Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Słuchawki do 300zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogółem z doborem tego sprzętu bym sobie poradził, jednakże w tym konkretnym przypadku zależy mi na tym, aby słuchawki miały w miarę przyzwoity mikrofon (Oczywiście nie oczekuję nie wiadomo czego). Jako że przekonałem się na samym sobie, iż cena nie zawsze równa się jakość, chciałem poprosić abyście polecili mi jakiś sprzęt na podstawie waszych doświadczeń.
Polecam Asus Echelon Camon za 305 zł
Wiesz aspazar, może jednak nie wciskaj bubla? Asus to nie jest firma "na słuchawki". W sensie z asusem się kojarzy wszystko ale nie słuchawki. Tutaj jest recka o nim i te słuchawki są tylko ładne:
http://gamefaction.pl/test-sluchawek-asu...o-edition/

Moją propozycją jest Tactic3D Rage (Wirless) od Sound Blastera. Mają dobrą jakość mikro i samego dźwięku. Dużo opcji modyfikowania itd. sam je mam i jestem zadowolony CHOĆ mogą być za ciężkie czasami. I jakbyś przeglądał opinie... ignoruj teksty że są niewytrzymałe.
Ja bym wziął Superluxy HD681, poczytaj sobie o nich opinie, a pozostały hajs możesz wydać na cokolwiek, choćby jakąś konsolę.
Boże ludzie... Nie wciskajcie mu gejmerskiego szitu, proszę Was. Posiadasz zintegrowaną kartę dźwiękową czy jakąś "normalną" ? Ja od siebie polecę Audio Technica ATH-T500. Sprawują się idealnie w grach, a w muzyce powalą, o ile mają z czego zagrać, bo z integry to tak raczej średnio. Jedyny minus jaki może być dla Ciebie, to brak mikrofonu, ale Zalman ZM-MIC1 wystarczy. Ewentualnie możesz się zastanowić właśnie nad Superluxami podanymi w poście wyżej, a resztę włożyć w kartę dźwiękową np. używanego Xonara DX.
Na ogół gejmerskie szity mają mikrofony...
Co z tego, że mają ? Wolę dokupić sobie mikrofon za 20 zł (prawdopodobnie też lepszy) niż męczyć się na gejmerskich słuchawkach.
Słuchawki creative fatality są ekstra kosztują mniej niż 150 złotych i są ekstra!
Jedyny minus nie mają wpięcia mini jack :/