Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: t6ys.jpg]

Duma kolekcji. Cena: 50zł + kosz przesyłki. Zestaw zawiera płyty w całkiem dobrym stanie oraz instrukcję. Niestety, mocowania nośników były wyłamane, lecz sprzedawca przytomnie włożył płyty do koperty. Tym samym skompletowałem pecetowe odsłony AvP. Być może w przyszłości dokupię pudełka do jedynki i trójki, bo akurat te mam wyłącznie w wydaniu cyfrowym.

[Obrazek: 4lyq.jpg]

Duma chyba jeszcze większa, niż poprzednik, jako że jestem fanem Star Treka. Cena: 45zł + koszt przesyłki. Jest to wydanie premierowe, w big boksie, w dodatku polskie. Poza drobnymi otarciami pudełka nie ma żadnych śladów użytkowania - płyta jest w idealnym stanie, podobnie jak instrukcja. Kupiłem je na Allegro. Teraz mam problem, bo istnieje dodatek oraz sequel, lecz nie do zdobycia u nas. Czas zwrócić się w stronę ebaya.
Nowy sklep z grami się w Gdańsku otworzył, wiec pojechałem na zwiady. I tak przypadkiem wpadły mi dwa Maksy Bóle na pierwszego Xboxa, w stanie idealnym, z pięknymi instrukcjami, 27zł każdy.

[Obrazek: ycgn.jpg]

[Obrazek: qum7.jpg]
[Obrazek: lzyd.jpg]

Zdobyłem mariany do kolekcji na DS-a choć nie mam konsoli - ale okazja także warto było Happy_2
Wszystkie używki z wysyłką gratis w stanie idealnym z nieużytymi kodami do nintendo club.
@SmellySocks: Gdzie można znaleźć ten sklep :P? Niezłe ceny i niezły stan.

@Pistolsen: Czyżbyś kupił na allegro z wysyłką z Anglii Winking?

Ja w tym miesiącu trochę zaszalałem. Najpierw udało mi się kupić 3 gry, których szukałem już dłuuugi czas:
[Obrazek: c56YNelh.jpg]

Najbardziej zadowolony jestem z Final Fantasy Legend, ale Magi-Nation to też dosyć rzadki tytuł. No i rewelacyjny MGS. Jestem zaskoczony tym co udało się upchnąć na tak małym kartridżu. Świetna gra.

W końcu wrócił do mnie NDS (kiedyś musiałem własnego sprzedać). Komplet za 180 zł z dwoma grami, całość w bardzo dobrym stanie, czego chcieć więcej Grinning.

[Obrazek: GqqUMGih.jpg]
[Obrazek: knw9.jpg]

Do mnie nareszcie przyszły Big Boksy Smiling. Nie powiem, bym kupił je po okazyjnej cenie (20 zł za sztukę, Alpha Centauri za 30 zł), ale jestem z nich bardzo dumny. Są w naprawdę świetnym stanie (jedynie pudełko od Alpha Centauri jest po przejściach), żadna z płyt nie ma rys, nic nie jest porwane. Cudo Smiling.

Jeśli kogoś ciekawi, co jest w środku:
- Call to Power II: dwustronna mapka z drzewkiem technologii i budynkami, karta rejestracyjna, mała karta z reklamą, gra (1xCD, 92 stronicowa, czarno-biała instrukcja.
- Freespace 2: gra(3xCD),karta z klawiszologią, 72 stronicowa, czarno-biała instrukcja.
- Giants: Citizen Kabuto: 63 stronicowa, czarno-biała instrukcja, gra(2xCD), klawiszologia, karta z informacjami o wydawcy.
- Sid Meier's Alpha Centauri: gra(1xCD),19 stronicowa, czarno-biała instrukcja (techniczna. Instalacja, multiplayer itp.), sporej wielkości plakat z drzewkiem technologii, 200 stronicowa, czarno-biała instrukcja (do samej gry).
- Age of Empires: Gold Edition: gra (1xCD. Szkoda, ale brak przedniej okładki na jewel case'ie),karta gwarancyjna w kilku językach, klawiszologia z drzewkiem technologii, trochę makulatury od Microsoftu, 200 stronicowa, czarno-biała instrukcja.
W końcu doczekałem się własnej Zeldy (jak dotąd grałem tylko na pożyczanych).
Świetny stan, no i komplet Fap.

[Obrazek: O2hUe9Ph.jpg]
Oto moja zdobycz:
[Obrazek: 2hpupab.jpg]
Wyszperałem ją na tablica.pl.
-PSP 3004 + ładowarka(nie przerabiana,sprawna w 100%,jedynie klapkę od bateri ma czarną ale kiedyś ją wymienię)
-10 gier (niestety tylko do 3 są oryginalne osłonki , do pozostałych 7 gier są 2 osłonki w które trzeba wsadzać płytki... postaram się to ogarnąć i kupić to "dziadostwo" bo obecne rozwiązanie jakoś nie specjalnie mi odpowiada. No i nie ma żadnych pudełek... to też spróbuję załatwić.
Swoją drogą ,to ciekawi mnie po co ktoś powyciągał gry z tych "obudów" skoro oryginalnie w nich były?! )
-karta 2gb Sony
-twardy futerał
Całość (włącznie z przesyłką pobraniową priorytetową ) kosztowała mnie "aż" 164zł Shut up and take my money!.
Tak więc zakup uważam za jak najbardziej udany Smiling
Coś dużo chwalicie się ostatnio swoimi zdobyczami. Także, dorzucę też coś ode mnie.

[Obrazek: tura.jpg]
Oczywiście zdjęcia ode mnie jak zawsze w zajebiście słabej jakości. Nie bijcie proszę.


Zamówiłem sobie nową podkładkę pod myszkę Genesis gaming M33 robot za całe 24 zł. Naprawdę ładna, dosyć sztywna i miła w dotyku podkładka, na której myszka się porusza jak marzenie. Winking

No i zaczynając od lewej, jeśli chodzi o gry. Dodatki do Neverwinter Nights, które dostałem za darmo od Reeda. Bardzo Ci za nie dziękuję, Reed. Na pewno niedługo sobie je zainstaluję wraz z "podstawką", by przypomnieć sobie, jak świetna jest to gra rpg, a szczególnie z dodatkami.

Antologia Divinty, którą chciałem sobie sprawić już od dłuższego czasu. Kosztowała mnie tylko 40 zł, więc brałem razem z podkładką ze sklepu gram.pl. Divine Divinity i Beyond Divinity to świetne gry, w które miło mi się grało dawno temu i miło mi się gra w nie teraz. Szkoda tylko, że Divinity 2 jest co najwyżej średniakiem, ale tak czy siak, jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

No i Skyrim, którego sobie w końcu kupiłem na komputer. Chciałem sobie zainstalować paręnaście modów i przejść go ponownie. Całe 60 złotych, także uważam, że warto, jak za taką grę.
[Obrazek: 34pm.jpg]

Star Trek: The Next Generation - A Final Unity. Cena: 38,90zł + przesyłka. Jest to opakowanie typu big box. W środku poza płytą w świetnym stanie zapakowaną w jewel case znalazła się karta rejestracyjna, krótkie instrukcje dot. instalacji, ulotka w formie kolorowego plakatu z innymi grami wydanymi wtedy przez MicroProse Software oraz manual, liczący 74 strony. Jest klejony, nie szyty, w idealnym stanie, a na dodatek kolorowy, co raczej nie było często spotykane. Na dodatek wygląda bardzo ładnie, gdyż zawiera dużo ilustracji, zaś szata graficzna w stylu Gwiezdnej Floty nadaje mu znajomego klimatu.
Sam box nosi ślady zużycia w postaci otarć, a także lekko zapadniętych przedniej i tylnej ścianki. Natomiast zawartość jest bez zarzutu.

Szczegółowe zdjęcia dla chętnych:
http://imageshack.us/a/img843/3171/lzys.jpg
http://imageshack.us/a/img829/1377/r7sm.jpg
http://imageshack.us/a/img838/2761/4f2q.jpg
http://imageshack.us/a/img543/2433/c1nq.jpg
http://imageshack.us/a/img153/4108/0myk.jpg
http://imageshack.us/a/img854/6313/vyh3.jpg
Na Tablica.pl za 15zł wyłapałem 3 części to czemu nie kupić. 360 Has No Game
[Obrazek: OUf2gWI.jpg]
Wczoraj odwiedził mnie kumpel ze Szkocji i przywiózł mi za darmo mały prezent:

[Obrazek: Z4eZXI7h.jpg]

A żebym miał na czym grać w ten jakże wspaniały tytuł, dorzucił mi zupełnie gratis takie małe coś:



Co wybrać?

[Obrazek: Cncvt5Oh.jpg]

[Obrazek: QKU51Jnh.jpg]

[Obrazek: TM7Mv4oh.jpg]

Około 100 gier z magazynu Click! otrzymana zupełnie za darmo Smiling

[Obrazek: 1002534JP_nwrwqeq.JPG]

Wyrwałem Tekkena za 100 złociszy na allegro.Do tego jeszcze, ale bez zdjęcia kupiłem Rock band 3. Smiling
Nie było łatwo, ale w końcu upolowałem Cave Story 3D. Nówka nieśmigana.
[Obrazek: w4io.jpg]
Sukę ciężko dorwać gdziekolwiek po normalnej cenie. Tym samym kolekcja gier na 3DSa znacznie się rozrosła. Teraz mam ich pięć.
Po co kupiłeś port darmowej gry na PC D:
Poranne nowości. Coś dla mnie i dla mojego chłopaka Smiling
[Obrazek: 2vm5wkz.jpg]
(01-09-2013, 23:38)Javel napisał(a): [ -> ]Po co kupiłeś port darmowej gry na PC D:

Remake. Żeby stał na półce.
To i ja wrzucę coś od siebie Smiling
Najnowszy zakup za 10 zł =)
[Obrazek: hGxru6O.jpg]
[Obrazek: yhff.jpg]

Aliens vs Predator Gold Edition + Star Trek: Starfleet Command - 40zł z wysyłką. W drugiej grze brakuje co prawda instrukcji, ale mimo jest wartościową zdobyczą.

A teraz rzecz mniej związana z samymi grami:

[Obrazek: 10qx.jpg]

Około 300 kart ze Star Treka: The Next Generation. Wylicytowane za 15,50zł + przesyłka. Muszę dokupić jeszcze protektory, bo tylko jakieś 70 je ma, a nie chcę, by się zniszczyły.
A więc tak wyruszyłem na giełde w poszukiwaniu Gameboy'a jednak go nie znalazłem Childish a więc musiałem zadowolić się tym [attachment=142] gry razem kosztowały 25 zł trochę drogo ale nie nawidze wracać z pustymi rękoma.
Postanowiłem powiększyć moją kolekcję retro konsol. W tym celu zakupiłem to:

[Obrazek: 2013-09-03_2147.png]

[Obrazek: 2013-09-03_2149.png]

Jako, że w plusie pojawiła się trzecia część Assassin's Creed, uzupełniłem też swoja kolekcję tych pudełkowych:

[Obrazek: 2013-09-03_2145.png]
Tygodniowa rewizja:
[Obrazek: 85gSqZm.jpg]
Wspomnienia z dzieciństwa za 10zł Torll

[Obrazek: lhmm.jpg]
To i ponownie się pochwalę, tym razem Raymanem i DmC: Devil May Cry (Co sprawia, że mam teraz skompletowaną całą serię do tej pory, z tego co widać Laughing)

[Obrazek: 2013-09-05_1541.png]