Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Donkey Kong Country Returns 3D [3DS]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: As7wywm_d7c.jpg]
Donkey Kong Country 3D to mobilny port najnowszej odsłony przygód znanego goryla, która do tej pory dostępna była wyłącznie na konsolę Wii. Wersja 3DSowa pakuje do naszej kieszeni całość przygód wersji stacjonarnej i skromną garstkę nowych funkcji. W recenzji zaś Ichabod przypomni wam, że Nintendo = ♥.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Donkey Kong Country Returns 3D [3DS]
Kompletnie do mnie nie trafia stylistyka tej gry. Nigdy nie lubiłem platformówek rozgrywających się w dżungli i podobnych lokacjach, choć dla kontrastu bardzo przypadła mi do gustu muzyka. Być może gdybym miał szansę samodzielnego ogrania, bardziej odrzuciłoby mnie ociężałe sterowanie, aczkolwiek rozumiem podany w materiale argument dotyczący masy goryla.

Dobry, rzeczowy materiał. Wyjaśnił w zasadzie wszystko, co chciałem wiedzieć o grze. Teraz tylko przydałoby się ją przejść u jakiegoś zagrajmera. Torll
Żale wylałem na szołcie, tutaj pozostaje mi tylko słodzenie, bo prócz tych paru mankamentów, to lubię oglądać i słuchać autora tej recenzji. Choć nie zawsze mogę się zgodzić z jego próbą tworzenia domorosłego opiniotwórstwa, to materiały, jako wyrażanie własnej opinii sprawdzają się świetnie.
(poza akurat tym Smiling )

Sam filmik bardzo dobry, choć platformery to nie moja działka. Cierpliwość już nie ta, także w moim przypadku szkoda by było sprzętu, gdybym parę razy musiał się zirytować Grinning
Dzięki za celne uwagi i pochwały Kissing
Jest Recka Tak!
Jesteście wspaniali!!!!!!!!
Jak mnie to cieszy, gdy ichabod cieszy się grą lub gra zwyczajnie mu się podoba. Smiling
Myślę, że mnie również denerwowałoby sterowanie gorylem.
Według mnie materiał bardzo dobrze zrobiony. Bardzo lubię oglądać filmy z gier na konsolach nintendo bo zazwyczaj są właśnie takie kolorowe i tętniące życiem Grinning
Z tymi 10 fanami to żart, prawda?...