Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Injustice: Gods Among Us
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: cSGSgP8DpDs.jpg]
Recenzja Injustice: Gods Among Us, najnowszej gry studia Netherrealm Studios. Tytuł ten jest bijatyką opartą o licencję DC, w której w szranki stają ze sobą najsławniejsi bohaterowie komiksowi tego wydawnictwa.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Injustice: Gods Among Us
Świetna recenzja, mocne 2/10. Gra mnie kusi, jak znajdę wolne fundusze to na pewno zakupie. Przekonałeś mnie.
Solidnie wykonana bijatyka, ale tego można było się spodziewać po Netherrealm.
Cieszy fakt dodania kampanii dla jednego gracza, fajnie zobaczyć Supermana jako tego złego. No i niedługo do rosteru dołączy Lobo, zabawa gwarantowana. SHAZAM!
dobrze (jak zwykle) zrobiona recka, przekonałeś mnie, że warto kupić
jak w końcu kupię PS3 to Injustice pojawi się w kolekcji, dobrych bijatyk nigdy za mało

Archon, w końcu doszedł do skutku live z dokończeniem storymode'a?
warto? hehe
widze, że jak najbardziej tak. Archon przekonał mnie do ostatniego z wydanych Mortali (mimo, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony), i w tym wypadku jest tak samo.
Chociaż, pewnie i tak nie kupie
Troche narzekasz, a tak to fajnie
Dokładnie, nie ładnie tak, mieć własną opinię.
Cholera, pograłbym w Injustice, pograłbym w Mortala... Ciężki los PC-towca. Okay
Gra wygląda naprawdę zachęcająco i sądzę, że za jakiś czas znajdzie się u mnie w kolekcji.
Szczerze i mnie razi to polskie tłumaczenie. Czy istnieje zmiana języka czy trzeba grać tylko po polsku?
Dobra recenzji kiedy live ztej gry?
Były już dwa. Polecam: http://arhn.eu/?s=gameplay+among+us
Weź Archon...
Ty to robisz te recenzje gier tak przekonująco.
Dzięki Tobie wiem, że muszę to kupić.