Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Candy Box na arhn.eu!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Bijąca rekordy popularności wśród użytkowników arhn.eu gra "Candy Box" dostępna jest teraz w ramach naszego serwisu - w dodatku po polsku!


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Candy Box na arhn.eu!
Zapis gry zapisuje się na komputerze czy na samej przeglądarce?

Zapis gry zapisuje się na komputerze czy na samej przeglądarce?
Na serwerze lub jak niektórzy wolą "w chmurze". Torll
Na serwerze Ahrn.eu chyba.
nie ogarniam ;_;
No fajna gierka, już mi się podoba Smiling może zostawie dziś kompa na noc haha
Rycerz z próchnicą Grinning
Jest to istny symulator przetrwania w post apokaliptycznym świecie. My jako jeden z niewielu ludzi, którzy przetrwali tą katastrofę musimy po prostu przeżyć. Szukamy dla jakiegoś ćpuna "cukierków" od których ów jegomość jest uzależniony. W zamian dostajemy od niego narzędzia potrzebne do dalszej egzystencji i przetrwania. To jest naprawdę brutalna gra, ale mimo to pokazuje jak będzie wyglądać życie po tym jak Czechy wypowiedzą wojnę Rosji. Kto z nas przetrwa? Możemy dowiedzieć się tego dzięki tej grze. Bowiem przygotuje ona nas do niebezpiecznego życia w tym okrutnym świecie.
2/10
Wow to naprawdę wciąga Smiling
Jak się kliknie na lizak na farmie, zmienia się jego kształt. Easter Egg?
Przyznam szczerze, na początku całkowicie nie wiedziałem o co chodzi, ale wystarczyła chwila i już się świetnie bawię. Dzięki Arhn.eu Grinning
Fajne, na razie mam problem z Żabą Grinning
Przyznam szczerze, na początku całkowicie nie wiedziałem o co chodzi, ale wystarczyła chwila i już się świetnie bawię. Dzięki Arhn.eu Grinning
To jest całkiem grywalne, dzięki.
Fajna sprawa, tylko mam wrażenie że gobliny są nieco silniejsze niż w oryginale.
Poza tym utknąłem na ostatnim pytaniu żaby, co prawda znam odpowiedź w wersji angielskiej, ale polskie tłumaczenie nie pasuje Childish
Edit: Właśnie natrafiłem na buga, gdy doszedłem do produkcji lizaków rzędu 1 na sekundę to zniknęły z mojego ekwipunku
[Obrazek: candy-box-arhn-eu-edition.jpg]
Sevven wpisz może odpowiedź po angielsku, ja raz wpisałem odpowiedź na jedno pytanie po angielsku i zadziałało.
@Gazar To była moja druga próba, no cóż widocznie trzeba bardziej pokombinować Grinning
Przy tempie produkcji 1 lp/sek przestaje w ogóle dostawać lizaki Childish
Pierwszy raz widzę taką grę i już mi się podoba Grinning
Wciągające to Terrified
(01-05-2013, 01:41)royek napisał(a): [ -> ]Przy tempie produkcji 1 lp/sek przestaje w ogóle dostawać lizaki Childish

Mam to samo, koniec gry.
Z tego co wiem, to Archon jest poinformowany o tym błędzie, dlatego pewnie spróbuje temu jakoś zaradzić. Cierpliwości Winking
Gobliny powinny zadawać 1HP nie 11HP Smiling
@up

Facepalm

Skoro gra jest przetłumaczona na język polski, to raczej nawet taka pierdółka jak "lolipop" powinna zostać przetłumaczona na "lizak", nie?
Genialna gra, ciesze się, że teraz jest na arhn.eu. Polecam i radzę nie dać się nie zniechęcać na początku Smiling
Stron: 1 2 3 4 5