Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wszystkie gry z PlayStation 4 również na PS Vita.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Shuhei Yoshida - szef Sony Computer Entertainment - za pośrednictwem Twittera potwierdził, że Sony będzie wymagało od twórców, aby wszystkie ich gry korzystały z funkcji Remote Play, wyjątkiem będą gry korzystające z PS4 Eye.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Wszystkie gry z PlayStation 4 również na PS Vita.
To teraz warto kupić Vitę nawet dla tej jednej funkcji, która moim zdaniem, jest straszliwie wygodna.
kur** a niedawno kupilem PSP ^^
Dopiero co stałem się posiadaczem Vity więc jest to dla mnie bardzo dobra informacja, gdyż w tej chwili wątpię, abym zakupił kolejne "duże" playstation.
świetnie. sony = Heart
VisoR, przeczytaj sobie jeszcze raz ten artykuł.
Ciekawa rzecz, jak bym miał posiadać kiedyś PS4 wraz z PS Vitą z pewnością korzystałbym z tej opcji. Mimo to aktualnie starcza mi sam Xbox 360 i jak na razie nic nie wskazuje na to, by się coś miało zmienić. Po prostu nie zależy mi na kupowaniu nowego sprzętu do grania, a tym bardziej next-genowego Grinning
Chociaż wole Nintendo, Sony zyskuje u mnie + za tą funkcję
Ciekawa rzecz, jak bym miał posiadać kiedyś PS4 wraz z PS Vitą z pewnością korzystałbym z tej opcji. Mimo to aktualnie starcza mi sam Xbox 360 i jak na razie nic nie wskazuje na to, by się coś miało zmienić. Po prostu nie zależy mi na kupowaniu nowego sprzętu do grania, a tym bardziej next-genowego Grinning
Nareszcie będą gry na Vitę
świetnie :3 tylko szkoda, że PS4 będzie cholernie drogie Crying
Fajnie, tylko że ja bym chciał zobaczyć jak będzie lag w sterowaniu, bo coś nie chce mi się wierzyć, że to będzie działać tak jakbyśmy grali na konsoli stacjonarnej.
Nawet jeżeli lag będzie to OUYA chyba nie przebiją Laughing.
Skorek, w tym co mówisz nie ma ani grama sensu:

1. Przecież usługi grania w chmurze istnieją od lat. Polecam wypróbować chociażby OnLive.

2. Poza tym to nie jest nowa technologia. PlayStation 3 i PSP/Vita obsługują już od pół dekady prymitywną formę Remote Play. Też działa.

3. Wii U oparte jest na tej technologii i też działa bez zająknięcia.