Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prezencik od Techlandu:

[Obrazek: Image1_zps9698820b.jpg]
@Dymek
Jak się gra w dodatek do Diablo ? Warto kupić ?
[Obrazek: ysu8emus.jpg]

Mój pierwszy "custom" pad.



Wysłane z mojego iPhone[Obrazek: a6yhany2.jpg]
Przyszedł mój Fap of the month [Obrazek: cZl18mP.png]

Oprócz 3DSa Heart, w marcu kupiłem jeszcze po taniości 3 gierki na PSP, SaNandreas od Archona i przyszła moja gramytatywna™ smyczka Smiling
[Obrazek: IMG_20140401_190918.jpg]
Jej, czekałem trzy miesiące na te hipsterskie drążki
Moje zdobycze na początek tygodnia:


[Obrazek: v9iq.jpg]
[Obrazek: 1ub6.jpg]
Zazdrosze wam zakupów w sumie wszystkim a przedewszystkim Linkowi ten 3Ds XL Zelda jest przepiękny


Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 9GBcRRv.jpg]

Pare filmów, całość za śmieszną kwotę 27zł + wysyłka
Dzisiaj przyszła perełka, wyrwałem dużą okazję Smiling Na ekranie ukochany Silent Hill.
[Obrazek: 24qqwl2.jpg]
@up, woah, ile dałeś? Grinning
(01-04-2014, 23:39)Matuleczek napisał(a): [ -> ]@up, woah, ile dałeś? Grinning

Z wysyłką jakoś 120 zł, w zestawie PS One z okablowaniem + ekranem, oryginalny czarny pad od PS2, jakaś chińska memorka i gra Toca na PS1. Grinning
Kamila dzisiaj nie przebiję- przyczaił się bardziej niż ja nawet.
Do mnie zaś listonosz przyniósł dwie nowe gierki:
[Obrazek: mwcmpz.jpg]
Twisted Metal: Black Online oraz Sly Cooper. Z tej drugiej gry cieszę się jak gwizdek, tym bardziej, że wyhaczyłem ją taniej.
@up, Za ile wyrwałeś pierwszą część przygód Sly'a?

@kamil.z, PSOne za 120 złociszy w takim stanie? Fap imposiblu
(02-04-2014, 09:55)Haptisim Ω napisał(a): [ -> ]@up, Za ile wyrwałeś pierwszą część przygód Sly'a?

Sly kosztował tylko 35 zł. Tylko bo poprzedni na allegro był dwa razy droższy.

A co do Kamila- jest to taki "no-life"- przychodzi z uczelni i szuka na internetach okazji retrogamingowych Torll
Czasem nawet mnie przeraża, tym co potrafi wyczaić Cthulhu
Oto i moja dzisiejsza zdobycz. Co prawda skromna,ale za 9.99zł + koszt wysyłki uważam,że warto...
5 Mapek z TES. Jedna wspólna kraina + 4 mapy z pozostałych + naklejeczka z TES Online Smiling
@UP
Prawie dobrze. Trzeba było brać Antologię jak była za 10 PLN - wszystkie gry serii + mapki itd. bez klucza steam.
Ale i tak fajna okazja, opraw w antyramy.
Paczka przyszła dosłownie 15 min temu. GB Micro w niezłym stanie. Wersja Japońska, koloru "Famicom". Cudne urządzenie. Ta jakość obrazu. Ten wygląd. To wszystko. A tylko 3 stówki. Me Gusta

[Obrazek: 29zq007.jpg]
Gdzie takie cuda chodzą za 300zł? Zazdroszczę!
Na Allegro złapałem, byłem jedynym licytującym. Heart
(02-04-2014, 20:28)KDMentos napisał(a): [ -> ]Na Allegro złapałem, byłem jedynym licytującym. Heart

Okay miałem to licytować... Tak czy siak gratki Winking
Nowa Klawiatura do Wii, francuska wersja, ale za ~50 zł nie narzekam.
[Obrazek: 14wyfd4.jpg]
Przyszły długo oczekiwane paczki a w nich :
Ostatnie zdobycze, nie ma tego wiele:

[Obrazek: qXJluxM.jpg]

Snajper - biedrobieda za 10zł. Spec Ops - niecałe 9zł, Empik.com. Star Trek IV - 20 zł, Saturn.
W biedronce nic ciekawego nie było, czy snajper to niedoceniony klasyk?
(03-04-2014, 20:10)facepalm napisał(a): [ -> ]W biedronce nic ciekawego nie było, czy snajper to niedoceniony klasyk?
W sumie praktycznie wszystko, co było dla mnie najciekawsze z ostatniego rzutu już miałem. Zdaję sobie sprawę, że dla Snajpera "przeciętniak" pewnie będzie komplementem, ale noszę się z zamiarem skrobnięcia czegoś o grach snajperskich - w końcu nie samym Sniper Elite człowiek żyje. Smiling