Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Event #3 - Rozbudowa Getta Przyjaźni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W przyszłą niedzielę 5 Maja, o 20:00, planowany jest event.
Będzie on polegał na rozbudowie Getta przyjaźni na ruinach naszego dawnego spokojnego życia. Jest to odgrodzony teren z zieloną trawą oraz drzewami, będący malutką oazą spokoju i bezpieczeństwa dla graczy pozbawionych poczucia szczęścia z powodu najazdu Netheru. Do zadań graczy będzie należało zbudowanie takich konstrukcji jak zbrojowni, rozbudowa tuneli, upaństwowienie prywatnej własności, bądź zrobienie hodowli bydła na tym małym terenie. Więcej informacji wkrótce.
Po co na gettcie przyjaźni budować zbrojownię? Where's logic?
Gurgie dobrze wie co robi... WRESZCIE ;D
Chodzi o to, żeby zżyć ze sobą graczy tego serwera i w ogóle, żeby trochę ich przybyło.
Ja przybyłem, i na Event się piszę, ale pytanie Laughing czy teraz można coś w ogóle tam robić? Przez te 2 dni.
Witam, event będzie o 20:00
Do zadań graczy będzie należało zbudowanie takich konstrukcji jak zbrojowni, rozbudowa tuneli, upaństwowienie prywatnej własności, bądź zrobienie hodowli bydła na tym małym terenie. Więcej informacji wkrótce.
Temat faktycznie odkopany. Trochę przykro, że nie ma serwera. Za późno się o Was dowiedziałem. Nie miałem okazji z Wami zagrać, choć robię to zwykle tylko dla odmóżdżenia się.