Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Philips CD-i 220 wycena
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, dzisiaj będąc na lokalnej giełdzie staroci zalazłem i kupiłem wyżej wymienione cacko w zestawie z okablowaniem, oryginalnym kontrolerem (piloto-padem?) i płytą Tutorial Disc, tyle, że od wersji CD-i 450. Wszystkodziała poprawnie, Płyty odpalają się bez zarzutu (lecz w Tutorial Disc zamiast dźwięku są zgrzyty i szumy za to zwykłe płyty cd z muzyką działają bez problemu). Do konsolki wmontowana jest karta "Digital video cartrige" do odpalania filmów VCD. Teraz tutaj moje pytania: Co sądzicie o konsolce? Warto załatwić sobie jakieś gry? Ile może być warta? Dałem za nią 20 zł, nie przepłaciłem?. (Wybaczcie za rozmiar zdjęć)

Zdjęcia:
Wrzuć zdjęcia do innego hosta, bo przykładowo u mnie nic się nie wyświetla.

edit: Dziękuję Smiling

Myślę, że masz u siebie białego kruka wśród konsol i to w idealnym stanie wizualnym. Z samej tej racji uważam, że cena 20 zł jak na taki przedmiot, powiedzmy sobie szczerze, kolekcjonerski jest bardzo niska.

Czy warto inwestować w gry? Tutaj nie mogę doradzić - wiesz zapewne jaką sławę mają gry pokroju Hotel Mario, ja bym kupił takie "perełki" tylko dla wzbogacenia kolekcji tytułów. Na Allegro wprawdzie jest parę gier, ale więcej powinieneś znaleźć na ebay.
Pytasz czy przepłaciłeś ?! Popatrz na to a od razu zrobi ci się weselej Klik .
Co do gier to na pewno kup Hotel Mario, dwie Zeldy. A przypadkiem nie było na CD-i Dragon's Lair ?
Bardzo możliwe, jeśli tak to poszukam bo bardzo chętnie popykał Winking A jeszcze w tygodniu będę miał drugie CD-i bo się okazało ,że mój wujek ma na strychu takowy sprzęt, więc skoro jedno już mam, to drugie wystawie tu w diale giełda, może ktoś się zamieni za jakąś inną konsolkę do kolekcji Winking A co do gier to Hotel Mario czasem pojawia się na allegro w cenie ok. 9.99, a z Zeld to jest taki problem, że cena Zelda's Adventures dochodzi nawet to 200$ Crying