Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 7Vnpv.jpg]

Rozpoczynamy pierwszą przygodę z The Legend of Zelda! Party!
Niemieckie wydanie - wszystkie instrukcje po niemiecku, gra po angielsku - kupione za 43 zł, do tego pad do Gamecube'a (wbrew pozorom dość wygodny) za jedyne 1,25zł w jednej przesyłce z Zeldą. Okami kupione, jak widać, za 20zł w lokalnym komisie z grami. Niestety wersja NTSC, ale za te pieniądze i tak było warto. Na moim Ps2 działa Grinning
Kolekcja padów PlayStation - prawie kompletna:

[Obrazek: 1003054JP_exrnpnx.JPG]

Na górze DualShock od PSOne, PS2 i PSX, na dole zduplikowany od PSX, PS3 i zwykły PSX Winking
Dokupiłem dziś 2 pady za 10 zł Smiling

Jak coś to sprawdźcie sobie jak to wygląda na żywo w moim filmie Kissing
Miara zamożności
Liknu, podziwiam i zazdroszczę Fap Fap Fap
(04-04-2014, 15:37)ichabod napisał(a): [ -> ]Miara zamożności

ichabod, śmiej się śmiej, ale od kiedy napełniłem miarę, moje hajsy wzrosły w górę Winking

(04-04-2014, 15:43)Sate napisał(a): [ -> ]Liknu, podziwiam i zazdroszczę Fap Fap Fap

Kissing
Szybki rzut oka na zawartość paczki, którą dostałem dziś od jednego z naszych widzów Poker Face

[Obrazek: 2014-04-04_1556.png]
20kg (!) gier + big boksy do praktycznie każdej z nich. Film z rozpakowania o które prosił autor trafia już na Tubę, a ja zaktualizuję potem ten temat ze zdjęciami skataloganych kompletów.

Wśród gier są naprawdę genialne perełki, których nie potrafiłem znaleźć nigdzie w komplecie Fap
#Zazdrość #BólDupy
#cholernaZazdrość #gdzieMojeFanty? #widzowieWyślijcieMi #FreeGamezPlox Grinning
Obiecany link do rozpakowania wideo paczki:


Obiecane zdjęcie złożonych już big boksów. Oprócz tego jest też cała masa gier bez big boksów, no i wspomniane wcześniej konsole.

[Obrazek: 2014-04-04_1747.png]
Większa fota: http://dl.arhn.eu/jing/IMG_0735.JPG

Edit: Oh, Dungeon Keeper jest od Smelly'ego. Winking
Moje świeże zdobycze pewnie pozostaną w cieniu wielkiej paczki Archona, ale i tak chcę je wam pokazać Happy_2

[Obrazek: hzL1RoD.jpg]

Na początek paradoksalnie niezbyt świeżo, ponieważ na załączonym obrazku mamy jeszcze Titanfalla z epickim plakatem i 8 Gb pamięci do Vity (lepsze 8, niż 4, ale pewnie jeszcze później zaopatrzę się w jakąś zgrabną 16 Me Gusta Dark Soulsy kupione, bo na forum wszyscy zachwalają, a już niedługo wychodzi PC-towa dwójka. Czas sprawdzić czy rzeczywiście forumowicze nie byli gołosłowni :>

[Obrazek: D2uoSCC.jpg]

Ewidentny Fap of the day - czarna wersja Game Boy Advance wraz z pokrowcem i pudełkiem w eleganckim stanie. Muszę przyznać, że konsola jest naprawdę zadbana! Cieszę się tym bardziej, że kupiłem ją za całe 30 zł od SzamanaPL z forum. Dzięki stary Fap
Pod spodem jeszcze różowa wersja tej samej konsolki w agonalnym stanie od starego znajomego (dostałem wraz z Fifą 07 Torll )

Jest również filmowy Unboxing konsoli - jak ktoś lubi oglądać materiały tego typu to zapraszam Kissing

Na zdjęciu również ekspozytor od Linka - dzięki wielkie, wszelkie handheldy trzymają się na nim bardzo solidnie i fajnie wyglądają Kissing



[Obrazek: 8SR11Eq.jpg]

Tutaj jeszcze trochę zdobyczy z tegorocznego IEM'u. Na zdjęciu mamy szalik, opaskę dla prasy i 3 opaski firmowane właśnie tą imprezą ( w tym jedna z opasek formalnie należy do Crxa Kissing )

[Obrazek: XoSjURt.jpg]

Na sam koniec sklepowy stand z Slepping Dogs (dzięki Crix Heart ). Cytując kilka postów wcześniej, niezła Miara Zamożności™ z tego wyszła Torll

Dzięki za uwagę Smiling
Miałem już nic w tym tygodniu nie kupować, ale że mi humor dopisuje, to wyskoczyłem na zakupy:

[Obrazek: qau7.png]
Dobry zakup, badej <3
Cały zestawik przytuliłem za 150zł, myślę ze warto Smiling
Te gry!!
[Obrazek: 4cy6.jpg]

Ta przystawka do GH Heart, rytmczne gry tak bardzo.
[Obrazek: spgd.jpg]

Tyle dobra!
[Obrazek: i5tr.jpg]

PS. Troche niewygodnie sie gra.
(04-04-2014, 22:18)Dark Archon napisał(a): [ -> ]Dobry zakup, badej Heart

Dzięki! W sumie to dzięki twojej recenzji Drugiego Syna, którą rano obejrzałem w pracy. Gra jest bardzo dobra i już samo spray'owanie na początku mnie urzekło Smiling
Gramytatywny kubek wreszcie dotarł. Wczoraj odebraliśmy go osobiście z rąk Doriana i Muchovskiego Smiling

[Obrazek: zl2hao.jpg]

[Obrazek: 30to0if.jpg]
Wow wow wow! Naprawdę świetny kubek, zazdroszczę go Fap
Wiem, że z tydzień temu kupiłem wersję na PS3, ale koniecznie chciałem sprawdzić to na PS4:

[Obrazek: 8d10.jpg]
[Obrazek: ju9y7esa.jpg]
Smyczka gramypomocnie z podpisami z pyrkonu Heart
[Obrazek: hy6yqe5u.jpg]
Skylanders i PS All-Stars tak normalnie, ze sklepu.
Hipo, Skylandersi są mega, mam na PC Smiling Tylko powodzenia w zbieraniu figurek ^^

A jak już jesteśmy przy figurkach do Spyro, oto moja kolekcja:
[Obrazek: 261j6te.jpg]
Przekozak ta kolekcja Spyro , ile dałeś za wszystkie łącznie ?
W sumie chyba z 350 zł zapłaciłam za całość. 99 za podstawkę, gdzie były 3 figurki, a resztę figurek w granicach 40-50 zł kupowałam. Od standardowej wersji odbiega jedynie figurka Eruptora, bo jest do najnowszej części Skylandersów, ale współgra z wcześniejszymi wersjami. Z ziemnego elementu zastanawiałam się nad Bashem i Prism Breakiem, ale akurat był Bash to go wzięłam. I dobrze, bo teraz straszne spustoszenie jest w tych figurkach.
[Obrazek: IMG_20140406_143408.jpg] Dzisiejsza zdobycz, niestety nie ma instrukcji, lecz ma obie płyty, kupiona za 10 zł. Czas chyba zainwestować w PSP, ostatnimi czasy coraz więcej osób sprzedaje w rupieciarni gry nie, po 10 zł, więc czemu by nie korzystać z okazji Grinning.
Takie tem na dziś:
- moja stara koszulka PlsyStation
[Obrazek: 2q3umfp.jpg]

- model Dodge'a Vipera od Johnny Lightning. Dlaczego go pokazuje? Bo ma bardzo fajny malunek:
[Obrazek: ih6zpx.jpg]
i zbliżenie
[Obrazek: 2lxwe2q.jpg]
Świeżuteńko pobrany Symulator kozy ^^

[Obrazek: 29bhfo2.jpg]