Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S] Tanio Gry na PC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Dziś zakładam nowy temat aby dać wam możliwość kupna bardzo tanio dobre i nowe gry w postaci klucza giftu czy czegokolwiek ..
Jak już wcześniej wspominałem mam na sprzedaż Klucz który obniża cenę do Far Cry 3 The Lost Expedition ale także doszło mi wiele więcej innych gier . Między innymi jest to nowy Far Cry Blood Dragon , Tomb Raider , Crysis 3 z językiem POL/RU .

Pytacie o cenę hmm jaka cena by wam odpowiadała ? Może pierw podam wszystkie informacje odnośnie gier , więc zacznę od Far Cry 3 .

Do gry dostaje się kupon który obniża cenę z bodajże 139.90 zł na 0 zł i ile może być wart taki kupon ? 50 zł myślę że była by to dobra kwota a jeżeli wolicie inaczej to mogą być tf2 klucze . Co do ilości posiadanych kuponów to mam około 13 sztuk .

Odnośnie Far Cry Blood Dragon jest podobnie co wyżej cena owego produktu to 54.90zł i także nasuwa się pytanie ile ? Może 20 zł może 30 ? Tak jak wyżej akceptuje tf2 klucze . A co do ilości posiadanych to coś ponad 40 sztuk .

Kluczy origin do gry Crysis 3 Hunter Edition mam 4 sztuki i języki to tylko PL/RU przeglądając neta cena wynosi ponad 110 zł to może tak za 70 zł lub standardowo za jakąś liczbę kluczy tf2 ( teamfortress2).

Ostatni a zarazem najlepsze na koniec mowa tutaj o grze TombRaider (2013) klucze steam wersja RoW (wszędzie można aktywować) Cena z pudełka to może około 109 zł ostatnio na promo widziałem za 80 zł to może taki klucz za 60 zł ? Zawsze te 20 zł się zaoszczędzi chyba że macie nadmiar kluczy do teamfortress2 Smiling ... Ilość kluczy do gry TombRaider to 5 .

Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakąś z gier powyżej można pisać tutaj ale najlepiej pisać na pw .

Dodatkowo posiadam parę gier w postaci steamgiftu(zakupione na steamie) ale ten temat poświęcony został temu co jest wyżej a więc życzę wszystkim udanego czytania oraz może udanego kupna Smiling
Do usłyszenia.

@Edit 1 : Klucz pochodzą ze sklepu , w przypadku Far Cry 3 oraz Blood Dragon są to kupony które obniżają cenę gry na 0 zł . Crysis to klucz Origin a TombRaider to klucz steam wersja row. Wszelaki spam w tym temacie nie będzie mile widziany przez moją osobę.
Podejrzewam, że klucze do FC3: Blood Dragon są na Uplay, nie na Steama, tak?

khizbu

Pochodzenie kluczy?
Bardziej interesuje mnie kraj w którym je kupiłeś. Za wersje Rosyjskie można dostać bana, więc proszę udowodnij że kupiłeś je w Polsce.