Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mimo iż, mieszkam stosunkowo niedaleko stolicy Wielkopolski, jakimś cudem nigdy nie odwiedziłem Pyrkonu. W tym roku nadrobiłem swoje zaległości, i szczerze mówiąc żałuje za swoje wcześniejsze złe zachowanie. Polecam każdemu.
Łup z dwóch dni + Pyrkonowe kosteczki, których nie ma na zdjęciu.
[Obrazek: x0eT6irJKnF6T4yivhWU025koHsbh37YjfthSvTP...20-h533-no]
[Obrazek: kutbppa.jpg]
W końcu wykorzystałem kasę z kart podarunkowej w MM + szybka wizyta w iSpot
[Obrazek: 20150426_205341.jpg]
Troche retro Proszę Państwa Winking
[Obrazek: 8e6NORe.jpg]Funstaation 3 kupione na allegro, oraz 3 tomik Haganai.
[Obrazek: OrpZbDb.jpg] Plakacik od Linka Heart
[Obrazek: ZdbMwPr.jpg] 
Oraz Mighty Gunvolt Heart
[Obrazek: wf9kHdI.jpg]

Swag z pyrkonu.

Gierki na Ps3 od Dorsula, Fable 3 na X360 kupione za 3 dyszki na stoisku
Komiksy z gwiezdnych wojen były dodawane do przedpłaconych wejściówek, pozbierałem od tych co nie chcieli
Attack on titan i batman od Sate
"Niesłychane losy Ivana Kotowicza" i "Skydoll" kupiłem sobie sam
Kadr z gwiezdnych wojen i Metal Sonic od kicka
Pyrkonowe suweniry i dary losu Smiling

[Obrazek: 16j261u.jpg]

Serdeczne dzięki dla Linka i Dekakury za Yoshiego, Krulowi Satemu za smyczkę, Linkowi za bonusowe kostki dla Benia, Kickowi za komiks i Mandze za kartkę Winking
E: skleroza nie boli. Jeszcze serdeczne dzięki Linkowi za Phantom Hourglass Heart
[attachment=440]
Cena:110
Miejsce:Lombard

[attachment=441]
Cena:100
Miejsce:Lombard

PS: Killzone 3 SteelBook, Wszystkie kody niewykorzystane były Grinning
Pyrkonowe zdobycze Heart Od Sate dostałem maskotkę Toon Linka, cudowny jest, jak i mapkę z Zeldy Heart Od Kropci dostałem rysunek Zeldy, ale zapomniałem podłożyć do zdjęcia Fffuuu

[Obrazek: sykwls.jpg]

Dzięki maskotce, moja skromna Nintendo półka wygląda teraz tak:

[Obrazek: rvkj8i.jpg]
Jestem gotowy na Wieśka Grinning (plus mam dostać myszke od MSI gratis Fap)
[Obrazek: WbjyYEi.jpg?1]
Podsumowanie ostatniego miesiąca.
Cities Warp Speed 
[Obrazek: q6IKKjT.jpg]
[Obrazek: 15062992.jpg?1430251586]

Final Fantasy X- kwestie mówione po ang, napisy po niemiecku, na szczęście oba języki opanowane na tyle by grać ze zrozumieniem, a koszt 10zł za te giere mnie szybko przekonał Winking
[Obrazek: NnSGD5w.jpg]

Super podarunki z Pypkonu, wszystkie bardzo mi się podobają i niezwykle dziękuję za wszystkie *.* Telefon od Kicakena ( pierwszy w życiu, przez 18 lat nie posiadałem jakiegokolwiek Laughing ), do tego pyrkonowy informator, ładny a dostawał go każdy, książka od Linka (wiedział, że lubię Battlefieda, trafił w 10 Heart ). Klocki Halo i joystick również od Kicakena ( no i klocki połowicznie od Luklewa, żeby nie było Grinning ) Dzięki za wszystko Heart
Ostatni miesiąc znów był pełen zdobyczy. Jak zwykle królowało Nintendo, ale gier na PS4 również nie zabrakło Smiling\

[Obrazek: eqvyaq.jpg]
Na Plejkę zakupiłam po taniości The Wolf Among Us za jedyne 60 zł oraz Dying Light w wersji premium za 200 zł, dodatkowo do pierwszej z wymienionych gier dostałam gratis puzzle Wiedźmińskie (CYCKI), dumnie wycebulone ze stanowiska CDP podczas tegorocznego Pyrkonu.
[Obrazek: 2heaef7.jpg]
Ponadto, tak jak wspominałam znalazło się coś na Nintendo.  Furek kupił sobie New 3DSa z Zeldowym cover platem, a ja jak zwykle zaszalałam pod względem gier. 
[Obrazek: 2v36d6h.jpg]
Od lewej zaczynając:
Animal crossing za jedyną złotówkę! Wylicytowany na alle-nie-tak-drogo Smiling Jak widać również do zbiorów dołączył Mario Kart 7 (70 zł), Children of Mana (40 zł <3 ), New Super Mario Bros. 2, Wario Ware Touched (30 zł), Lego Hobbit, którego nie widać na zdjęciach (30 zł), japońskie Animaru Crossinguru za 18 zł i przepiękna podkładka pod mysz, którą Furek dostał od Kicka  Smiling
[Obrazek: 29dib05.jpg]

I na zakończenie Toon Link także od Kicakena Grinning Cooking Mama bo jestem dziwna, Etrian Odyssey po taniości (80 zł), Scriblenauts (50 zł) i dwa Fantasy Life, by grac na multi Smiling

W kilku słowach - niech ktoś zabierze mi portfel Laughing
Pyrkon, Pyrkon i po Pyrkonie. Czas powrzucać fanty.

[Obrazek: Fl7gsVE.jpg]
Mnóstwo komiksów wpadło w moje ręce. Zakładka z Bilbo o raz miecz-długopis to prezent od Kicka. Od Linka otrzymałem The Legend of Zelda: Spirit Tracks. Naprawdę nie wiem jak mu się za to odwdzięczę, dzięki temu moja kolekcja gier na konsolkę Nintendo wzrasta (szkoda, że po jakimś roku posiadania konsolki Torll )

[Obrazek: M8oTuXD.jpg]

Wspaniała koszulka od Kicakena, bał się, że się w nią nie zmieszczę ale ja bym nie dał rady? Torll 

[Obrazek: 3UFXhBE.jpg]

Na sam koniec bardzo fajny kubek ze Spider-Manem, który kupiłem w Empiku za 10zł oraz przypinka od Stiviego.
Przypinka jest od Kicka! Ukradłem mu ją!
mcu mam juz prawie w komplecie Mom please!

[Obrazek: LSrkV9t.jpg]
Dołączam do elitarnego grona rycerzyków SONY Warp Speed .



[attachment=442]
Ja też mam trochę Pyrkonowych fantów.
[Obrazek: 1XILy4q.jpg]
Smycz, komiksy ze Star Warsów oraz kostki dostałem przy odbieraniu wejściówki. Smoczek trafił mi się w mystery boxsie z Gry o Tron. Harley kupiona w Multiversum, a upośledzonego królika dostałem od Kicakena Torll

[Obrazek: aGlXDRf.jpg?1]
Do tego udało mi się zgarnąć autograf Jarosława Grzędowicza w moim Panie Lodowego Ogrodu. Warp Speed
Prezent od Viatoro <3

[Obrazek: uXEJfss.jpg]

I'm OK with this.
Telewizor za darmo z tablicy + parę konsol na półce = mini strefa retro!
(na tego kompa nie patrzcie, on po prostu musi tak stać Laughing )
Wrzuciłbym tu PS2, ale nie prezentuje się tak pięknie Torll Poza tym mam tylko jednego scarta Childish

[Obrazek: DuExWAi.png]
miesięczny zbiór ukochanych plastików Smiling

[Obrazek: 15077164.jpg?1430402911]
[Obrazek: ysd3dPz.jpg]
Zdobycze z pyrkonu:

-fanty z stoiska margonem

-smycz z pyrkonu

-komiks naruto

-3 kostki + kostka runiczna

-przypinka z tanooki bowserem

-podkładka z SMG

-Oraz szalik, przez który link nie zaśnie
Dawno mnie tu nie było i w sumie dość sporo się tych rzeczy nazbierało. :P
Na początek zrobiłem upgrade komputera (nowy procesor, zasilacz, RAMy) ale dam tylko zdjęcie zasilacza bo wszystko jest już w środku. 
[Obrazek: lusxendsiuiu_t.jpg]

Następnie w biedronce udało mi się zdobyć Sleeping Dogs z DLC za 40 zł.
[Obrazek: njcn9n78qvbq_t.jpg]
W Saturnie za 10 zł sztuka kupiłem 2x Trials Evolution Gold Edition w steelbookach, StarCraft 1 i Diablo 3 na x360 za 60 zł.
[Obrazek: 94bat78caeam_t.jpg]
I na koniec udało mi się na Allegro kupić 9 gier na x360 za około 130 zł. Najdroższa z nich L.A. Noire kosztowała 15 zł. Grinning Reszta oscylowała w granicach ~12 zł.
[Obrazek: 2nya0f5rbfxz_t.jpg]
[Obrazek: oudf5p9oaixq_t.jpg]
i jak tu nie kochać secondhand'ówGrinning ? całe 3 złote Grinning

[Obrazek: 15101175.jpg?1430620916]
Długo wyczekiwany zakup przez wysokie ceny i słabą dostępność. Cudem udało się kupić na licytacji na ebay'u za 150 euro, stan pudełek dobry, gadżety jak nowe. Gothic 2 Limited Edition, wyszło tylko 10 tysięcy sztuk na rynek niemiecki. Rarytas, przez dwa lata widziałem tylko dwie sztuki.

[Obrazek: P5040781-_wwnrnnx.jpg]