Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Słuchawki dla gracza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam tanich słuchawek idealnych do gier. Miałem już Plactronics Gamecom 367, Creative Fatality i SB Tactic 3D Alpha czy Superluxy HD651 (niecierpie studyjnych).
Szukam słuchawek od 150-200 zł, solidnych, najlepiej z dźwiękiem 5.1 i mikrofonem. To ma być headset stricte do gier. Mogę liczyć na waszą pomoc?
Widać, że z gejmerskich słuchawek Cię raczej nie wyleczę, ale to całe 5.1 to jest jedna wielka bujda... http://www.techfanatyk.net/polecane-sluc...e-do-gier/ Zapraszam pod ten link.
No razer to chyba nie.
Moi mili jedynie co mogę powiedzieć w tym temacie to to, że creative fatality są bardzo dobre ale kruche łamliwe i mają słaby przewód, który po półrocznej eksploatacji u mnie sam z siebie się przerwał. Od jakiegoś czasu mam razer megalodon i teraz naprawę czuję, że są to na tyle solidne słuchawki,że wystarczą mi na b. długi czas. A z tańszych polecam soundblastery.
Ja mam słuchawki z firmy JVC i jestem zadowolony, kiedyś kiedy sam chciałem słuchawki dla "Gamera" to chciałem kupić Fatality. Ale na szczęście wyrosłem z tego chwytu marketingowego. Możesz też popatrzeć różne wywiady z graczami ESL'a czy innych, oni na bank mają dobry sprzęt ale raczej bardzo drogi.
Jakbyś się decydował na SB Tactic 3D Alpha to sprawdź najpierw gdzieś, czy nie będą za małe. Sam je miałem i mi przeszkadzały. Na szczęście problem sam się rozwiązał, jak wstawałem to zerwałem kabel. Teraz mam wersję sigma i jest dużo lepiej.
ja mam Logitechy G230 i jestem cholernie zadowolony polecam