Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: aUOqGZ5.jpg]
Nie samymi grami człowiek żyje Torll
Filmik z Skyrimowego poloneza dorzucę później Smiling
[Obrazek: IMG_20140304_204137.jpg]
Znowu będzie mi brakować czasu na wszystko Grinning
Kolejna gra z serii Guitar Hero
[Obrazek: 8tLNxMH.jpg]
No w końcu się dorobiłam 2 upragnionych rzeczy:
Heroes Chronicles i 2 brakujące figurki do Spyro. Dzięki temu mam po jednej sztuce z każdego elementu Smiling
A Benio sobie sprawił Bravely Default

[Obrazek: 2hyfm34.jpg]

Do tego dołączyć można plakat arhn.eu i gramytatywne smyczki Smiling Na kubek sobie poczekam do Pyrkonu Smiling
Wrzucam żeby Dorian nauczył się na przyszłość asertywności w miejscu pracy. Żeby wiedział co jest ważne, a co ważniejsze.

Swag z prezentacji inFamous: Second Son i spotkania z ludźmi z Sucker Punch. Na plakacie podpisali się Nate Fox i Ken Schramm.

[Obrazek: GUBEPQhl.jpg]
[Obrazek: bU2JZbRl.jpg]
[Obrazek: fRgbBZ2l.jpg]
[Obrazek: NnVGvrEl.jpg]
(06-03-2014, 03:01)CTSG napisał(a): [ -> ]Wrzucam żeby Dorian nauczył się na przyszłość asertywności w miejscu pracy. Żeby wiedział co jest ważne, a co ważniejsze.

Swag z prezentacji inFamous: Second Son i spotkania z ludźmi z Sucker Punch. Na plakacie podpisali się Nate Fox i Ken Schramm.
[...]

Kurczaki, CTSG. Zazdroszczę Ci ogromnie tego plakatu. :/
Mój NESik Heart dotarł. Ta konsolka na żywo jest piękna, przy okazji bardzo polecam ten artykuł. Odpalenie Mario na tej maszynce = Heart

[Obrazek: 1003014JP_errhqwx.JPG]
Ground Zeroes tuż za rogiem, więc postanowiłem zrobić małe zakupy i wreszcie poznać resztę serii Metal Gear. Sam grałem jedynie w klasycznego MGS(PS1) i MGR:R Torll, więc chyba czas najwyższy. Zwłaszcza, że całą "kolekcję" zapłaciłem niecałe 100zł.
[Obrazek: EktZx1Y.jpg]
To wszystko, razem z Twin Snakes, za 100zł? Człowieku, przecież to okazja tysiąclecia, chętnie odkupię TW za 50zł Torll! Fap Ja również zbieram od jakiegoś czasu MGS-y i mam już w sumie wszystkie kanoniczne.

Akurat też mogę się pochwalić świeżymi zdobyczami m.in. właśnie z tej serii:

[Obrazek: BiEyNeWIEAE43U1.jpg:large]

Po 12zł/sztuka + wysyłka.

A teraz danie główne, które dotarło dopiero dzisiaj:

[Obrazek: BiKRF6LIcAE6rH-.jpg:large]

PSP 3004, oczywiście nieprzerobione, za 239zł + wysyłka (w zestawie pokrowiec, karta pamięci 1 GB i 3 gry widoczne na zdjęciu). Natomiast za MGS4 dałem 30zł + wysyłka.
Dosyć tanio ten PSP sam chętnie bym kupił. Możesz coś polecić guy? 3004 będzie dobry? Vitę mam, ale jednak fanboj Sony ze mnie. :/
3004 to bodaj najlepsza wersja PSP z dostępnych dla naszego regionu. Dopracowano w nim wyświetlacz (wyższej jakości obraz przy mniejszym opóźnieniu) i szereg mniejszych detali. Jest w miarę cienkie, lekkie i wygodne w użytkowaniu - oczywiście pomijając pojedynczą gałkę analogową, choć to akurat błąd koncepcyjny.
Na chwilę obecną w tradycyjnej sprzedaży znajduje się okrojona wersja Street, czyli 1004. Nie ma WiFi, więc odpada kupowanie klasyków w PS Store, a to tylko jedna z wad. Nowe 3004 można jeszcze dorwać na Allegro, ale w absurdalnych cenach. Da się jednak znaleźć dobrze zachowaną używkę w atrakcyjnej cenie. Smiling
[Obrazek: j5UNWR4.jpg]
Kilka gierek na PSX, szkoda tylko że Heart Of Darkness, MGS i MediEvil po niemiecku :/
5zł/sztuka, MGS natomiast za darmo Smiling

[Obrazek: 0f2n0Tu.jpg]
Classic za 30zł, Pocket za 5zł Grinning
Niezłe sztuki May. Gdzie dorwałeś takiego Pocketa? Fap
Wszystko z pobliskiego targu Grinning

@down: Dzięki Winking
5 zł za Dooma D: Gratuluje zakupu!
Dungeon Keeper + Atlantis: The Lost Tales za 7 zł.
[Obrazek: DSCN1405.JPG]
Nie tak fajna zdobycz jak perełki z poprzednich postów, i nie za takie grosze bo aż za 87zł, ale jednak długo zwlekałem. Premiera dwójki już prawie że ma miejsce, to ja nadrabiam braki

[Obrazek: 2014-03-10_1350.png]
Moje najświeższe zdobycze, z których jestem bardzo zadowolony:

Dwa platynowe GameCube'y. Jedno pudełko, oryginalna memorka i co najważniejsze Wavebird w idealnym stanie. Do tego kilka gierek W zestawie jest też kabel oraz zasilacz.

[Obrazek: 95in.jpg]

Porcja najlepszych Residentów dostępnych na kostkę. Wszystko kompletne z instrukcjami, kartami rejestracyjnymi tip. Do tego płytka Making off Resident Evil 4

[Obrazek: zu16.jpg]

Mario Sunshine oraz limitowany Wind Waker. Ponownie wszystko w stanie idealnym.

[Obrazek: eyag.jpg]

Na koniec GameBoy Color komplet z klapką, pudełkiem i instrukcją. Też tak macie, że konsolki zdobyte razem z oryginalnym pudełkiem cieszą najbardziej? Smiling

[Obrazek: 1js3.jpg]
@badej, ile za wszystko dałeś?
(10-03-2014, 23:16)HackBoyPL napisał(a): [ -> ]@badej, ile za wszystko dałeś?

Oba GameCube'y z tym co na pierwszym zdjęciu 300 zł
Residenty wyszły 70 zł /szt
Marian 100zł
Zelda 200 zł
Color ok 150 zł
Moja konsola przenośna nowej generacji Grinning
Pudełko w trochę słabym stanie, ale reszta perfekcyjna, idealne do kurzenia się na półce aż kupie jakieś gry Happy_2
[Obrazek: EaMWhDK.jpg]
Ło! Dobry strzał - gratuluję! Za ile idzie wyrwać taki komplet z ori pudełeczkiem?
Mam i ja

[Obrazek: 10007311_802412519788514_1391695056_o.jpg]