Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z połączeniem internetowym !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam problem z konsolą psp, a dokładniej z połączeniem internetowym. Gdy staram się połączyć z internetem wyskakuje na zmianę napis "Connecting to acces point." i "Exchanging key information... Please wait" co jest całkowicie normalne bo zawsze to "wyskakuje", ale po kilku sekundach lub minutach czekania pojawia się napis "The key information exchange timed out. The WPA key you entered may not be correct."
Hasło do WI-FI jest prawidłowe, sprawdzałem na kilku innych urządzeniach i wszystko działało. Mam podejrzenia, że może być to spowodowane zabezpieczeniem internetu AES albo WPA2-personal (nie znam się Okay ) ponieważ w innych miejscach "świata" gdzie zabezpieczenia były innego typu internet działał dobrze . Jeżeli ktokolwiek może i potrafi pomóc to proszę, bo jest to mi potrzebne Mom please!.
Z góry wszystkim dziękuję.
Xemir
Masz rację. jest to kwestia konfiguracji twojego routera. Mam to samo. Wszędzie indziej łapie mi wi fi, jednak w moim domu jest to niemożliwe gdyż psp nie obsługuje danego zabezpieczenia.
W ustawieniach twojego routera powinieneś być w stanie zmienić rodzaj zabezpieczenia (polecam na WPA, które PSP obsługuje). Żeby dostać się do konsoli zarządzania routera, wejdź najpierw w Wiersz Poleceń i wpisz ipconfig, a potem w oknie przeglądarki przepisz IP Bramy Domyślnej.