Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Lekkie granie' #3 w multi Uncharted 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Po ostatnim, niestety dość nieudanym 'Lekkim graniu 2' w Assassin's Creed wracamy z nową grą! Tym razem na warsztat idzie tytuł, który nie wygrał poprzednim razem - Uncharted 2, jestem przekonany, że każdy szanujący się posiadasz cudownej maszynki od SONY Heart posiada ten tytuł w swojej kolekcji i już 01.06.2013 (sobota) o godzinie 21.00 spotkamy się, by wspólnie rozegrać parę meczyków. Zapisujcie się w tym temacie, podając swój nick na PSN, oraz info czy posiadacie HS.

Pozdrawiam,
Samozwańczy Mesjasz SONY i Nintendo w Polsce, Link.
W sumie na U2 sie z miłą chęcią zapiszę. Headset powinien do mnie dotrzeć do 1.
PSN: Kayshima
Mam nadzieję, ze uda mi sie wpaść, Headset mam, nick to PolishSocks, pozdro szejsed
Będę! Mój nick: Zujok, HS posiadam.
Nie wiem, czy będziecie siedzieć, ale pojawię się prawdopodobnie około 23, bo jadę do babci, sorry.

Edit. Nieważne, jadę za dwa tygodnie, popieprzyło mi się.
PSNid: Chmurowaty
HS: Hell no Mystery Solved
ID: Necriste
HS: Nope.
ID: formaldeathPL
HS: mam, ale do ikboksa PS3 Has No Game

Jak będziecie grać po 20 to może się załapię.
Witam,
prztypominam, ze już jutro gamernight. Koniecznie przeczytajcie TEN TEMAT
Lista zapisanych:

Link - Link396_PL
Kayshima - Kayshima
SmellySocks - PolishSocks
zujok - Zujok
Chmurowaty - Chmurowaty
Shaydar - Necriste
pitrek - formaldeathPL
No cóż, połowiczny sukces, może nawet mniej. Zjawiła się tylko połowa osób, które się zapisały - prosiłem o info, jeżeli ktoś nie będzie mógł się zjawić , a się zapisał. Nieważne, pograliśmy godzinkę, potem zaczęły pojawiać się problemy z połączeniem, następnie mi wywaliło internet i dopiero teraz wrócił. Póki co zawieszam serię "Lekkich grań" zostawiam to Administracji, jednak oni potrafią zebrać większą liczbę ludzi. Dziękuję wszystkim obecnym, umieranie z Tobą, Smelly, skopanie dupska Chmurowatemu... są rzeczy których kupić nie można... or something.