Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemano. Na imię mam Kamil. Mieszkam w Warszawie. Za niedługo będę starał się o możliwość studiowania na Politechnice, ale póki co zbijam bąki w liceum. Lubię czytać, szczególnie literaturę międzywojenną. Z muzyki słucham punk rock, rock alternatywny, ska-punk, rock&roll, hard rock, metalu (ale rzadko), poezja śpiewana + folk Smiling. Ogółem wszystko z tych gatunków, ważne jest jednak dla mnie, by były to polskie zespoły . Gram na gitarze, harmonijce i od niedawna uczę się na pianinie. Z gier, najbardziej lubię RPG z otwartym światem, chociaż jak mam do czynienia z liniową, dla której liniowość, jest tylko po to, by ładnie określić fabułę to też nie pogardzę :] Czasami odpalę sobie cs 1.6/GO, ale osobiście wolę jednak wciągnąć sie w grę.
Jestem raczej niekonfliktowy i elastyczny, na forum postaram się przesiadywać. To w sumie tyle. Jakby ktoś miała jakieś pytania to chętnie odpowiem Smiling
Pozdrawiam. Torll
Gitara? Harmonijka? Klawisze? Stary, już Cię lubię Winking Liczę na jakieś wymiany zdań na naszym rodzinnym™ shoutboxie. Odezwij się też czasem na forum, a będzie spoko. Najważniejsze to zapoznać się z Regulaminem i FAQ (u góry strony) bo prawo jest tu egzekwowane przez Moderatorów tylko czyhających na jedne Twój błąd (oczywiście żartuję, Modzi arhn.eu = Heart)