Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Najnowsza część serii Mortal Kombat pojawi się na PC!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dwa lata po premierze wersji na konsole stacjonarne, rok po premierze wersji na Vitę, pecetowcy dostaną to, na co tak czekali.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Najnowsza część serii Mortal Kombat pojawi się na PC!
Muve.pl właśnie ujawniło cenę wersji pudełkowej, która pojawi się w sierpniu - 75zł, czyli mniej więcej tyle, ile typowałem. Nie będzie polskiej wersji językowej w jakiejkolwiek postaci.

Sam jestem strasznie zainteresowany tym tytułem, zwłaszcza sposobem, w jaki potraktowano wątek fabularny. Dziwnie pisać takie słowa o bijatyce, ale niejeden recenzent docenił historyjkę najnowszego MK.
Pada mam, niestety również ze słabym krzyżakiem, w sumie to nawet jeszcze gorszym, niż w tym od X360, ale może wystarczy do zabawy, choć z takim sprzętem i moim zamiłowaniem do mashowania raczej nie zrobię kariery on-line.

Reasumując bardzo się cieszę, że MK9 w końcu wędruje na pecety. To kolejny dowód na to, że obecnie wystarczy cierpliwość, by dostać większość konsolowych hitów.
No, lepiej późno niż wcale. Świetna oferta, zwłaszcza jeżeli będą kostiumy z Vity, na co zwłaszcza liczę Smiling

Poza tym, Aryn, okazja do zrecenzowania stacjonarnej wersji MK? Winking
Właśnie teraz gdy zdecydowałem przenieść się z konsoli na PC! Idealne wyczucie czasu! Bardzo dobra wiadomość Smiling
fap !fap!
hmmm.... ciekawe jak bedzie z sterowaniem
jak to jak, zalecany będzie pad Smiling

jakoś nie wyobrażam sobie grania w mortala na klawiaturze
coraz więcej gier na PC wspiera kontroler na równi z myszą+klaw
np taki XCOM: Enemy Unknown, Grid, Borderlands 2 (ja nie umiem się przekonać do stosowania pada w fpsach)
(28-05-2013, 14:43)MichuB napisał(a): [ -> ]jakoś nie wyobrażam sobie grania w mortala na klawiaturze

Co ja pacze? Jeszcze 15 lat temu nikt nie wyobrażał sobie grania w Mortala na padzie (tylko klawiatura / automat!), a puryści wychowani na wersjach Amigowo-Dosowo-Pecetowych patrzyli na konsolowców męczących się na d-padach z obrzydzeniem.
ja na amidze grałem na padzie (tym czymś działajacym na podczerwień, widocznym na zdjęciu na lewo od myszki), właśnie te 15 lat temu i nie widziałem w tym nic dziwnego, może coś ze mną jest nie tak, generalnie nie jestem fanem grania na kontrolerze (zawsze wolałem klaw+mysz), ale są gry do których klawiatury absolutnie sobie nie wyobrażam, w tej grupie jest MK Smiling

[Obrazek: cdtv.jpg]