Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bilety na PGA mi doszły Heart

[Obrazek: 2cohann.jpg]

I paczajcie jakie sobie zmontowałem podświetlenie szklanych półeczek Me Gusta

[Obrazek: 210zhbs.jpg]
Edycja kolekcjonerska wydanej w 2012 (!) gry Soulless na Commodore 64!

[Obrazek: 2014-09-16_1507.png]

W zestawie gra na kasecie, płyta z soundtrackiem oraz plakat z mapą. Fap
Ja tylko lampki chciałem dodać™ Skończyłem retro kącik Party!

[Obrazek: 157jfok.jpg]
Prezent urodzinowy od Rufusa (Fable) oraz efekt zajścia do lombardu i zostawienia tam 20 złotych. [Obrazek: Ky41Bmq.jpg?1]
Ten dzień musiał nadejść. O to krótka historia w paru screenach:

[Obrazek: 9fw9Lio.jpg]

A tu podsumowanie:
[Obrazek: XrQrffW.png]

MEGA Torll
Dawno nie robiłem uptade'u, więc trochę tego się uzbierało:

[Obrazek: CAM00772.jpg]

Na pierwszy ogień idą filmy. R.I.P.D. - Real, 10zł. Grawitacja - Empik, 20zł. Star Trek VI - nówka, antykwariant, 10zł. Meet the Spartans - używka, ten sam antykwariat, 8zł.

[Obrazek: CAM00773.jpg]

Alien Nations II - Biedronka, 10zł. Civilization III: Złota Edycja - 5zł (używka, ale stan idealny, targ rupieci). Knights of Honor - ta sama historia, również 5zł. Diablo II z dodatkiem - 10zł, używka, antykwariat (klucz niewykorzystany). The Darkness - mój ulubiony komis z grami, 35zł. MGS4 - to samo źródło, gość wymienił mi mój egzemplarz, który miał rysę i nie dał się zregenerować.

[Obrazek: CAM00774.jpg]

Painkiller Collection - 10zł, Biedronka. Battle: Los Angeles - 2zł, Allegro (to i cała reszta pochodzi z jednego źródła). Beyond Good & Evil - 11zł. Bionic Commmando: Rearmed - 6zł. Duke Nukem Forever - oryginalne pudełko z płytą bez klucza, w dodatku niemieckie, ale grę już mam na Steamie i potrzebowałem czegoś na półkę - 6zł. Just Cause - 3zł.

[Obrazek: CAM00775.jpg]

Loki - 5zł. MDK - 8zł.
Dzisiaj stałem się posiadaczem do tej pory najlepszej części Assassin's Creed[Obrazek: 3G0x6Ll.jpg?1]
Dzięki Chmuro Fap

[Obrazek: cU1iEhR.jpg]
Nowe gierki na PS3 od Chmury, za całość zapłaciłem jakoś 90 zł i tym samym pomogłem mu w przesiadce na PS4 Heart Polecam jako Sprzedającego, repka + leci.

[Obrazek: 2drxt87.jpg]
Rock Bandowa perkusja Fap

[Obrazek: photo.JPG]
Zestaw za stówkę, Gearsy kosztowały 40 złotych w Euro Rtv Agd [Obrazek: 2IIC0UG.jpg?1]
[Obrazek: EJshoZt.jpg]
Zestaw za dyszkę z ciuchlandu Heart
Nie do końca widać, ale kolor to jasnoróżowy.
Co ciekawe pokrowiec jest oficjalny i tak zrobiony, by można było grać bez wyjmowania z niego konsoli Heart
Co jeszcze ciekawsze, akcesoria były w tylnej, słabo widocznej kieszeni, a w tym samym sklepie mają również same pudełka od tych gier w cenie 5zł/szt Torll
Prawdziwy Unholy Grail wśród gier komputerowych. Sam Spoony określił tę grę jako najrealistyczniejszą symulację bycia w piekle jaka powstała Grinning Tym bardziej się cieszę, że ją mam.

[Obrazek: 2jbo4xu.jpg]

Najlepsza według mnie część Wormsów

[Obrazek: 34929sx.jpg]
Okej, ostatnio była u mnie lekka posucha, ale udało się wyrwać okazję (mało powiedziane Grinning). Wszystko co widać na zdjęciu + okablowanie za, uwaga, 40zł! Z wysyłką zapłaciłem dokładnie 55zł. Pad nieoryginalny, bezprzewodowy, jedynie kartonik od oryginalnego. Marzył mi się GB Player, ale za taką kwotę to w ogóle FapFapFap[Obrazek: 10d8ug2.jpg]
Kolekcjonerka Theatrhythm: Curtain Call zaskoczyła mnie swoimi dużymi wymiarami... i niską ceną!

[Obrazek: 2014-09-19_1039.png]
Za 45 funtów dostałem grę, bardzo ładne etui na 3DS-a, dwie (!) płyty CD z muzyką i zestaw kolekcjonerskich kart. Smiling
W ramach przygotowań do europejskiej premiery Retron 5. ;]
[Obrazek: trAgHsk.jpg]
[Obrazek: jn24tf7.jpg]
CoDy i Gothiczek Heart kupione od brata.
GTA V z MM za 139 zł.
Dawno niczym się nie "pochwaliłem" Torll, więc oto comeback. A wkrótce już kolejne rzeczy~ :Creepy:
[Obrazek: 5oTH4an.jpg]
Update może niewielki, ale sporo "cudeńek", przynajmniej jak dla mnie. Happy_2
Wczorajsze zdobycze z ciucholandu
[Obrazek: DSCN0391.JPG]