Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Let's Play Sim 3 - Dom Arhn.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sup.
Stwierdziłem że tu brakuje trochę zabawy i walnę drugą edycję na TYM forum. Nie będzie to let's play: Spłódź dzieci, nagraj filmik. W sensie na ogół takie LP z simsów są częste. Mi chodzi o czytany. Robię zdjęcia i podpisuję je jakimś tekstem. Ale nie, nie wyjaśniam co tam się dzieje tylko daję jakiś suchar/żart (niepotrzebne skreślić. Jest SZEŚĆ miejsc. Eleminacje przebiegają tak że co tydzień jest głosowanie. Każdy może głosować ALE nie róbcie czegoś takiego: że aa tam Archon mnie zbanował na koncie dżej to się na nim odegram wywalając go


Zainteresowania: (wybiorę najbliższe możliwe, około 4 zainteresowania. Ale jakieś kreatywne, nie że 6/6 uczestników: komputer)
Ubrania: (Bluza czy t-shirt? I kolory
Cechy szczególne: Budowa ciała: zdjęcie albo opis na miarę szczegółowy. Fryzura, znamia, kolor fryzury, kolor skóry wy rasiści, no na pewno czy okulary, budowa ciała. np. otyłość. Jakbyście mieli trzeci pośladek to wymieńcie to tutaj. PIERWSZY POMYSŁ: http://agora.gamer9.net/viewtopic.php?f=...om+gamer+9