Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Weekendowe promocje na Steamie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do końca piątku taniej można nabyć dwie pierwsze części serii Mass Effect, a do 20 maja promocją objęte są Borderlands 2 i najnowsza odsłona Counter Strike'a (udostępniona za darmo na czas weekendu).

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Weekendowe promocje na Steamie
Wspominając o Mass Effectach na Steamie warto zwrócić uwagę, że pierwsza część ma tylko EFIGS - nie ma polskiego tłumaczenia. Druga, o dziwo, już tak, choć nie jestem pewien, czy to aby tylko nie napisy. Szczerze mówiąc ceny sequela nie uważam za atrakcyjnej - EA co jakiś czas urządza przecenę gier z serii EA Classics i można dostać pudełko za 25zł. Sam za tyle kupiłem i to pół roku po premierze.

Borderlands 2 również aż tak nie zwala z kolan, gdyż wciąż czekamy na wznowienie "Wiosnobrania" na Muve.pl, kiedy gra została przeceniona do bodaj 30zł, ale niestety natłok chętnych z zagranicy zabił serwery sklepu.

Bardzo chętnie kupiłbym za to nowego Counter Strike'a dla świetnego gun game'a. Grałem już podczas jednego darmowego weekendu i strasznie mnie wciągnął akurat ten tryb, bo klasyczne mam w poprzednikach i niezbyt mnie ciekawią.

Oczywiście moje psioczenie wynika z odniesienia do naszych, polskich warunków. Dla Amerykanów czy Brytyjczyków to drobne.