Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiejszy zakup, z Biedronki
[Obrazek: 20141018_215826.jpg]
Kolejna porcja zdobyczy do kolekcji, jest tego sporo, ale na dobrą sprawę nic szczególnie ciekawego, może poza kilkoma edycjami w steelbookach. Wszystko dorwałem za jakieś grosze, poza xboxem 360 (Bo mam już fata i pierwszego slima360 Has No Game ), którego kupiłem pod wypływem impulsu w RTV Euro AGD.
[Obrazek: i02djGH.jpg]
[Obrazek: 1T9OpIj.jpg]
[Obrazek: SI42YPs.jpg]

Oraz dodatkowo mały prezent jaki niedawno otrzymałem, o którym ciężko mi się wypowiedzieć bo nie znam w ogóle Adventure Time, poza tym co przypadkiem wyczytałem w internecie.
[Obrazek: xdqvCjx.jpg]
Call of duty i diablo kupione w biedronce oraz najnowsze darmowe zdobycze z Japaniconu 2014 Heart
[Obrazek: 2gx2x4w.jpg]
[Obrazek: 2pqtj61.jpg]
Zrobiłem małe wirtualne zakupy na 3dsie Heart
[Obrazek: 0kIer8Q.jpg]
[Obrazek: 1ulGF8z.jpg]
[Obrazek: mYVAXhX.jpg]
(20-10-2014, 21:33)Mkali napisał(a): [ -> ][Obrazek: mYVAXhX.jpg]

Inazuma Bitch please!

Przynajmniej reszta giera fajna Torll
Powiedział grodek, który nie ma gier na 3dsa Torll
metaru giru w dobrym towarzystwie Trollface
[Obrazek: NIAMQS3.jpg?1]
Jeszcze kilka gier na psx (kolekcja powoli się rozrasta :] )
Arnold Schwarzenegger the Game, Master Hand i Ikaruga

[Obrazek: 13229401.jpg?1413898259]

ps.
gdzie te pudła z HLJ? Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)
- Dobra! - powiedział Maurek - To ten dzień. Podzielę się z użytkownikami arhn.eu zdobyczami z tego tygodnia!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

W niedzielę wyrwałem Street Fighter X Tekken za dycha w empiku. Następnego dnia znalazłem w ciuchlandie pad od pierwszego plejaka za 3 złote.
- Niesamowite! - pomyślałem.
Dziś wyrwałem Diablo 2 w Biedrze oraz CDA w empiku.
Perełka dla kazdego fana serii czyli Final Fantasy VII na Famicoma/Pegasusa Happy Więcej o tej grze http://en.wikipedia.org/wiki/Final_Fanta..._(Famicom)

[Obrazek: 2z4l5sp.jpg]

[Obrazek: 2n8a74h.jpg]
@up W mordkę, gratuluję. Skąd masz?
Ostatnio wpadło kilka zdobyczy.
-NDS Lite
-Zelda Phantom Hourglass
-New Super Mario Bros.
-Nintendogs (wylicytowane za złotówkę Torll
-Brain Training
-Król Lew (jedyne 10 złotych za film dzieciństwa w całkiem przyzwoitym wydaniu)

[Obrazek: OCAH4fM.jpg]
Kolejne 2 gry na NGC, cel minimum kolekcji osiągnięty.
Dodatkowo za dość małą kasę upolowałem bardzo przyjemnego dungeon crawlera na DS'a od id Software.

[Obrazek: 2mh8va.jpg]
Takie tam #freegamezplox.

[Obrazek: 1shu3xu]
Witam oto moje zdobycze z poprzedniego dnia.
[Obrazek: Z2xiZkx.jpg]
Heroes I-IV, zależało mi głównie na trójce bo bardzo długo w nią grałem z Wujkiem. W końcu nabyłem swój egzemplarz. Super Street Fighter IV: Arcade Edition kupiłem bo był tanio, a po aktywowaniu na steam okazało się że dostałem Ultra Street Fighter Laughing. Jak na 5zł to jestem całkiem miło zaskoczony.
Oto moja dzisiejsza zdobyczPoker Face
[Obrazek: mandatt.jpg]
PGA dopiero jutro a tu już takie rzeczy, boje się co będzie jutroOch, nie!
Chciałbym też podziękować "Zbiorowej odpowiedzialności" Która nie pozwoliła unieść mi się honorem i za niego samemu zapłacić, jesteście wielcyMom please!
Rodzinna Atmosfera™
Dzisiejsze zdobycze z PGA, w poniedziałek odbiorę jeszcze Tygryska w big boxie, w podpisem Sosa, i jakiegoś Wielkiego Jutubera Torll
[Obrazek: tz0VaRUUB-QlDHDoFKAmdkXYMqMb8G3c7mEiOniB...69-h577-no]
[Obrazek: 20141025_193241.jpg]
Przepraszam, za zdjęcia wykonane ziemniakiem, ale tak już wyszło.
Dzisiaj Rano postanowiłem pograć w cs:go. Nie szło mi w ogóle więc gdy się wkurzyłem otworzyłem summer esport 2014 Case i wyleciało coś co pewnie nie powtórzy się nigdy (W życiu otworzyłem z 8 skrzynek):
[Obrazek: 5m17ztlade8b.jpg]

I tak oto jestem 200 Euro do przodu Grinning
Wyruszam w daleką podróż Fap

[Obrazek: AsYLJb2.jpg]
[Obrazek: x7BZNn7.jpg]
Zdobycze z ostatnich tygodni: MGS od Matiego za 25 zł oraz zdobycze z PGA (wiem, że prawie nic tu nie ma Okay ). Chciałem kupić koszulkę na pamiątkę, ale nie było moich rozmiarów :PC:
Nowe Playstation
[Obrazek: yKhdEkF.jpg]

Stare Playstation
[Obrazek: xDA1DQS.jpg]
[Obrazek: hD7tLeB.jpg]

...i gry do jego testowania
[Obrazek: k3YtwJb.jpg]
Wooow japoński PSX Heart
Tak z ciekawości zapytam, gdzie kupiłeś i za ile?
#wyprzedaż hlj

[Obrazek: CqvnvjF.jpg]