Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Poketransfer z Soul Silver do White/ White2 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Jako, że są wakacje postanowiłam się porządnie wziąć za uzupełnienie pokedexa przed pokemon x/y Winking Z racji tego, że mam router i ustawienia WPA-2 swobodnie mogę wymieniać się między wersjami z 5 gena, ze starszymi grami już gorzej. I tu moje pytanie, czy poketransfer jest uzależniony od Nintendo Wi-Fi connection czy też nie? Bo nie bardzo uśmiecha mi się zmiana zabezpieczeń na takie, dzięki, którym każdy mi się może podpiąć pod łączę. Z góry przepraszam jeśli pytanie zamieściłam w złym dziale.
Podepne się do tematu.
Zakupiłem Pokemon White, które miają już zapisany stan gry na którym jest kilka ciekawych pokemonów. Czy mogę przesłać je na serwer Nintendo (na Dream World czy jakos tak), rozpocząć grę od nowa i ściągnąć te pokemony na swój save? Posiadam dwa DSy i jeszcze jedną grę Pokemon - Pokemon Pearl, jeżeli dzięki temu można byłoby zrobić to w jakiś inny sposób...
(23-07-2013, 03:15)voyaga napisał(a): [ -> ]Podepne się do tematu.
Zakupiłem Pokemon White, które miają już zapisany stan gry na którym jest kilka ciekawych pokemonów. Czy mogę przesłać je na serwer Nintendo (na Dream World czy jakos tak), rozpocząć grę od nowa i ściągnąć te pokemony na swój save? Posiadam dwa DSy i jeszcze jedną grę Pokemon - Pokemon Pearl, jeżeli dzięki temu można byłoby zrobić to w jakiś inny sposób...

Niestety to nie możliwe. Jeśli umieścisz je w Dream World i dasz nową grę, wywali je gdzieś w przestrzeni kosmicznej (zginą) ;_;
(25-07-2013, 09:37)grzesio165 napisał(a): [ -> ]Niestety to nie możliwe. Jeśli umieścisz je w Dream World i dasz nową grę, wywali je gdzieś w przestrzeni kosmicznej (zginą) ;_;
Czy jest możliwość przesłania ich do drugiej kopii Pokemon White/Black na drugiego DSa bez użycia Dream World?
Jest takowa możliwość i znajduje się ona przy drodze 15. Dokładny opis znajduje się tutaj: http://www.serebii.net/blackwhite/poketransfer.shtml Niestety, ta opcja wymaga dwóch DS-ów.
(28-07-2013, 18:00)Pawek_13 napisał(a): [ -> ]Jest takowa możliwość i znajduje się ona przy drodze 15. Dokładny opis znajduje się tutaj: http://www.serebii.net/blackwhite/poketransfer.shtml Niestety, ta opcja wymaga dwóch DS-ów.
W artykule jest mowa o wcześniejszych grach Pokemon, a mi chodzi o tą samą generacje.
Z tego co widze to pozostaje mi przejść do końca gre na zapisie z Pokemon White oraz przejście gry na drugim DSie z inną kopią tej samej gry.
Apropos transferu poków, dziś dotarło do mnie Pokemon X, haniebną rzeczą jest to, że można wymieniać Poki tylko pomiędzy bliźniaczką z Y... Pododno w granicach grudnia mają wyjść do tego jakieś 2 aplikacje, ale z tego co wiem, to przynajmniej jedna z nich będzie płatna. Bardzo niefajnie...