Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taki ładny Presspack nowego Singstara podesłało nam dzisiaj Sony:

[Obrazek: 2014-11-06_1628.png]
W zestawie: maski, balony (lol), dwa papierowe telefony, które mają zasugerować, że w grze można korzystać z telefonu zamiast mikrofonu i bardzo ładne, prasowe wydanie gry stylizowane na album muzyczny.

Wiem już czym będę odstraszał ludzi ze streama na Gramytatywnie. Winking
Ostatnie zdobycze growe (tylko pudełkowe, nie liczę cyfrówek i z czasopism):

[Obrazek: 20141104_113458.jpg]

Ico & Shadow of the Colossus HD kupione od Chmurowatego, Zone of the Enders znalezione w ulubionym komisie, natomiast Close Combat na targu staroci.

Poza tym zmieniłem telefon - z Androbiedy przesiadłem się na następną Androbiedę:

[Obrazek: 1,a,pr_2014_10_18_9_13_7_522.jpg]

To Galaxy Note 3 Neo, do którego dokupiłem S-View Cover, gadżet genialny w swej prostocie. W planach był LG G3, ale postawiłem na Szajsunga ze względu na S-Pen.
Kupiłem sobie dzisiaj padzik do ogrywania Halo w co-opie. Nie lubię CoD-a, ale nie mogłem się oprzeć, bo pad jest IMHO prześliczny. Smiling

[Obrazek: kolodudi.jpg]
Jeszcze gorące Fap

[Obrazek: ucNMqRT.jpg]
Zdobycz z allegro za 17 zł Winking

[Obrazek: iEhYPg6.jpg]
Kolejny epizod serialu pt. „Zdobyć jak najwięcej kompletów na GB” :P.
Powoli uzupełniam kolekcję Shin Megami Tensei, tym razem po jednym tytule na NDS i PS2.
No i bez MGSa na PSX czułem się jak bez nogi :P.

[Obrazek: nL8PShW.jpg]
Heh, to był udany dzień. W poznańskiej rupieciarni, spotkałem Sos-a, chyba chcieli pozbyć się sprzętu po PGA. Przez co udało mi się kupić, te oto 4 przedmioty, za całe 4 zł Heart
[Obrazek: 20141109_163450.jpg]
Potem dokupiłem jeszcze, SSX, Rollercoaster, The Orange Box, oraz Kill Bill (już u innej osoby)
[Obrazek: 20141109_163512.jpg] (sorry za zdjęcie robione ziemniakiem™)

Tak wyglądało ich stoisko (a raczej pozostałości)
[Obrazek: 20141109_120131.jpg]
Małą zdobycz, ale gierka fajna. Za 15 zł Crash Nitro Kart, z chęcią obadam tytuł na PS2, bo na PSXie przy tej gierce bawiłem się nieziemsko fajnie.

[Obrazek: 20hlm4g.jpg]
Zdobycz na dzisiaj
Figma Yukiko z Persony 4 Wielki dzej paczy świetnie wygląda w komplecie z D-Arts Konohana Sakuya

[Obrazek: 10517312_1500363520233592_1177014684489139570_o.jpg]
[Obrazek: no4O2Pp.jpg]
Przesyłka ze sklepu ARHN.EU Grinning
Chyba zakupiłem ostatnią sztukę Torll
hoy, small fry! Mom please!

[Obrazek: oSEKzfO.jpg]
Urodzinowy zakup. Wszystko pięknie, tylko że Marian już prawie ukończony. Okay
[Obrazek: 35kk3yf.jpg]
[Obrazek: gTQjHnj.jpg]
Tyle szczęścia Heart
Do naprawy Xbox Classic v1.6 80gb - blad 05 (brak chipa)

Wysłane z mojego HTC Vision
Jest taka piękna...
[Obrazek: EPbyLA7.jpg]
Myślałem, że będzie słaba dostępność Mortala i Sleeping Dogsów, a tu wszedłem do pierwszej lepszej Biedronki i po 5 kopii mieli, nice.

[Obrazek: 16hvvb6.jpg]
[Obrazek: Wa4heVx.jpg]
Komiksy z Multiversum, a Mortala już w drugiej Biedronce znalazłem Grinning
I muszę przyznać, że White Tiger wciągnął mnie strasznie. Przyjemna historia i ładnie narysowany.
Znowu mam coś growego, więc pokażę.

Po czterech latach namysłu postanowiłem sobie sprawić zaledwie jednego z dwóch istniejących zabawkowych transformerów z wbudowaną grą wideo.

[Obrazek: webdiver-loot.jpg]

Oto Gradion i Sharkion z serii Webdiver z roku 2001. Gradion to swego rodzaju (bardzo) prosta strzelaninka, którą podpina się do telewizora dołączonym kablem AV i którą steruje się za pomocą guzików na plecach robota. Ponieważ Gradion ma w sobie szereg przełączników, gra wie gdy robot się transformuje i przenosi tę akcję krok po kroku na ekran. Do tego dochodzi Sharkion i jego koledzy, którzy formują różne akcesoria dla Gradiona, które fizycznie podczepiają się do niego, a do gry zostają dołączane dzięki komunikacji na podczerwień między figurkami.

[Obrazek: webdiver-loot-B.jpg]

Ogólnie jestem do funkcjonalności gry nastawiony sceptycznie i obu panów chciałem mieć dla ich figurkowych aspektów. Zobaczymy, czy w ogóle uda mi się podpiąć Gradiona do telewizora, dotarł dziś po południu więc jeszcze nie było okazji go przetestować.

Niemniej dobrze mieć już tych panów w kolekcji, o dwa "chciałbym-to-mieć" mniej Smiling
Disgaea 4 Premium Edition ^^ będzie w co grać

[Obrazek: IctBjIV.jpg]
Zdobycze z z pierwszej edycji Hall Of Games we Wrocławiu. Grinning (poducha z mario, figurka POP z Marceliną z Adventure Time, przypinka z Borderlands 2, przypinka z pokemonów, oraz plakat z Harley Queen)

[Obrazek: PuLI1fO.jpg]

(Sorrka za jakość zdjęcia, posiadam aparat z kartonu)
[Obrazek: aaI7rVs.jpg]
Przy okazji ostatnich grupowych densów, postanowiłaem dokupić kolejnego Just Danca Heart Także nowego padzika na peceta i Poker Face ten... no... fifke.
@ŁowcaOwca, Czy mógł byś wrzucić zdjęcie już otwartej marceliny? Heart
Bezproblemowa transakcja z Nowatsky i pierwsze podejście do jakiejkolwiek zeldy ever Me Gusta
[Obrazek: bRHW7dL.jpg]