filmy BD kupiłem po 12 zł sztuka, Hobbita DVD za 15, Avatara DVD za 9) obczajcie w swoich sklepach, można sobie tanio dozbierać kilka filmów do kolekcji.

[Obrazek: 1002604JP_nqsreas.JPG]
[Obrazek: o4a1.jpg]
Niedawno było na zavvi za 18 funtów, więc postanowiłem skorzystać. W tym boksiku kryje się Lords of Shadow + DLC + Mirror of Fate HD. Na obie castlevanie sie czaiłem od jakiegoś czasu no i w końcu się udało za cenę jednej.
Ha! Doczekałam się swojej konsoli 3DS XL wraz z Pokemonami.

[Obrazek: poksx_zpsb711685c.jpg]

A poniżej, coś specjalnego... z pozdrowieniami dla wszystkich fanów pisklaków. Aww_2

[Obrazek: piii_zpsff26069d.jpg]
Skąd masz takiego kokoszka? Childish I can see my house from here!
Krewni zajmują się takimi małymi potworami Happy
[Obrazek: CAM00171.jpg]

Poker Face
Jedna z ciekawszych rzeczy jaka ostatnio mi wpadła w ręce, edycja black label Metal Gear Solid i chyba nawet z pełnym boxem. :Creepy:
Oczywiście gra w języku angielskim.
[Obrazek: Fvizu21.jpg]
(19-12-2013, 23:59)parasolka napisał(a): [ -> ]A poniżej, coś specjalnego... z pozdrowieniami dla wszystkich fanów pisklaków. Aww_2

[Obrazek: piii_zpsff26069d.jpg]

Piękny pisklak, zakochałem się Me Gusta
Dzisiejsze zakupy Fap
[Obrazek: zjkWbDz.jpg]
[Obrazek: ebcGE2g.jpg]
[Obrazek: 16guK0L.jpg]
[Obrazek: xI8gIi3.jpg]

Sonic niestety nie w oryginalnym pudełku ale i tak :FAP:
[Obrazek: tFcDCYN.jpg]

Dzięki Linkowi Kissing ,który rzucił info o wyprzedaży w media expercie, udało mi sie kupić kilka płyt w naprawde niskich cenach (korn, the clash, ratm i muchy) + coś do czytania.
Startrekowy Fap of the Day - niby nie jest to mój ulubiony NCC-1701-D, ale mimo to Fap.

[Obrazek: Bb9bbRSIMAAUoQw.jpg:large]

I dwie zdobycze growe:

[Obrazek: qni2.jpg]

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - prezent od znajomego z serwisu, dla którego pracuję. Wersja niemiecka, ale sama gra to multilanguage, więc nie muszę się uczyć języka Goethego. I tak planowałem zabrać się za tę serię, ale teraz mam dylemat - zbierać wszystkie części pojedynczo, czy czatować na MGS Legacy Collection...? Ciężka sprawa.

Uncharted - wynegocjowany za 30 zł. Znakomita cena, na Allegro ludzie chcą zań więcej.
Guy, warto kupić legacy chociażby ze względu na MGS1, którego tak będzie łatwiej dostać. Jednak sam wolałbym mieć każdą grę osobno, bo jakoś nie lubię mieć całej serii na jednym krążku, tylko wolę parę osobnych pudełek.
[Obrazek: 2013-12-21_1438.png]

Udało mi się wymienić mega średniego Prototype'a na Condemned. Nie wiem czy się opłacało, ale chciałem to mieć w kolekcji PS3 Has No Game
Nareszcie cała "trylogia" w kolekcjonerkach. Torll
[Obrazek: xTcvjzH.jpg]
Fajny jest ten wielki tatusiek. Szkoda mi zawsze jak go widzę, że go nie mam. Confused

A ja zrobiłem sobie dziś wcześniejsze święta i nakupowałem gier. Większość to szajsy, ale w takiej cenie (fifa za £0.20 lol) szkoda było nie brać.

[Obrazek: 2013-12-21_1529_001.png]
Za całość (w tym Modern Warfare 3!) zapłaciłem w przeliczeniu niecałe 80zł.
Po co Ci dwie fify, w które nigdy i tak nie zagrasz? :P