Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: arhn.edu - kto pyta, wielbłądzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: dAPOBQJJCNw.jpg]
Oto zapowiedź naszego najświeższego kanału - http://youtube.com/arhnedu

Czym jest arhn.edu? Miejscem, w którym, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, świetnie będą się bawić również wasze umysły. Naszym celem jest przekazać wam kwant wiedzy, kwartę zabawy i kwintal losowości nie nudząc jednocześnie na śmierć. Nauka, technologia, kultura, turystyka. Po redakcyjnej burzy mózgów zadecydowaliśmy, że materiały te powinny dostać swoje osobne miejsce w sieci. Zapraszamy do odwiedzin i subskrybowania naszego nowego kanału!


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: arhn.edu - kto pyta, wielbłądzi
Świetny pomysł, pierwszy film i już idealnie wstrzelił się w moje gusta Winking Czekam na więcej, z chęcią posłuchałbym materiałów o dudach szkockich oraz kiltach, weźcie też na warsztat jakieś mity. Ktoś może powiedzieć, że na te tematy jest mnóstwo informacji w sieci - zgadza się, ale najbardziej ciekawi mnie to, co Wy o nich sądzicie Smiling
Popieram Linka. Do tego bardzo dobry specjalista wypowiada się na temat który jak widać jest jego wielką pasją. Smiling
Gienialny kanał z niebanalnym materiałem powodzenia w dalszym tworzeniu
Pierwszy film bardzo mi się podobał czuć było przygotowanie do wywiadu z tym miłym panem. Sam pomysł na prowadzenie kanału dostaje ocenę pozytywną z plusem Winking. Bo dowodzicie że gracze też potrafią dużo rzeczy nauczyć. Winking
Pokazaliście, że gry łączą, a nie dzielą wbrew nagonce mediów. Bardzo fajny materiał.
Filmik ma u mnie łapkę wg górę Smiling Byle tak dalej Smiling
Dobrze dobrane pytania + osoba, która rzeczowo na nie odpowiadała. Widać, że zależy Wam by było to robione z głową. Pozostaje tylko życzyć powodzenia i czekać na kolejne efekty Waszej pracy
Arhneu - nasz polski Vsauce Grinning