Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Spory update do kolekcji Torll

[Obrazek: 1fLaTJ4.jpg]

[Obrazek: MXl9OLr.jpg]
Okami w pudełeczku wydanie Hong Kong, więc ma angielskie napisy... No i singstar Eska dołączony do slimki Torll. Mikrofony też są, ale zapomniałem ich upchnąć do zdjęcia.
[Obrazek: 80XHK4c.jpg]
[Obrazek: du8uqynu.jpg]
Nowe Skylanders Smiling No i Jet Vac z serii lightcore.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
[Obrazek: 98g9r5.jpg]
[Obrazek: inv6go.jpg]

Wszyscy tyle ciekawych rzeczy pokazują a ja wyskakuję tylko z jedną grą i to na konsole, której nie mam >.< Ale steelbook był tak ładny, że szkoda było nie kupić :P
Moje zdobycze z wczoraj
[Obrazek: YAcu5QP.jpg]
Awesomenauts kupione w MM za 20zł, Dreamcast Collection które znalazłem w Realu za 10zł. |W międzyczasie przyszła do mnie paczka z MGS3 snake eater, oraz standzik od linka, którego zdjęcie znajdziecie poniżej. Przepraszam za bałagan na podłodze, nie zdążyłem posprzątać. Winking
[Obrazek: uBnYjyD.jpg]
(14-05-2014, 19:12)Dziab_Dziab napisał(a): [ -> ]Właśnie, taki pytanko, można gdzieś jeszcze kupić karty Pokemon?

Zgłoś sie do mnie mam cały regał z tymi mniej i bardziej popularnymi do oddania / zamiany :-)
[Obrazek: hh2gejrniyp0.jpg]
Powolutku kolekcja gier na gb/gbc rośnie Grinning Mario Golf, Pokemonki, Tetris i Game and Watch Gallery 3 Heart
Radze obrócić głowe, ale ArhnCrate dotarł Fap

Tutaj unboxing video Smiling
http://youtu.be/6VEnIWP4DOs

[Obrazek: 10326488_693799624014118_1564434194_n.jpg]
Dostałem plakat od Linka Smiling

[Obrazek: g2lD2eW.jpg]
PS2 + okablowanie i 2 pady
No i loot box u mnie Smiling
Zdjęcie jak i unboxing video:
https://www.youtube.com/watch?v=NC6agqRm...e=youtu.be

W przyszłości na pewno pojawi się więcej takich filmików Smiling
[Obrazek: 6Vx5tRq.jpg]
Wczorajsza poczta. Pierwsze wydanie Worms z 1995 roku na PC.

[Obrazek: wteq7c.jpg]
Oj dużo czasu minęło od mojego ostatniego postu w zdobyczach. Od tamtego czasu przybyło mi konsol i gierek, że łohoho.

Daawno, daaaaaawno temu zakupiłem od Witolda Nintendo 64. Potem dokupiłem okablowanie oraz dwie gry: Pilotwings 64 i Okarynę ( <3 )

[Obrazek: vpph8KQ.jpg]

Niedługo później nabyłem drogą kupna PS2 Slim. I zacząłem kolekcjonować na nie gry z Harrym Potterem. Przy zakupie Więźnia Azkabanu i Quidditcha (w sumie za 16 zł) bardzo miła sprzedawczyni dorzuciła mi za friko najpierw niepotrzebne jej karty pamięci, po zastanowieniu dorzuciła mi również pada. Po kolejnym zastanowieniu dała mi całą konsolę z kartonem i kablami.

Konsole i gry
[Obrazek: 0aZieXn.jpg]

Same gry
[Obrazek: 9yij6Km.jpg]

No i mój najnowszy nabytek, mianowicie konsola Xbox wraz z grą Halo, również od Witolda.
[Obrazek: J1VUMWr.jpg]
Smelly, jak ty robisz te zdjęcia, że wszystko wygląda jak miniaturowe modele? Laughing
To wszystko dzięki moim umiejętnościom odpowiedniego doboru parametrów, robienia prostych zdjęć, niezjebywania kompozycji na prawo, dobrego wyboru podłoża i łapania dobrej ostrości za każdym razem. lata praktyki. Urodzony z aparatem w ręku.
Mad riders i Xotic za 2,49zl/szt z Kaufland'u
Dead Race 2 za 1,49zl także z kaufland'u
Forza Horizon prezencik imieninowy Heart

[Obrazek: ge8y8e2u.jpg]

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Trochę się męczyłem ale w końcu udało się uruchomić. Wygrzebana z japońskiego wysypiska, szyba trochę walnięta ale nadal ładna, tacka trochę otarta, nie mówiąc już o tym że sam mechanizm był roztrzaskany. Kumpel z trudem posklejał, i teraz przy wysuwaniu giba się jak p** Rezus, ale działa.

Będzie można ją zmacać przy okazji czerwcowej Retrogralni we Wrocku. Tylko jeszcze nie wiadomo w który dzień.

[Obrazek: 20140517_165945.jpg]
A to co to jest za cudo?? Zapewne Panasonic się na czymś instruował. Tylko na czym??
Jest to hybryda Gamecube'a i odtwarzacza DVD,
http://en.wikipedia.org/wiki/Panasonic_Q
Przy okazji, świetna zdobycz.
Wczoraj byłem w sklepie z ubraniami (House) i wypatrzyłem takie cudo Me Gusta :
[Obrazek: 6tPrVe1.jpg]
Kosztowało mnie to 49,99 zł. W sklepie były jeszcze koszulki z motywem Call of Duty: Black Ops 2, Dead Island i Tekkena.
(18-05-2014, 09:16)StormS napisał(a): [ -> ]Trochę się męczyłem ale w końcu udało się uruchomić. Wygrzebana z japońskiego wysypiska, szyba trochę walnięta ale nadal ładna, tacka trochę otarta, nie mówiąc już o tym że sam mechanizm był roztrzaskany. Kumpel z trudem posklejał, i teraz przy wysuwaniu giba się jak p** Rezus, ale działa.

Będzie można ją zmacać przy okazji czerwcowej Retrogralni we Wrocku. Tylko jeszcze nie wiadomo w który dzień.

[Obrazek: 20140517_165945.jpg]



a jak jest z grami z innych regionów czyta bezproblemu?
[Obrazek: IMG_20140518_132654.jpg]
W końcu udało mi się znaleźć tani zasilacz do GC. Przy okazji kupiłem: kabel do TV, Fantastic 4, The Italian Job, pad Nintendo, pad SpeedLink z jakąś magiczną opcją Turbo, za całość zapłaciłem 20 zł ^^
FRUNEK1 - obsługuje tylko gackowe gry NTSC-J i DVD z regionu 0 lub 2 (co prawda ma oznaczenie regionu 2 ale łyka tylko japońszczyznę).

koko5329 - ten pad SpeedLinka, jest jakiś dobry? Bo mam z reguły sceptyczne podejście do takich eksperymentalnych kontrolerów..
Ogólnie leży całkiem przyjemnie, trzeba się tylko przyzwyczaić do tego "wklęsłego" drążka.
Za Alana dałem dwa dychacze, za Cannona zaś piątala, bo "płyta jest trochę ujebana".
Szału nie ma, ale 2 gierki na PS2 po 10 zł za sztukę chyba się opłacało. Zawsze chciałem ograć "Ich" dodatkowo wyłapałem music makera - nie wiedziałem, że ten program wyszedł też na PS2, fajnie pasuje do Music 2000 z PSXa, którego też posiadam.

[Obrazek: 2zq7zva.jpg]