Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nareszcie, po tygodniu oczekiwania przyszedł do mnie GBA SP Heart

[Obrazek: Moj8O2s.jpg]

Dodatkowo otrzymałem pokrowiec, zasilacz, nakładkę na konsolę i grę Scooby-Doo.
Całość kosztowała mnie 130 zł Torll
Zaszalałem dzisiaj Smiling
[Obrazek: inFamous.jpg]
[Obrazek: vr-jrcseenmfeqakbmuwskj.jpg] Swag jak skurwysyn. Deal With It 4 stówki za obydwie, korzystna cena.
(22-03-2014, 00:32)Wielkimati napisał(a): [ -> ][Obrazek: vr-jrcseenmfeqakbmuwskj.jpg] Swag jak skurwysyn. Deal With It 4 stówki za obydwie, korzystna cena.

[Obrazek: comment_PZgeiEa2UYNDiGDjNlaj4rldUi8jrmAl.jpg]
Torll
LOOOOOOL
[Obrazek: hD0gZXZ.jpg]

Zdobycze z ostatnich tygodni:

- Viking: Battle of Asgard, World in Conflict, Warhammer 40K: Dawn of War II - po 10 zł - Biedronkowe zdobycze. Szkoda, że nie udało mi się spełnić obranego celu, czyli znaleźć Fahrenheita i Chivarly, ale z pustymi rękoma nie wyszedłem.
- Rayman Collection - 30 zł - Zestaw czterech gier (Rayman Forever, Rayman 2: The Great Escape, Rayman 3: Hoodlum Havoc, Rayman Origins), każda na innej płycie. Szkoda, że brak jakiejś sensownej instrukcji, ale ogólnie wydanie bardzo sensowne i w dobrej cenie.
- Rayman - 20 zł - gdy zobaczyłem pierwszego Raymana w takiej cenie, dobrym stanie i na PSX, nie mogłem się powstrzymać.
- Monster Inc. - 15 zł - przez moją nieuwagę kupiłem wersję szwedzką. Niestety, sama gra nie jest wielojęzykowa.
- Super Mario 64 DS - 60 zł - Wypadało w końcu kupić jakiegoś Mariana, więc dlaczego nie zacząć od klasyki?
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - 130 zł - Nie mogłem przegapić kolejnego dzieła Kojimy. Jednocześnie pierwsza pudełkowa gra na PS4.
- Splinter Cell: Blacklist - The 5th Freedom Edition - 60 zł - Edycja z całkiem nieźle wykonaną figurką, ładnym steelbokiem i dosyć grubym komiksem. Za taką cenę grzech nie brać zwłaszcza, że posiada tryb kooperacji, a pewien znajomy nie chciał grać Sam.
[Obrazek: 7EYrP.jpg]

Kąsolowiec, lat 8 Poker Face

Jako, że nie mogłem pojechać na Pyrkon, postanowiłem sobie na pocieszenie sprezentować Wii, które kosztowało mnie równiutkie 100zł za prawie pełen zestaw, brakuje tylko podstawki. Choć konsola wyglądała jakby brakowało jej miłości, to po wyczyszczeniu prezentuje się nienajgorzej. Za tę cenę, myślę, że było warto Grinning Tylko skąd ja teraz wezmę pieniądze na gry Okay
Fap of the month Fap
[Obrazek: 2d82np2.jpg]
100 zł. Pudełko nieorginalne, ale lepsze od papierowych. Chętnie kupiłbym jeszcze kilka takich pudełek.
Nowe zakupy ze wczoraj:

Ground Zeroes. Jestem mega fanem serii i dla mnie to zakup musowy. Pamiętam jak swego czasu ogrywałem demko MGS2, które dołączone było do Zone of The Enders. Grałem dzień w dzień przez 8 miesięcy, aż nie pojawił się full. Miałem nawet swoją podstronę na ś.p. psx.net.pl, gdzie m.in. pisałem jak wykonać speed run tego demka Smiling

[Obrazek: 9obc.jpg]

Jara mnie wykorzystanie iPada w charakterze iDrioda, niezła wczuwa Smiling

[Obrazek: bkiw.jpg]

No i tym razem czarny DS Lite w naprawdę fajnym stanie. Trochę tylko wytarty w okolicach krzyżaka oraz przycisków A i B, ale to chyba nie do uniknięcia po 8 latach na matowym wykończeniu obudowy Smiling. Teraz muszę namierzyć Phoenix Wright, bo od jakiegoś czasu grzeję się na tę serię Smiling

[Obrazek: juzm.jpg]
[Obrazek: stU7xMl.jpg]
Biedronkowe zdobycze Grinning
#zdjęciekartoflem
[Obrazek: 62e8595311369df3gen.jpg]Znalezione nie kradzione :P A tak znalazłem u kuzyna
#Telefonokartofel
Stan mega zły Speechless
[Obrazek: 2n8wgt0.jpg]
Pearl i Platinum - 35zł za każdą z nich (wersje europejskie, stan bdb)
Black2 i White2 - 139 zł za każdą z gier, nowe w folii.
[Obrazek: 123l7cn.jpg]

Nabytki z ostatniego miesiąca oraz tygodnia Smiling Komentarz odnośnie gier raczej zbędny, jednak warty zauważenia jest fakt że Soul Reaver posiada trójwymiarową okładkę! Nie byłem tego świadomy dopóki nie dotarła do mnie paczka.
Ciekawsze jednak są rzeczy związane z Pyrkonem - standardowa kostka jaką otrzymywał każdy (albo większość) uczestników konwentu wraz z wejściówką - oraz firmowa kartka od Archona (dzięki!) i podpisy wyżej wymienionego i Quaza na plakacie z GTA 3 Grinning. Chciałem również zdobyć podpisy reszty Redakcji arhn.eu, jednak często albo gonił mnie czas albo po prostu głupio mi było przerywać komuś rozmowę w połowie zdania (chyba jestem za mało stanowczy) Childish Następnym razem nie odpuszczę. Dzięki dla Viatoro za pomoc przy próbie zdobycia smyczki, zakupię ją jak tylko będzie okazja Smiling
Odwiedziłem rupieciarnię, była dostawa. Każdą z gier poniżej kupiłem za 1 zł Fap

[Obrazek: 1003028JP_eraarxa.JPG]

[Obrazek: 1003029JP_eraarnx.JPG]

A te niżej po 10 zł za sztukę Me Gusta

[Obrazek: 1003030JP_eraarns.JPG]
Zoo Tycoon Heart
Hooligans, to jakaś strategia, czy coś takiego?
Wczoraj udało mi się złapać świeżutkie PS2, używane, ale jeszcze było oklejone zabezpieczająco. A wcześniej skompletowałem w końcu N64, ale jakoś nie było okazji, żeby się pochwalić. <3
[Obrazek: lEbyKwx.jpg]
Linku ja chyba muszę przyjechać do Szczytna za zakupy Laughing
@Link: Znakomite zdobycze, gratuluję.
A tak z ciekawości - z ostatniej paczki praktycznie wszystkie gry są skojarzone z jakąś usługą (Steam, Origin, Uplay). Masz do nich dane do kont?
(25-03-2014, 15:14)koko5329 napisał(a): [ -> ]Zoo Tycoon Heart
Hooligans, to jakaś strategia, czy coś takiego?

Wygląda na to, ze tak, odsyłam do opisu na google Winking

(25-03-2014, 17:41)Mkali napisał(a): [ -> ]Linku ja chyba muszę przyjechać do Szczytna za zakupy Laughing

Wpadaj, zapraszam, ogarniemy razem Rupieciarnię.

(25-03-2014, 18:44)guy_fawkes napisał(a): [ -> ]@Link: Znakomite zdobycze, gratuluję.
A tak z ciekawości - z ostatniej paczki praktycznie wszystkie gry są skojarzone z jakąś usługą (Steam, Origin, Uplay). Masz do nich dane do kont?

Dane mam, powoli sprawdzam czy działają, bo dziwna sprawa, ale niektóre z gier okazały się nówkami blaszkami Smiling
Najnowsze zdobycze:
Torba na PSX'a
[Obrazek: 5b6zqr.jpg]

I 3 gry: Circuit Breakers, Discworld 2 i jakieś śmieszne Rugby (kupione tylko dla pudełka)
[Obrazek: 11vn0wx.jpg]
[Obrazek: ene4yteh.jpg] Biedronkowe zdobycze :3
Chyba miałem urodziny czy coś, w każdym razie strasznie duży ludzi wpadło na nie do Poznania. A w domu jeszcze takie rzeczy czekały.
[Obrazek: RoU5VxKZ0Qn3LzswrhGUfGVVb96iXB4FnMjjJLxt...64-h798-no]
[Obrazek: 20140325_161717.jpg]
W końcu przyszły koszulki, które miesiąc temu zakupiłem w promocji "kup kota w worku" na shirtwoot!
[Obrazek: 7xkAP4B.jpg?1]
Razem z wysyłką wyszło $25 - jak na zakup w ciemno podoba mi się większość wzorów Winking