Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ramach krucjaty wypowiedzianej Ameryce i grom ID z lat 90 moje kolejne trofeum - zafoliowany Heretic: Shadow of the Serpent Riders wydanie USA w formie księgi z 1996.

[Obrazek: 296lkk0.jpg]
Ostatnio posucha. Witam wszystkich w ogóle Winking

[Obrazek: P5190030J_enaqxes.JPG]

Jagged Alliance 2 - 2 Euro, szkoda było nie wziąć.
Re-Volt - 1 Euro, kobieta na targu mówiła, że nie wie co to jest.
Heart of Darkness - 2 euro. Nie miałem wersji na pc.
Gothic 3 Steelbook - 9,99 w mediamarkcie - gdzieś musieli odkopać ostatnią sztukę.
Głośniki t40 - 96 Euro Amazon.

[Obrazek: P4270021J_enaqxsn.JPG]

A to mój suvenir dodający kolorytu do mojej kolekcji Gothic'a. Gamebook v2 z podpisem.
Komentować chyba nie trzeba Torll [Obrazek: iQxBymI.jpg]
Kilka starszych gier których nie miałem w pudełkach (ok 50 zł za wszystko ^^)

[Obrazek: 11tvs6h.jpg]

Halo Legends było za 5 zł więc kupiłem z czystej chorej ciekawości (mój werdykt? tylko 2 flimki z tego są warte obejrzenia Poker Face ) poza tym Cabin też za 5 i Half Minute Hero za dyszkę ^^

[Obrazek: o51e01.jpg]

Stwierdziłem też że w mojej kolekcji gundamów... brakuje gundamów Torll Więc 3 nowe Gundamy (Sandrock, V2 i G) + Hy-Gogg (aka. Metal Gear Ray z rękami Laughing jeden z moich ulubionych mechów)

[Obrazek: mwozlk.jpg]

No i na koniec postanowiłem sprawdzić jak to jest z tymi pixel artami z pyssla :P nawet dają rade (Squirtle Heart )

[Obrazek: 30ddmh0.jpg]
Niecałe 10zł w internetowym sklepie Empika:

[Obrazek: BoE5oyJCIAA7b93.jpg:large]
[Obrazek: 2a00vwl.jpg]
Znalazłem na targowisku za 50 zł, to zaszalałem i sobie wziąłem. Teraz tylko uzupełnić kolekcję o MGS-y 2 i 3 Torll
Ajjj dawno nie pisałem, trochę się zatem uzbierało tego. Choć to tylko garstka tego co przez te parę tygodni uzbierałem, a reszty jeszcze nie zdążyłem udokumentować.

Więc zacznijmy od:

GTA SA - 5zł!
[Obrazek: DSC04984.jpg]
Niestety nie mogłem odnaleźć płyty tego GTA SA na straganie... Ale były tam memory cardy, więc sobie jeden włożyłem do środka. Pudełko prawie komplet! Grinning
[Obrazek: DSC04985.jpg]

Za grosze kupiłem zepsutego DS'a - naprawiłem za grosze! - 20zł kosztował mnie case, jeszcze pan z chin się pomylił i mam teraz drugi w zapasie!

[Obrazek: DSC04982.jpg]

BulletStorm - 15zł!

[Obrazek: DSC04991.jpg]

Pierwsza kolekcjonerska edycja! Wygrana w konkursie Smiling
[Obrazek: IMAGE00014.jpg]
[Obrazek: IMAGE00015.jpg]


2 filmy po 5
[Obrazek: DSC04990.jpg]
[Obrazek: DSC04986.jpg]



A jakby co to wiecej fotek można obejrzeć TUTAJ MORDY !
Ok. Dzisiaj bez gier, ale za to mam sprzęt:
- Link Cable dla Playstation
- Pierwszy GunCon
[Obrazek: k00jdd.jpg]

GunCon działa świetnie- razem z Kamilem go dzisiaj testowaliśmy na Time Crisis. Bajer jakich mało. Szkoda tylko, że nie było AV adaptera i trzeba konsolę przez chinche podłączać. Jeżeli ma ktoś zbędny to z przyjemnością odkupię.
Link Cable też działa idealnie, pomimo iż jest to 3rd party. Jedyny minus jest taki, że bardzo ciasno siedzi w serialu i trzeba go prawie wyrywać. Testowaliśmy na Ridge Racer Revolution oraz Type 4. Ponadto wyłapuje konsolę nawet, jeżeli w drugiej nie ma gry.

A teraz zdobycz z festiwalu gier planszowych 'Gramy': Neuroshima Hex 3.0:
[Obrazek: 2daym1l.jpg]
Wiem, że to nie gra komputerowa, ale uwielbiam wszelkiej maści karcianki oraz planszówki i jak tylko mogę to dokupuję cośdo mojej skromnej kolekcji.
Kolekcjonerka Dark Souls za 38zł Fap
[Obrazek: 2dlrgyd.jpg]
@UP pff - szrot z bazaru :P, tu PSP 1003 kupione za 60 złotych od kumpla.

[Obrazek: vm3lE9A.jpg]
Kawałek plastiku od Crapcomu, kiedy jeszcze robił gry, a nie Resident evil.
Przedstawiam panom i paniom tonę nostalgii zamkniętą w tym małym ustrojstwie - Megaman Battle Network 4: Blue Moon (dla tych co grali a nie pamiętają, wersja z ProtoSoulem na końcu)

[Obrazek: 4232699425]
Dzisiaj dostałem takie oto cudo z licytacji alledrogo za 14zł (co ciekawe była orginalnie zapakowana)

[Obrazek: tu7yduhy.jpg]

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
(23-05-2014, 19:47)Tsuna napisał(a): [ -> ]Kawałek plastiku od Crapcomu, kiedy jeszcze robił gry, a nie Resident evil.
Przedstawiam panom i paniom tonę nostalgii zamkniętą w tym małym ustrojstwie - Megaman Battle Network 4: Blue Moon (dla tych co grali a nie pamiętają, wersja z ProtoSoulem na końcu)

Akurat pierwsze Residenty z lat 90 były świetne i klimat się z nich wylewał.
Urodzinowy upominek od FireStorm. Dzięki niemu mam już kompletną kolekcję SoF-ów:

[Obrazek: BoZVpk_IcAARwL_.jpg:large]

Wczoraj odwiedziłem giełdę rupieci. Było bardzo biednie (choć jeśli komuś nie przeszkadzają niemieckie wydania, pewnie miałby się z czego cieszyć), ale mimo to udało mi się zdobyć The Settlers III (2,50zł) i pierwszego DiRT-a na X360 za 4zł. Środek płyty jest troszkę pęknięty, ale reszta nośnika, gdzie jest zapisana sama gra, praktycznie nie ma rysek.

[Obrazek: BoWQETiIgAAqgOO.jpg:large]
(24-05-2014, 14:19)guy_fawkes napisał(a): [ -> ]Środek płyty jest troszkę pęknięty, ale reszta nośnika, gdzie jest zapisana sama gra, praktycznie nie ma rysek


Kiedyś podobnie wygladajaca płytka dosłownie rozleciała mi się w napędzie - byłbym ostrożny z nią.
Pierwszy raz wybrałem się na giełdę/pchli targ - padło na Włocławek. Przyznam, że można było znaleźć kilka gier (nawet była jedna z Sega Mega Drive i NESa) ale przeważnie były tylko na PS2 i PS3. Szukałem MGS3 Subsistance ale były tylko Snake Eatery. Nie wróciłem jednak z pustymi rękoma.
[Obrazek: KCDYiQb.jpg]

Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII za 15zł
3 komiksy Marvela za 15zł
Praktycznie 5 gier za 20 zł
[Obrazek: nkq3u.jpg]
Jedna z pierwszych pecetowych gier mojego dzieciństwa wreszcie w domu Winking

[Obrazek: 1pdje9.jpg]
Moja nowa zdobycz:

[Obrazek: 11673150.jpg?1401181883]
[Obrazek: 11673147.jpg?1401181883]

Tak, wiem że dolny wyświetlacz porysowany i zawias zepsuty, ale to wciąż 24zł Grinning
Ostatnio od ekipy arhn.eu i przyjaciół otrzymałem takie cuda, a teraz od Mkaliego kolejne prezenty urodzinowe - freegamezplox, a nawet o nic nie musiałem prosić Heart To chyba przykład, że dobre uczynki wracają do nas Winking Gierka do kolekcji oraz urodzinowa karta z rysunkiem - mi osobiście bardzo się podoba, myślę, że Jankowi również Torll

[Obrazek: 2553xxv.jpg]

Jankowi się podoba ~ jhnn

Pacz Psy w DedSec na PS4 Fap
Chamska reklama unboxingu Torll : http://youtu.be/ZRacQq49yeU

[Obrazek: 9Pd5NtV.jpg]
@path, film jest jako prywatny. btw. świetna zdobycz. skąd zamawiałeś?
@matuleczek, film jest jako publik PS4 Has No Game . Zamawiałem z ultimy Och, nie!
Znowu dostałem wielgachną paczkę od widza Poker Face





Dzięki dla Obiego za podesłanie mi paczki. W tym momencie jaram się do gierek na SNES-a, ale jak już je doczyszczę to pewnie wrócę do jarania się Racerem Grinning
Ja postanowiłem zakupić edycje Vigilante.

[Obrazek: BGqABWX.jpg]