Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja ostatnio kupiłem sobie kilka ciekawych tytułów na steamie po okazyjnej cenie. Pierwszą z nich jest Papers, Please, z którą wcześniej miałem już styczność. Ją zostawiłem na weekend.
[Obrazek: yptn4t.jpg]
A 2 ostatnimi grami są odpowiednio The Binding of Isaac i The Binding of Isaac: Rebirth. Nie spodziewałem się że Isaac może mnie aż tak wciągąć. Grinning
[Obrazek: 2zwhze.jpg]
(03-12-2014, 00:45)grem napisał(a): [ -> ][Obrazek: 4GBRew5.jpg]

Jesteś 100% pewien że chcesz się chwalić tymi tytułami? Laughing
paczusia z emejzona

http://scr.hu/4b5/565oe

Warp Speed
Dzisiaj przyszły listy a w nich kolejne tomy do kolekcji:
-Thorgal Tom 19 i 20 (po 29.99zł sztuka)
-WKKM Tom 50 (39.99zł sztuka)
Tongue_Out_Up
[Obrazek: c4a6Xu.jpg]
(03-12-2014, 23:09)UnboxingManer napisał(a): [ -> ]Dzisiaj przyszły listy a w nich kolejne tomy do kolekcji:
-Thorgal Tom 19 i 20 (po 29.99zł sztuka)
-WKKM Tom 50 (39.99zł sztuka)

Tylko nie Romita, w tej serii jest wiele dobrych tytułów, ale ten jest nad wyraz średni.
[Obrazek: 2014-12-04_1527.png]

Kupione na świątecznej wyprzedaży z oficjalnego sklepu Nintendo za 10zł z wysyłką (!).

Co ciekawe, soundtrack ma logo Klubu Nintendo i informacje, że jest to płytka "not for sale", więc najwyraźniej pierwotnie pochodziła z "darmówek" z Nintendo Club.
Trochę fajniejszych ostatnich zdobyczy Smiling Najbardziej cieszę się z Sin and Punishment na Nintendo 64 - chyba najlepszej gry na ten system wydanej jedynie w Japonii.

[Obrazek: tCIBLY6.jpg]
(05-12-2014, 01:36)Kejcian napisał(a): [ -> ]Najbardziej cieszę się z Sin and Punishment na Nintendo 64 - chyba najlepszej gry na ten system wydanej jedynie w Japonii.

Sin and Punishment w wydaniu N64 wyszło również w Europie w postaci cyfrowej dla Wii Virtual Console. Smiling
Wiedziałem o tym, ale miałem na myśli fizyczną kopię tego tytułu docelowo wydaną na N64 Smiling Za to z Wii jest o tyle fajnie, że menu zostało przetłumaczone - jednak i bez tego można sobie poradzić w wersji na N64 ponieważ i tak wszystkie dialogi są nagrane w co prawda kiepskim, ale angielskim dubbingu.
Pokemon Alpha Sapphire w Limitowanej Edycji (steelbook i kartonowe pudełko nie zostały uwzględnione na zdjęciu)
Kingdom Hearts 3582/2 Days, zakupione dzięki Sate (jeszcze raz dzięki Heart )
Teraz nikt nie powie, że nie mam gier. Będzie się grało Warp Speed
[Obrazek: D2C6nKG.jpg]
Driveclub sprzedałem i kupiłem GTA V, kontroler za ok.150 zł oraz gwóźdź dzisiejszego wieczoru - (w stanie idealnym) poradnik do Fallout 2 kupiony za 200zł Me Gusta
Postanowiłem sobie zrobić mikołajki. Najbardziej ciekawi mnie poradnik do Wowa nastawiony na sposoby zarabiania golda. Zapewne wszystko można na ten temat znaleźć w necie jednak zaintrygowało mnie, wydanie takiego tytułu w formie papierowej.
[Obrazek: TwfltTCl.jpg?1]
Najnowsza zdobycz z Saturna za 79,90 zł

http://i.imgur.com/eKjLqdr.jpg

Jaram się!!! Warp Speed
Musiałem być w tym roku bardzo grzeczny, bo Santana przyniósł mi nowego Amiibo.

[Obrazek: 2014-12-06_1953.png]

Muszę przyznać, że Pikachu jest wykonany prześlicznie. Podoba mi się bardziej od Linka, którego kupiłem na premierę.
Wolę oryginalne tytuły mang, a nie te tłumaczone. Plus gra, którą wygrałem na loterii fantowej (cholera wie co to jest, ale jest na steama). [Obrazek: goigly6.jpg?1]
Gdzie kupowałeś Mirai Nikki?? Też chcę.
Mirai Nikki jest dostępne (albo powinno być) w Empiku
[Obrazek: acu.jpg]

Dzisiaj trochę książkowo
Artbook AC Unity - 99zł w empiku
Obie książki po 40zł sztuka.
Z Tesco za 47zł Torll
[Obrazek: mnELxOz.jpg]