Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Q&A - Maj 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Istnieje prawdopodobieństwo, że Grem i Archon znajdą się w jednym miejscu, w tym samym czasie. To znaczy, że będziemy mieć okazję pogadać do was przed kamerą w formie luźnego materiału Q&A. Czy są jakieś tematy dotyczące arhn.eu, grania i nie tylko, które powinniśmy poruszyć? I to najlepiej takie, na które odpowiedzi nie znajdziecie w naszym FAQ ( http://arhn.eu/faq/ )? Zachęcamy do pozostawiania pytań pod tym postem, a my postaramy się odpowiedzieć na jak najwięcej tych najsensowniejszych Winking
To ja cuś zadam, czy ktoś z was ukończył Candy Box?
Moje propozycje pytań.

Dla naczelnego:
  • Czy planujesz tworzyć kolejne partnerstwa podobne na takiej samej zasadzie jak to jest z Co-relacją oraz ihbd.arhn.eu?
  • Czy planujesz w przyszłości dodać kolejne ficzery urozmaicające pobyt na stronie tak jak ma się to w wypadku Candy Box?
  • Czy będzie istniała możliwość dodawania newsów/gier do baz danych dla zwykłych użytkowników serwisu?
Dla van der grema:
  • Dlaczego coraz rzadziej są tworzone materiały przez użytkownika grem?
  • Czy widzowie mogą się kiedyś spodziewać transmisji na żywo ze strony grema?
  • Grem, czy możesz przedstawić pełną skalę ocen, którą obecnie wykorzystujesz?
Ogólne:
  • Na które, z przyszłych wydarzeń koncentrujących się na grach wideo mają zamiar się pojawić członkowie ekipy arhn.eu?
  • Czy planowana jest reaktywacja którejś YouTube'owej serii bądź stworzenie całkowicie nowej?
  • Jaka jest wasza obecna opinia na temat słabego line-upu gier 1st party na Wii U?
  • edit: Jakie jest wasze zdanie na temat sceny speedrunnerów?
Czy planujecie poszerzyć materiały wideo o nowe serie ??
Archon jaki NAJWIĘKSZY projekt masz w planach, a o którym dotychczas nie wspominałeś.

Grem czy kiedyś przestaniesz nienawidzić, a zaczniesz kochać?

W jakich tegorocznych projektach i tytułach pokładacie największą nadzieję?

Do czasu ukazania się tego materiału jakie były wasze największe rozczarowania (od początku roku).

Archon kiedy film o twojej piwnicy.

Gdzie i kiedy planujecie zorganizować zjazd?
Grem bedziesz pojawial sie w wiekszej ilosci materialow na arhn.eu? Oczywiscie jesli nie masz czasu to rozumiem. Winking
Dołączę się do pytania Crix'a o zjazd (co nie powinno dziwić ;>).
A dodatkowo: Archon, czy jest jakaś tematyka związana z grami (ot na przykład esport-> tak dla rozjaśnienia o co mi chodzi w tym pytaniu), która Twoim zdaniem nie ma punktów stycznych z ideami jakie Twoim zdaniem przyświecają serwisowi ?
Może coś o piractwie? :>

A tak na serio to mam tylko jedno pytanie:

- Dlaczego postanowiłeś stworzyć kolejne Q&A (bodajże 4), skoro zazwyczaj pytany o ten temat odsyłałeś do poprzednich części. Pytania co Q&A i tak się w większości pokrywają. Czy nie szkoda Ci na to czasu? Jeżeli będzie to trwało ~30-120 minut to za taki czas mógłbyś wykonać inny materiał (może ciekawszy?), ponieważ i tak pytania będą powtarzane co livestream lub kilka maili/shoutów/pmek etc.

Pozdrawiam serdecznie
Bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś konkretniejszego nt ewentualnej wyprawy na Gamescom, ale jedynie w przypadku gdy będziecie mięli już jakieś sensowne konkrety którymi można by się podzielić.
Witam
Czy pojawią się materiały anglojęzyczne? Nie chodzi mi o to, że ten sam materiał po polsku i angielsku tylko np. jakiś cykl tylko w języku angielskim, chociażby na wspomnianym niedawno kanale arhnedu.
Jak Grem ocenia Injustice: Gods Among Us?
nie przypominam sobie czy odpowiadaliście na podobne pytanie, ale interesuje mnie co was wkurza/irytuje/drażni w grach w które gracie.
No to i ja dodam swoje 0,03 PLN. Może się kiedyś przyda Winking
- Gdzie (poza piwnicą) można spotkać kobiety takie jak Neko?
Jakich osób potrzebujecie na łamach swojego serwisu czy kanału? Czy oprócz recenzowania gier interesuje Was recenzowanie jakiegoś stuffu pokroju figurek czy innego typowego geeks stuffu. (nie wiem inaczej jak to określić) - wbrew pozorom, to jedno, rozbudowane pytanie.

Ile do cholery ma lat Grem? Jestem serio ciekawy

Czy interesują Was recenzje starych gier, ze strony użytkowników? Mam tu na myśli PSX/PS2 czasy.