Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Whisky
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: bzvoZme25so.jpg]
O whisky słów kilka. Z czym to się je (dosłownie), jakie są jej rodzaje i o co w ogóle chodzi z piciem tego bursztynowego płynu. Na te pytania odpowie nam Paul, właściciel baru whisky "The Rabbie Burns" znajdującego się w Edynburgu.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Whisky
Materiał świetny Smiling, pomysł na niego jeszcze lepszy.

Mnie osobiście interesują dudy i kobzy. Wiele razy spotkałem się z myleniem tych instrumentów Smiling.
Wow, naprawdę interesujący materiał. Nie wiedziałem, że jest tyle rodzajów i gatunków whisky. Czekam na następny materiał i nie musi to być koniecznie materiał o Szkocji.
Miejsce wygląda wspaniale. Widać, ze facet zna się na rzeczy. Koniecznie muszę odwiedzić to miejsce. Dzięki Archon!
Fajnie, że coś takiego tworzycie. Na pewno będe oglądał, lecz mam pytanie - Skąd wziął się pomysł na stworzenie arhn.edu ?
Świetnie się to ogląda Smiling Bonus też bardzo ciekawy.
Whisky to niesamowita sprawa ,żałuj Archon ,że się zraziłeś przez kumpla Smiling Materiał wyśmienity i pomysł również - tak trzymać.
jak w końcu wybiorę się do Szkocji, a planuję to od dawna, to bankowo wpadnę zdegustować